دیجیتال

هش‌ریت چیست و چه اهمیتی دارد؟

فصل اقتصاد - هش‌ریت به مجموع قدرت رایانشی که برای استخراج و انجام فرآیند تراکنش در یک بلاک‌چین مانند بیت‌کوین و اتریوم استفاده می‌شود، اشاره دارد.

سقوط بازار رمزارزها

فصل اقتصاد - ارزش بازار رمزارزها افول کرده و اتر بیش از چهار درصد از دست داده است.

اوج‌گیری بیت‌کوین دوام نیافت

فصل اقتصاد - بیت‌کوین به 26هزار دلار رسید که بالاترین قیمت از ژوئن گذشته تاکنون است اما این سطح چندان پایدار نبود و در حال حاضر با ارزش حدود 25 هزار دلار معامله می‌شود.

10 درصد بازدهی مثبت در بازار بیت کوین

فصل اقتصاد - در سایت کوین گکو، 86 درصد از کاربران وضعیت این روزهای بازار بیت کوین را مناسب ارزیابی می کنند.این امیدواری اما محدود به بازار بیت کوین نیست و در بازار اتریوم هم 82 درصد از کابران، وضعیت بازار را خوب می دانند.

بیت کوین تقریباً 10 درصد افزایش یافت

فصل اقتصاد - طبق داده‌های معاملاتی پورتال کوین دسک CoinDesk، قیمت بیت‌کوین در جلسه معاملاتی روز دوشنبه تقریباً 10 درصد افزایش یافت و به 22500 دلار رسید.

بیت کوین به زیر 20 هزار دلار سقوط کرد

فصل اقتصاد - بر اساس داده‌های معاملاتی پورتال کوین‌دسک CoinDesk، قیمت بیت کوین در جلسه معاملاتی روز جمعه 9.55 درصد کاهش یافت و به 19580 دلار رسید.

نزول ارزش بیت‌کوین ادامه دارد؟

فصل اقتصاد - قیمت بیت‌کوین بیش از دو هفته است که در مرحله اصلاح قرار دارد و به نظر می‌رسد در بازه زمانی چهار ساعته، قیمت به شدت از دو خط روند نزولی خارج می‌شود که نشان‌دهنده شکل‌گیری یک الگوی گوِه در حال سقوط است؛ قیمت سکه تاکنون 11.14 درصد از اوج 25 هزار و 300 دلار کاهش یافته است.

آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

فصل اقتصاد - یک تحلیلگر رمزارز پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین (BTC) ممکن است به زودی به 19 هزار دلار برسد.

سقوط 5 درصدی بیت‌کوین در بازار جهانی

فصل اقتصاد - قیمت بیت کوین در معاملات روز گذشته بازار جهانی ارزهای مجازی، بیش از 5 درصد ریخت و به حدود 22 هزار و 250 دلار رسید.

سقوط آزاد بیت‌کوین

فصل اقتصاد - بانک سیلورگیت کپیتال مستقر در کالیفرنیا، با آخرین افشاگری‌های خود، بازارهای دارایی سنتی و دیجیتال را تکان داد؛ بازار کریپتو در روز گذشته حدود چهار درصد کاهش داشته است.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.