مسکن

خانه خود را در برابر آب و هوا محافظت کنید: راهنمای نهایی برای درب های چوبی ضد آب

فصل اقتصاد - درب چوبی خود را از آسیب آب و پوسیدگی محافظت کنید! نحوه ضد آب کردن درب چوبی خود را با راهنمای جامع ما، بازرسی پوشش، آماده سازی و استفاده از پوشش محافظ عالی بیاموزید.

تک رقمی شدن رشد قیمت مسکن در تهران پس از 78 ماه

فصل اقتصاد - بر اساس آمار، در دولت سیزدهم رشد تورم نقطه به نقطه در تهران کاهش یافته و طبق گزارش بانک مرکزی پس‌از 78 ماه، رشد 2 رقمی قیمت مسکن در پایتخت تک رقمی شد.

دریچه‌های تهویه هوا در ساختمان: اهمیت، انواع و راهنمای خرید

فصل اقتصاد - تهویه هوا یکی از اجزای اساسی در طراحی و ساخت ساختمان‌ها است که تأثیر زیادی بر کیفیت هوای داخلی، راحتی ساکنان و بهره‌وری انرژی دارد. در این مقاله، به بررسی دریچه‌های تهویه هوا در ساختمان‌ها خواهیم پرداخت، اهمیت آن‌ها را توضیح خواهیم داد، انواع مختلف آن‌ها را معرفی خواهیم کرد و نکاتی برای خرید و نگهداری آن‌ها ارائه خواهیم داد.

متوسط قیمت خانه در تهران متری 86 میلیون

فصل اقتصاد - براساس گزارش بانک مرکزی متوسط قیمت هر متر مربع مسکن پایتخت در خردادماه امسال 85.9 میلیون تومان بوده که نسبت به اردیبهشت امسال 1.4 درصد و در مقایسه با خرداد پارسال 9.7 درصد افزایش داشته است.

جدول افزایش مجاز اجاره‌بها در 31 استان

فصل اقتصاد - بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، حداکثر افزایش مجاز اجاره‌بها برای سال جاری در 31 مرکز استان تعیین شده که این رقم برای شهر تهران 25 درصد خواهد بود.

ساخت مسکن از طریق 30 همت مولدسازی

فصل اقتصاد - مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن گفت: از محل مولدسازی و منابع داخلی وزارت راه و شهرسازی بیش از 50 هزار میلیارد تومان منابع شناسایی شد که بالغ بر 30 همت مولدسازی صورت گرفت و به شکل نقدی و غیر نقدی به پروژه‌های نهصت ملی مسکن اختصاص یافت.

رشد 9.7 درصدی قیمت مسکن در خردادماه

فصل اقتصاد - رییس کل بانک مرکزی از افزایش 9.7 درصدی قیمت مسکن طی خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: حجم قراردادهای مسکن تهران 14.1 درصد افزایش یافته است.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.