مسکن

راهنمای جامع برای خرید موزاییک حیاط

فصل اقتصاد - آیا شما هم به دنبال یک پوشش جدید و مناسب برای حیاط منزل خود هستید اما نمی دانید کدام مدل را از کجا خریداری کنید؟ با ما تا انتهای این محتوا همراه باشید چرا که راهنمای جامع برای خرید موزاییک حیاط را به شما ارائه خواهیم داد.

قیمت مسکن در تهران دیگر قدرت رشد ندارد نایب رئیس اول اتحادیه املاک تهران گفت: قیمت مسکن در تهران به‌قدری رشد داشته است که بیشتراز این قدرت افزایش نخواهد داشت. داوود بیگی نژاد نایب رئیس اول اتحادیه املاک تهران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر

فصل اقتصاد - نایب رئیس اول اتحادیه املاک تهران گفت: قیمت مسکن در تهران به‌قدری رشد داشته است که بیشتراز این قدرت افزایش نخواهد داشت.

بازار مسکن روی خط ثبات

فصل اقتصاد - بازار مسکن در هفته اخیر همزمان با انتشار آمار ماهانه تحولات مسکن شهر تهران، با ثبات نسبی قیمت و رکود معاملات همراه بود؛ اگرچه در یک ماه اخیر خرید و فروش حدود 15 درصد افزایش پیدا کرد.

قیمت مسکن در 6 منطقه تهران کاهش یافت

فصل اقتصاد - بر اساس گزارش بانک مرکزی از تحولات بازار مسکن، قیمت مسکن طی آبان‌ماه 1402 در 6 منطقه شهر تهران نسبت به ماه پیش از آن (مهرماه)کاهش یافته است.

کاهش 14 میلیون تومانی قیمت مسکن در منطقه 1 تهران

فصل اقتصاد - بررسی گزارش بانک مرکزی حاکی است، متوسط قیمت مسکن در منطقه یک تهران طی آبان‌ ماه امسال نسبت به ماه پیش از آن (مهرماه) 14 میلیون تومان کاهش یافته است.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.