تولید سالانه 10 هزار خودرو وانت کانوپی/ رشد 75 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه پارسال تولید و تجارت

تولید سالانه 10 هزار خودرو وانت کانوپی/ رشد 75 درصدی تولید نسبت به مدت مشابه پارسال

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - مدیرعامل شرکت بن رو از گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید شرکت بن رو از ابتدای سال تاکنون به صورت کامل و با نرخ عبور مستقیم 100 درصدی همراه بوده و همه خودروهای تولید شده مستقیما به بازار عرضه شده است.

اخبار شرکت‌ها: سایپانیوز: شهرام احمدیان اظهار کرد: با حمایت های مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا خوشبختانه تولید این شرکت از ابتدای سال جاری به صورت کامل و عبور مستقیم بوده و این موضوع باعث تحویل به موقع خودروها به مشتریان و همچنین افزایش شاخص رضایتمندی و شاخص کیفی محصولات شده است.
مدیرعامل بن رو گفت: در گذشته به دلیل تولید ناقص و ماندگاری خودروها در پارکینگ، پس از تکمیل کاری محصولات، نیاز به بازنگری کیفی وجود داشت ولیکن اکنون خودروها پس از تولید به صورت عبور مستقیم و بدون ماندگاری در پارکینگ ها در کوتاهترین زمان ممکن و مطابق با زمان های مندرج در قرارداد به مشتریان تحویل می شود.
او افزود: بر اساس برنامه اعلام شده گروه سایپا، از ابتدای سال، تولید 40 هزار خودرو در دستور کار این شرکت قرار داشت که به صورت روزانه 150 دستگاه خودرو تولید می شد و تاکنون 17 هزار و 500 دستگاه خودرو تولید شده که این میزان نسبت به تعداد تولید انجام شده در مدت مشابه در سال گذشته 75 درصد رشد داشته است .
مدیرعامل بن رو تصریح کرد: با توجه به ظرفیت تولید 60 هزار دستگاهی در این شرکت و بر اساس برنامه ریزی انجام شده و به منظور بهره گیری از تمام ظرفیت در شش ماه دوم سال، تولید روزانه این شرکت از اوایل مهرماه به 220 دستگاه در روز خواهد رسید و از 100 درصد توان تولید استفاده خواهد شد.
او افزود: بر این اساس با همکاری شرکت های سازه گستر و مگاموتور، تولید روزانه با رشد 20 درصدی، از نیمه اول مرداد ماه از 150 دستگاه به روزانه 180 دستگاه در نیمه شهریور ماه افزایش یافته است و تا پایان سال پیش بینی می شود بین 48 تا 50 هزار خودرو در این شرکت تولید شود که در صورت تحقق این امر، در نیمه دوم سال شاهد رشد بی نظیر 46 درصدی نسبت به برنامه ابلاغی گروه سایپا خواهیم بود.
او افزود: با تاکید مدیر عامل گروه سایپا در خصوص ارتقا کیفی محصولات تولیدی، همزمان با افزایش نرخ تولید، افزایش کیفیت محصولات هم در دستور کار قرار گرفته به نحوی که در شاخص های کیفی رشد 20 درصدی در محصولات ایجاد شده است و این روند همچنان ادامه خواهد یافت.
مدیرعامل بن رو تاکید کرد: با توجه به حضور 1200 نیروی فعال در این شرکت و در صورتی که تا پایان سال به هدف تولید 48 تا 50 هزار خودرو دست یابیم به سرانه تولید 40 دستگاه به ازای هر نفر دست خواهیم یافت که این یک رکورد بی نظیر در صنعت خودروسازی داخلی محسوب می شود.
او با اشاره به تولید خودرو سایپا 151 کانوپی در این شرکت گفت: با توجه به تولید خودرو وانت 151 به عنوان خودرو تجاری سبک در کشور و نیاز هموطنان عزیز، برنامه ای با هماهنگی معاونت بازاریابی و فروش گروه سایپا به منظور تولید اتاق مسقف بر روی این خودرو تعریف و در دستور کار قرار گرفت و برهمین اساس سالیانه 10 هزار خودرو تولیدی این شرکت به صورت مسقف و کانوپی تولید خواهد شد.
احمدیان گفت: با توجه به نیاز بسیاری از مشتریان در استفاده از وانت سایپا 151 مسقف، این خودرو به صورت استاندارد و با تغییر کاربری در شرکت بن رو تولید و عرضه خواهد شد.
گفتنی است شرکت بن رو در سال گذشته 23 هزار و 400 دستگاه خودرو تولید کرده است که در صورت تولید 48 هزار دستگاه خودرو تا پایان سال جاری، شاهد رشد بیش از 2 برابری نرخ تولید نسبت به سال گذشته خواهیم بود.
انتهای پیام/


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

کارگران متقاضی بیمه بیکاری در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی بخوانند

نخستین جلسه هیات عالی بانک مرکزی تشکیل شد

رشد اقتصادی در سال 1402 به 4.5 درصد رسید

دلار مبادله‌ای ثابت ماند/یورو رشد کرد

رشد عجیب تقاضای برق/ ثبت مصرف مرداد در روزهای پایانی خرداد

کارگران متقاضیان بیمه بیکاری در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی بخوانند

12 سد کشور زیر 30 درصد آب دارد

آمریکا نمی تواند مانع صادرات نفت شود

رشد قیمت جهانی نفت؛ برنت 85 دلار و 36 سنت شد

روسیه بزرگترین صادرکننده گاز به اروپا شد

خط‌آهن رشت-کاسپین فردا باحضورمقامات ایران افتتاح می‌شود

اظهارات اقتصادی نامزدهای ریاست جمهوری در روز نهم رقابت‌ها

ارائه آخرین دستاوردها و هم‌اندیشی اهالی بازار سرمایه در نمایشگاه کیش

افزایش صادرات برنج پاکستان با عقب نشینی هند از بازار جهانی

اتریوم تبرئه شد؟

آمریکا برای مقابله با پیشرفت چین از متحدان کمک می‌گیرد

راه‌آهن رشت-کاسپین فردا افتتاح می‌شود

برداشت آمریکا از ذخایر استراتژیک نفت برای کنترل قیمت بنزین

جدیدترین قوانین کارت شانس آلمان 2024

در دوماهه ابتدایی امسال چه تعداد وام خرید مسکن پرداخت شد؟

تحریم مانع رشد نشد/رشد اقتصادی در دولت شهید رئیسی چگونه بود؟

حضور نمایندگان در کمیسیون‌ها بر اساس حوزه کاری و تخصص، تدوین قوانین کارآمد را در پی دارد

منابع درآمدی مالیاتی صرف برطرف کردن محرومیت ها می شود

پاسخ کاندیداهای ریاست‌جمهوری به سوال‌های اقتصادی کلی و کوتاه بود

نفت برنت در 85 دلار ایستاد

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.