عمان یک نیروگاه برق به ارزش1.5 میلیارد دلاری در هند خرید اقتصاد جهان

عمان یک نیروگاه برق به ارزش1.5 میلیارد دلاری در هند خرید

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - عمان روز دوشنبه از خرید یک نیروگاه برق سنگاپوری در هند در معامله‌ای به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون دلار خبر داد.

به گزارش فصل اقتصاد به نقل از الخلیج اونلاین ، سلطان نشین عمان روز دوشنبه از خرید یک نیروگاه برق در هند در معامله‌ای به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون دلار خبر داد.
خبرگزاری عمان گزارش داد که شرکت سرمایه گذاری عمان، صندوق بازنشستگی وزارت دفاع عمان و یک اتاق سرمایه‌گذاری محلی با شرکت Sembcorp Utilities در سنگاپور توافقی را امضا کردند.
این توافق برای دستیابی سه طرف عمانی مذکور به نیروگاهی واقع در هند متعلق به شرکت سنگاپوری است که ظرفیت تولید آن 2.6 گیگاوات به ارزش 1.5 میلیارد دلار برآورد شده است.
بر اساس این گزارش، معامله مذکور تبدیل شرکت سرمایه گذاری عمان به یک شرکت جهانی را تسریع می‌کند و بخشی از برنامه آن برای تبدیل شدن به یک شرکت جهانی متخصص در مدیریت دارایی‌های سرمایه گذاری و مستقر در سلطان نشین عمان است.
Sembcorp Industries یک شرکت سهامی عام سنگاپوری پیشرو در جهان و متخصص در پروژه‌های انرژی، آب و برق و توسعه شهری است که در چندین کشور جهان فعالیت می‌کند که از جمله آن پروژه 1 میلیارد دلاری Sembcorp Salalah برق و آب در استان ظفار است که در سال 2009 با مشارکت موسسه سرمایه گذاری عمان کلید خورد.
Sembcorp در هند، برق را برای بیش از دو و نیم میلیون ذی‌نفع و مشتری تامین می‌کند و صاحب دو واحد از بزرگترین و مدرن‌ترین ایستگاه‌های متصل به شبکه ملی انتقال در آنجا است و از طریق قراردادهای بلندمدت با شرکت‌های توزیع برق یکی از تولیدکنندگان قابل اعتماد انرژی محسوب می‌شود.
شرکت سرمایه گذاری عمان سرمایه گذاری‌های خود را در بخش زیرساخت‌ها، مانند نیروگاه‌های برق و آب، توسعه شهرهای یکپارچه، بخش لجستیک، بهداشت، مدیریت پروژه، دارایی‌های سرمایه گذاری و صندوق‌های سرمایه گذاری متمرکز کرده است.
انتهای پیام/


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

معضل یارانه نقدی

زمانه خود را بشناس

5 ساعت تا «باران برگ»

سوال هایی برای سنجش و افزایش اعتماد مشتری

صحت‏‏‌سنجی ادعای رکوردشکنی مصرف ترافیک داخلی

سقف بهای نفت؛ از خوش‌بینی تا کابوس

نقطه روشن در بازار خاکستری خودرو

معمای «1+2» مذاکرات برجامی

وزن اعتماد در سبد سهام

سفر ابدی آوازه‌خوان توسعه

ماشه حمله به تورم مسکن

دفاع بانک مرکزی از دولت

پیدا کنید تخم مرغ فروش را!

لیدر اصلاحات در جبهه اصولگرایان

میراث‌فرهنگی ناملموس «هنر ساختن و نواختن عود» جهانی شد

«یلدا/ چله» جهانی شد

جزئیات ثبت رکورد جدید مصرف ترافیک داخلی

پایداری شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان

دستگیری یک مرد آمریکایی به خاطر دور زدن تحریم‌های ایران

پرستاری مجلس از حقوق پرستاران

عقب نشینی دلار در بازار جهانی/ بدترین عملکرد ماهانه دلار در 12 سال گذشته رقم خورد

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس وارد تبریز شدند/ بازدید از 8 شهرستان استان آذربایجان شرقی در دستور کار اعضای این کمیسیون قرار دارد

تاثیر نادرِ عناصر نادر

کولبری قانونی می شود

جزئیات بیمه‌ اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.