تهران نیازمند 15 هزار مخزن جدید زباله است/ علت حضور مدیران شهری در رونمایی از کاپ جام جهانی چه بود؟ شهری

تهران نیازمند 15 هزار مخزن جدید زباله است/ علت حضور مدیران شهری در رونمایی از کاپ جام جهانی چه بود؟

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - عضو شورای شهر تهران گفت: بر اساس برآورد معاونت خدمات شهری در تهران به 15 هزار مخزن نو زباله نیاز داریم، اگرچه تخصیص و نقدینگی توزیع شده به معاونت های شهرداری بیش از 11 درصد نبوده است اما خرید 15 هزار مخزن می‌تواند به موضوع نظافت در شهر کمک می کند.

به گزارش خبرنگار فارس، اعضای شورای شهر تهران در نودمین جلسه شورا، سخنان و تذکراتی را در خصوص موضوعات مختلف مطرح کردند. حبیب کاشانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه و خزانه دار شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بدرقه داوران بین المللی به قطر گفت: صحن شورا متعلق به تمام مردم است و این بدرقه و تقدیر در شورا انجام می شود.
حضور مدیران شهری در رونمایی از کاپ جام جهانی یک پروتکل جهانی است
وی ادامه داد: برخی می‌گویند حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر تهران برای رونمایی از کاپ جام جهانی چه الزامی داشته اما این اتفاق در تمام شهرهای جهان می افتد و یک پروتکل جهانی به شمار می رود؛ تقاضا می کنیم فکر مردم را با این مسائل مخدوش نکنید.
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهردار صلاح دید به هر دلیلی احکامی را صادر کند، تصریح کرد: اینکه شهردار تشخیص داده مدیری را در طول کمتر از یک سال جابجا کند، تشخیص اوست. اینکه مدیری در شورا گزارش عملکرد ارائه دهد دلیل جابجایی او نیست.
اینکه داوران جام جهانی از میان کارمندان شهرداری تهران هستند، باعث افتخار ماست
در ادامه محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه جام جهانی فوتبال مهمترین رویداد ورزشی دنیاست، اظهار کرد: این یک افتخار برای جمهوری اسلامی است که یکی از 32 تیم حاضر در جم جهانی است و سه نماینده از جامعه داوران در این رویداد حضور دارد.
وی افزود: اینکه داوران از کارمندان شهرداری تهران هستند، باعث افتخار ماست. ما در شهرداری تهران نیروهایی در تمام بخش ها داریم که اگر مدیریت شهری دقت کافی را داشته باشد می توانند از آنها در جایگاه های مدیریتی استفاده کند.
قفسه‌های خالی برخی اقلام در برخی میادین میوه و تره بار
مهدی پیرهادی رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهروندان بعد از مراجعه به میادین میوه و تره بار با کمبود برخی میوه ها و قفسه های خالی مواجه می شوند، گفت: برخی از اقلام باید از سوی سایر مجموعه ها تهیه شود و وظیفه سازمان میادین میوه و تره بار واردات و خرید کالا نیست و باید عرضه کننده و تسهیل کننده باشد.
وی افزود: از شهردار تهران می خواهم در هیئت دولت این موضوع کمبود را متذکر شوند تا در در اسرع وقت رفع شود.
پیرهادی در ادامه تذکر خود به وضعیت نظافت مخازن زباله در سطح شهر تهران اشاره کرد و گفت: بسیاری از خبرنگاران در خصوص این وضعیت مخازن در سطح شهر به شورای شهر گزارش داده اند.
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه بر اساس برآورد معاونت خدمات شهری به 15 هزار مخزن نو نیاز داریم، گفت: اگرچه تخصیص و نقدینگی توزیع شده به معاونت های شهرداری بیش از 11 درصد نبوده است اما خرید 15 هزار مخزن می‌تواند به موضوع نظافت در شهر کمک کند.
پیرهادی همچنین از کلنگ زنی احداث 5 هزار مسکن در شهر تهران از شهرداری تهران تشکر کرد و به موضوع تعیین تکلیف محله نفرآباد اشاره کرد و افزود: در حال حاضر با تلاشی که در شهرداری انجام شد شهروندان می‌توانند در نفرآباد چهار طبقه بسازند.
وی تأکید کرد: این محدوده بعد از 40 سال از فریز شدن خارج شد.
مهدی اقراریان رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه همکاران ما در شهرداری تهران جزء با ارزش ترین سرمایه های شهر هستند، اظهار کرد: باید توجه و اهتمام جدی نسبت به این سرمایه ها صورت گیرد.
عضو شورای اسلامی شهر تهران به جابجایی مدیران در شهرداری اشاره کرد و افزود: آقای مقدم مسئول حراست شهرداری تهران که انسانی پاکدست بود و مبارزه با فساد را به صورت غیرنمایشی دنبال می کرد، از بدنه شهرداری جدا شد که تلاش های وی جای تقدیر دارد.
انتهای پیام/ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

مقاصد به‏‏‌صرفه در سفرهای 2023

پلان مدرن برای تعاونی‌های مسکن

رکورد تاریخی تورم اروپا

شاید به وقت نوامبر

پافشاری بر سیاست شکست‌خورده فیلترینگ

کارنامه نیمساله سیاستگذار خودرو

مثلث رشد نرخ دلار

پایان وضعیت اضطراری صنایع جهان؟

مخاطب خاص پیام نظامی ایران

چک لیست اقتصاد شکننده

بازدارندگی هسته‌ای به مو بند است

سند رسمی رکود خانه‌سازی

فروش متری مسکن از آبان آغاز می شود/اقشار کم درآمد« صاحبخانه» می شوند

برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

در سفر وزیر اقتصاد به استان خراسان رضوی چه گذشت؟

مهلت یک ماهه آزادسازی وثیقه سهام شرکت‌های دولتی

افزایش ظرفیتِ حمایت از گزارشگران فساد به زودی

درخواست انتشار اوراق اختیار فروش تبعی حداکثر در دو روز بررسی می‌شود

دنیای امروز دنیای میکروقدرت‌ها است

فناوری اطلاعات سفر را تسهیل کرده است

مسیر مهار تورم از کنترل ترازنامه بانک‌ها می‌گذرد/ 3 اثر منفی افزایش نرخ سود بانکی برای اقتصاد ایران

افزایش دما در برخی شهرها از 11 مهر/ پیش‌بینی بارش پراکنده در پایتخت

یورو بی مشتری ماند

برنامه‌ریزی برای رساندن گاز آذربایجان به جنوب‌شرق اروپا‌/ آیا یک میلیارد مترمکعب گاز‌ مشکل اروپا را حل می‌کند‌

عراق چقدر ارز خارجی دارد

فصل اقتصاد سایت تخصصی اقتصاد ایران

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.