کاهش حضور خودرو در نمایندگی‌ها با افزایش کیفیت محصول/ دریافت عیوب محصولات به صورت آنلاین تولید و تجارت

کاهش حضور خودرو در نمایندگی‌ها با افزایش کیفیت محصول/ دریافت عیوب محصولات به صورت آنلاین

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - همزمان با بیست و دومین نمایشگاه خودرو مشهد، مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد فروش و خدمات پس از فروش سایپا از تعدادی نمایندگی شهر مشهد بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت عملکرد و مشکلات آنها قرار گرفتند.

اخبار شرکت‌ها ؛ به گزارش فصل اقتصاد ، محمد علی تیموری در حاشیه بازدید از این نمایندگی ها در مورد وضعیت عملکردی و اجرایی شبکه خدمات پس از فروش گروه سایپا گفت: بر اساس گزارش های دریافت شده از شبکه نمایندگی ها خوشبختانه در سه ماه اخیر با ارتقا کیفیت انجام شده در محصولات، مراجعه مشتریان به نمایندگی ها برای تعمیرات کاهش یافته و این موضوع مشهود بود و این خبر بسیار خوبی است.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اشاره به نظم و احترامی که در نمایندگی های مشهد برای مشتریان ایجاد شده گفت: در این بازدید و در گفتگو با عوامل نمایندگی مشخص شد که کارکنان نمایندگی ها از دانش فنی خوبی برخوردارند و همین اشراف علمی در برطرف کردن عیوب خودرو، باعث رضایت مراجعین به این نمایندگی ها شده است.
او گفت: افزایش و ارتقا رضایت مندی مشتریان نیاز به زیر ساختی تحت وب دارد که بتوان به صورت آنلاین از مشکلات مطلع شویم و برای رفع عیوب برنامه ریزی کنیم و این موضوع در دستور کار گروه سایپا قرار گرفته است.
تیموری با بیان اینکه باید ارتباط کارشناسان فنی، مهندسی و کیفی سایپا با نمایندگی ها افزایش یابد، گفت: با حضور کارشناسان فنی سایپا در نمایندگی ها عیوب خودروها بررسی و در صورت تکرار، به واحد مهندسی گزارش داده می شود که رفع عیب شود و در صورتی که ایراد به فرآیند تولید مربوط شود گزارش به خطوط تولید ارسال تا عیوب برطرف شود.
او تصریح کرد: کمبود احتمالی قطعات در نمایندگی ها مربوط به قطعات الکترونیکی خودروها است و با توجه به اینکه قطعات الکترونیکی پلتفرم ها یکسان نیست و از طرفی به دلیل محدودیت های تامین، امکان انبار کردن این قطعات در انبار نمایندگی ها وجود ندارد لذا از سفارش گذاری تا دریافت قطعه از سایپا یدک به نمایندگی زمان بر خواهد شد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: خوشبختانه در سه ماه اخیر عرضه لوازم یدکی به بازار بیش از 300 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته و این لوازم بر اساس استاندارد تولید و با قیمت مناسب ارائه شده است لذا در این زمینه مشکل خاصی وجود ندارد.
او افزود: شبکه نمایندگی ها باید در سطح شهر با فروشندگان لوازم یدکی تعامل ایجاد کنند و به صورت شبکه ای، لوازم استاندارد را در سطح منطقه خود توزیع کنند و با این فرآیند مانعی بزرگ در جلوگیری از ورود لوازم قاچاق به بازار خواهند بود.
تیموری تصریح کرد: نمایندگی ها باید توزیع لوازم یدکی برای خودروهای غیر گارانتی را در دستور کار خود قرار دهند تا مشتری ها از قطعات ایمن و استاندارد بهره ببرند و تامین این قطعات در دستور کار شرکت سایپایدک قرار گرفته است.
او توسعه کسب و کار نمایندگی ها را یکی از اولویت های گروه سایپا دانست و گفت: شبکه نمایندگی ها باید به سمت آپشنال کردن محصولات حرکت کنند چراکه بعضی از درخواست های مشتریان در این زمینه را نمی توان در خطوط تولید خودرو اجرا کرد و در حوزه آپشن کردن محصولات باید اجرا شود، لذا نمایندگی‌ها باید نیاز مشتریان خود را شناسایی و با هماهنگی سایپایدک این موارد تامین و در اختیار مشتری قرار گیرد.
انتهای پیام/ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

برگزاری بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران

در سفر وزیر اقتصاد به استان خراسان رضوی چه گذشت؟

مهلت یک ماهه آزادسازی وثیقه سهام شرکت‌های دولتی

افزایش ظرفیتِ حمایت از گزارشگران فساد به زودی

درخواست انتشار اوراق اختیار فروش تبعی حداکثر در دو روز بررسی می‌شود

دنیای امروز دنیای میکروقدرت‌ها است

فناوری اطلاعات سفر را تسهیل کرده است

مسیر مهار تورم از کنترل ترازنامه بانک‌ها می‌گذرد/ 3 اثر منفی افزایش نرخ سود بانکی برای اقتصاد ایران

افزایش دما در برخی شهرها از 11 مهر/ پیش‌بینی بارش پراکنده در پایتخت

یورو بی مشتری ماند

برنامه‌ریزی برای رساندن گاز آذربایجان به جنوب‌شرق اروپا‌/ آیا یک میلیارد مترمکعب گاز‌ مشکل اروپا را حل می‌کند‌

عراق چقدر ارز خارجی دارد

سایپا در مسیر رشد قرار گرفت/ آینده روشن سایپا با اقدامات کلیدی انجام شده

نرخ معاملات ارز در صرافی ها در بازار متشکل ارزی منتشر می شود

نرخ معاملات صرافی ها در بازار متشکل ارزی منتشر می شود

عرضه ارز در نیما از یک میلیارد یورو گذشت/ ارز معامله شده فقط 218 میلیون یورو

انتقال بیش از 66 میلیارد لیتر نفت‌خام و فرآورده در 6 ماه امسال

خنثی‌سازی توطئه دشمن با دیپلماسی منطقه‌ای دولت/ آشوبگران سفره مردم را هدف قرار داده‌اند

دخالت‌گری ارزی

داستان ادامه‌دار افزایش قیمت نفت و چند برابر شدن کسری تراز تجاری ترکیه

عرضه مرغ و گوشت کافی برای تنظیم بازار

دورخیز چین برای اجرای سیاست‌های جدید ضد دلار

حمایت سیاست‌گذار از رشد قیمت‌ها در بازار سهام/ رشد ارزش معاملات خرد در بورس

افزایش 8 ساله امید به زندگی در ایران

اقتصاد باید برای مردم و صاحبان سرمایه پیش‌بینی‌پذیر باشد

فصل اقتصاد سایت تخصصی اقتصاد ایران

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.