شاخص بورس تهران 7 واحد رشد کرد بورس

شاخص بورس تهران 7 واحد رشد کرد

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با 7 واحد افزایش همراه شد.

به گزارش فصل اقتصاد، بورس اوراق بهادار تهران امروز گرچه در ابتدای معاملات روند رو به رشد پیش گرفت اما در یک حرکت نوسانی در نهایت با 7 واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم یک میلیون و 426 هزار و 948 واحد رسید.
شاخص کل با معیار هموزن امروز در یک روند فزاینده قرار گرفت، به گونه‌ای که با افزایش 10 هزار و 38 واحد به رقم 409 هزار و 12 واحد رسید. امروز ارزش بازار به بیش از 5 میلیون و 369 هزار میلیارد تومان رسید.
معامله گران امروز بیش از 4.1 میلیارد سهام، حق تقدم و اوراق مالی در قالب 252 هزار فقره معامله و به ارزش 2524 میلیارد تومان دادوستد کردند.
امروز نمادهای ایران‌خودرو، هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی نفت تامین، گسترش نفت و گاز پارسیان و شستا بیشترین اثر افزایشی در شاخص بورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند و برعکس نمادهای بانک ملت، پتروشیمی پردیس و توسعه معادن و فلزات بیشترین اثر کاهشی در شاخص بورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند.
در فرابورس ایران امروز شاخص کل با 17 واحد افزایش نسبت به روز گذشته به رقم 19 هزار و 177 واحد رسید. ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به بیش از یک میلیون و 57 هزار میلیارد تومان رسید. ارزش بازار پایه فرابورس 345 هزار میلیارد تومان شد. معامله گران امروز بیش از 2.7 میلیارد سهام، حق تقدم و اوراق مالی در قالب 174 هزار معامله و به ارزش 16 هزار و 501 میلیارد تومان دادوستد کردند. با این حساب ارزش معاملات دو بازار فرابورس و بورس تهران امروز به 19 هزار میلیارد تومان رسید.
امروز نمادهای صباتامین، فولاد غدیر، فولاد هرمزگان و پالایش نفت شیراز بیشترین اثر افزایشی در شاخص فرابورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند و نمادهای بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو و سنگ آهن گهرزمین بیشترین اثر کاهشی بر شاخص فرابورس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داشتند.
به گزارش فصل اقتصاد، قرار است سود شرکت‌های غیربورسی سهام عدالت بعد از تعیین تکلیف در مورد افزایش سرمایه این شرکت‌ها به صورت متمرکز از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز شود.
انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

هنر بخشیدن خود

چند دستگاه به درگاه ملی خدمات هوشمند متصل شدند؟

معضل یارانه نقدی

زمانه خود را بشناس

5 ساعت تا «باران برگ»

سوال هایی برای سنجش و افزایش اعتماد مشتری

صحت‏‏‌سنجی ادعای رکوردشکنی مصرف ترافیک داخلی

سقف بهای نفت؛ از خوش‌بینی تا کابوس

نقطه روشن در بازار خاکستری خودرو

معمای «1+2» مذاکرات برجامی

وزن اعتماد در سبد سهام

سفر ابدی آوازه‌خوان توسعه

ماشه حمله به تورم مسکن

دفاع بانک مرکزی از دولت

پیدا کنید تخم مرغ فروش را!

لیدر اصلاحات در جبهه اصولگرایان

میراث‌فرهنگی ناملموس «هنر ساختن و نواختن عود» جهانی شد

«یلدا/ چله» جهانی شد

جزئیات ثبت رکورد جدید مصرف ترافیک داخلی

پایداری شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان

دستگیری یک مرد آمریکایی به خاطر دور زدن تحریم‌های ایران

پرستاری مجلس از حقوق پرستاران

عقب نشینی دلار در بازار جهانی/ بدترین عملکرد ماهانه دلار در 12 سال گذشته رقم خورد

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس وارد تبریز شدند/ بازدید از 8 شهرستان استان آذربایجان شرقی در دستور کار اعضای این کمیسیون قرار دارد

تاثیر نادرِ عناصر نادر

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.