احداث و راه اندازی سه میدان میوه و تره‌بار در منطقه8 شهری

احداث و راه اندازی سه میدان میوه و تره‌بار در منطقه8

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - شهردار منطقه 8 در بازدید مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، موضوع احداث سه میدان میوه و تره‌بار جدید در منطقه را مطرح کرد.

به گزارش فصل اقتصاد، فاطمه تنهایی شهردار منطقه 8 بعداز برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران گفت: با توجه به تأکیدات شهردار محترم تهران مبنی بر ضرورت افزایش سرانه‌های خدماتی به ویژه میادین میوه و تره‌بار؛ در بازدید مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران از ظرفیت‌ بازار و میادین سطح منطقه؛ احداث سه بازار میوه و تره‌بار پیشنهاد شده است.
شهردار منطقه 8 با اشاره به بازدید میدانی و بررسی املاک موجود در سطح منطقه افزود: به‌واسطه کمبود زمین و‌ ملک در سایر محلات و بافت متراکم منطقه، بعد از نیازسنجی و با توجه به پراکندگی و‌ همجواری با محلات مجاور، سه بازار در نقاط مختلف محله فدک از سوی شهرداری منطقه8 به سازمان میادین شهرداری پیشنهاد و و این فضاها رصد شد.
تنهایی ادامه داد: هم اکنون هفت میدان تره‌بار در شش محله منطقه به صورت روزانه فعالیت می‌کنند و در تلاش هستیم با پیگیری و رفع مشکلات و تجهیز میادین تره بار در محله سبلان و محله فدک، بازارهای موجود راه اندازی و دسترسی شهروندان به خدمات آسان‌تر شود‌.
ایوب فصاحت مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری تهران با همراهی فاطمه تنهایی بعد از بررسی ظرفیت‌های سطح منطقه با حضور در بازار تره بار اکبری محله دردشت، بر رفع مشکل و خدمت رسانی بهینه تاکید کرد و دستوراتی را جهت غرفه ها و تغییراتی در نقشه داخلی و راه اندازی غرفه گوشت و‌ مرغ به معاونین ابلاغ کرد تا سطح خدمات رسانی به شهروندان ارتقا یابد.
فاطمه تنهایی شهردار منطقه8 در پایان به عزم منطقه جهت افزایش سرانه خدماتی تاکید کرد و افزود: حرکت به سمت تشویق مالکین به مشارکت با شهرداری جهت تامین و افزایش سرانه فضای خدماتی، بخشی از تلاش‌های مدیریت شهری منطقه بوده و همچنین کسب اعتبارات لازم جهت تملک املاک مناسب از دیگر برنامه آتی منطقه در این حوزه خدمت رسان است.
انتهای پیام/


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

5 ساعت تا «باران برگ»

سوال هایی برای سنجش و افزایش اعتماد مشتری

صحت‏‏‌سنجی ادعای رکوردشکنی مصرف ترافیک داخلی

سقف بهای نفت؛ از خوش‌بینی تا کابوس

نقطه روشن در بازار خاکستری خودرو

معمای «1+2» مذاکرات برجامی

وزن اعتماد در سبد سهام

سفر ابدی آوازه‌خوان توسعه

ماشه حمله به تورم مسکن

دفاع بانک مرکزی از دولت

پیدا کنید تخم مرغ فروش را!

لیدر اصلاحات در جبهه اصولگرایان

میراث‌فرهنگی ناملموس «هنر ساختن و نواختن عود» جهانی شد

«یلدا/ چله» جهانی شد

جزئیات ثبت رکورد جدید مصرف ترافیک داخلی

پایداری شبکه همراه اول در مناطق زلزله‌زده استان هرمزگان

دستگیری یک مرد آمریکایی به خاطر دور زدن تحریم‌های ایران

پرستاری مجلس از حقوق پرستاران

عقب نشینی دلار در بازار جهانی/ بدترین عملکرد ماهانه دلار در 12 سال گذشته رقم خورد

اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس وارد تبریز شدند/ بازدید از 8 شهرستان استان آذربایجان شرقی در دستور کار اعضای این کمیسیون قرار دارد

تاثیر نادرِ عناصر نادر

کولبری قانونی می شود

جزئیات بیمه‌ اجتماعی روستاییان، عشایر و کشاورزان

«ارسلان مالکی»سرپرست سازمان ملی زمین و مسکن شد

حدود 200 هزار واحد مسکونی نهضت ملی در روستاها وارد فاز اجرا شد/میانگین پیشرفت فیزیکی واحدها 60 درصد است

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.