ارائه خدمات مناطق شهرداری تهران در مراسم پیاده روی اربعین حسینی(ع) شهری

ارائه خدمات مناطق شهرداری تهران در مراسم پیاده روی اربعین حسینی(ع)

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - رئیس کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه مرزی ستاد برگزاری اربعین حسینی(ع) اقدامات لازم جهت خدمات رسانی به زائرین مراسم پیاده روی اربعین در مرزهای ایران و شهرهای کشور را تشریح کرد.

به گزارش فصل اقتصاد، حسین نظری رئیس کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه مرزی ستاد برگزاری اربعین حسینی(ع) گفت: با توجه به ابلاغیه وزیر کشور و مجوز شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری تهران با وظایف و ماموریت های تعریف شده از طرف ستاد مرکزی اربعین حسینی(ع) پشتیبانی مرزهای داخلی ایران را به مناطق 1، 3، 5، 11 و 22 و پشتیبانی مرز و شهری های عراق به مناطق 2، 10، 13، 17، 21، اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری و شرکت پیام رسا واگذار کرده است.
وی با اشاره به اینکه نیروهای برخی از مناطق از 22 مرداد در پایانه های مرزی مستقر شده اند و تا پایان شهریور این خدمات رسانی ادامه دارد، افزود: در مجموع نیروهای مناطق 1، 3، 5، 11 و 22 در مرزهاd چهارگانه با بیش از هزار نفر نیروی انسانی، 63 دستگاه انواع خودرو خدماتی، هزار و 340 چشمه سرویس بهداشتd و حمام و 100 نفر آتش‌نشان با تجهیزات کامل در قالب 20 اکیپ 5 نفره نسبت به ارائه خدمات به زائرین حضور پیدا می نند. 
نظری ادامه داد: همچنین در کشور عراق هزار و 180 نیروی انسانی، 16 دستگاه ماشین آلات خدماتی، 199 دستگاه اتوبوس و 196 سرویس بهداشتی و حمام استقرار پیدا کرده و جانمایی شده اند. 
معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در تشریح اقدامات مناطق 5 و 11 در مرز مهران گفت: در این مرز از پل زائر تا محدوده مرز عراق و محوطه پایانه مرزی با اعزام و استقرار 600 نفر نیروی انسانی، آماده سازی 1500 متر مربع محل استقرار نیروهای خدمات رسان، 25 دستگاه انواع ماشین آلات خدمات شهری، رفع نواقص و آماده سازی و نگهداشت 580 چشمه سرویس بهداشتی و حمام و استقرار 4 اکیپ کامل آتش نشانی خدمات رسانی می شود. 
وی ادامه داد: در مرز شلمچه شهرداری منطقه یک از سه راهی یادمان تا میدان مقاومت و پارکینگ بزرگ شلمچه ارائه خدمات می دهد. اعزام و استقرار 200 نفر نیروی انسانی، 12 دستگاه انواع ماشین آلات خدمات شهری و آماده سازی و نگهداشت 120 چشمه سرویس بهداشتی و حمام و استقرار 5 اکیپ کامل آتش نشانی از اهم خدمات در مرز شلمچه است. همچنین 10 هزار متر مربع با ظرفیت پذیرش 2 هزار و 200 نفر از نیروهای خدمت رسان و پاکسازی و نگهداری پارکینگ خودرو به مساحت 50 هکتار آماده سازی شده است. 
رئیس کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه مرزی ستاد برگزاری اربعین حسینی(ع) در خصوص خدمات شهرداری منطقه 22 در مرز خسروی گفت: در این مرز با طول یکصد کیلومتر خدمات نگهداشت با اعزام و استقرار 150 نفر نیروی انسانی، 10 دستگاه انواع ماشین آلات خدمات شهری، آماده سازی و انتقال 320 چشمه سرویس بهداشتی و حمام و 5 اکیپ کامل آتش نشانی صورت می گیرد. همچنین عوامل مقنی جهت حفر چاه برای آبرسانی از 22 مرداد در این منطقه مستقر شده اند. 
نظری در خصوص خدمات شهرداری منطقه 3 در مرز چذابه عنوان کرد: در این مرز با آماده سازی محل استقرار نیروهای خدمات رسان به مساحت هزار متر مربع، استقرار 130 نفر نیروی انسانی، 16 دستگاه انواع ماشین آلات خدمات شهری، آماده سازی و نگهداشت 380 چشمه سرویس بهداشتی و حمام و استقرار 5 اکیپ کامل آتش نشانی خدمات رسانی می شود. 
وی در تشریح پشتیبانی شهرهای کشور عراق توسط شهرداری تهران که با حضور مناطق 2، 10، 21، 13، 17 و همچنین اداره کل هماهنگی، نظارت و پیگیری انجام می شود، گفت: خدمات مورد نیاز در شهرهای نجف، کوفه، کربلا و زرباطیه با مجموع هزار نفر نیروی انسانی، 196 چشمه سرویس بهداشتی پرتابل، 2 دستگاه خودرو آتش‌نشانی، 15 اکیپ آتش‌نشانی و با تامین محل اسکان موقت 20 هزار نفر از زائرین انجام می شود. 
رئیس کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه مرزی ستاد برگزاری اربعین حسینی(ع) عنوان کرد: مراسم اربعین حسینی(ع) با همراهی و همکاری معاونت های اجتماعی و فرهنگی، خدمات شهری و محیط زیست، حمل و نقل و ترافیک، سازمان زیباسازی و مناطق 22گانه انجام می شود. 
گفتنی است، سید مهدی صباغ شهردار منطقه 15 جانشین کمیته ساماندهی و هماهنگی پایانه های مرزی ستاد اربعین حسینی(ع) شهرداری تهران شد.
انتهای پیام/ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تهران به شرکت کنندگان در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

جزئیات قیمت گوشت قرمز و ماهی در میادین میوه و تره بار

حمایت غیر تورمی بانک مرکزی از بخش تولید با انتشار اوراق گام در بورس کالا

جزئیات قیمت گوشت گوسفند و گوساله در میادین میوه و تره بار

اعلام آمادگی ایران برای برگزاری اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و تایلند

سقوط ارزش پوند رکورد زد

حمایت تکنیکالی با کمک حقوقی‌ها بورس را سبز کرد/ بازار سهام در وضعیت ارزنده ‌

از هر 6 آلمانیِ مسن یک نفر در معرض خطر فقر قرار دارد

انتصابات جدید در شهرداری تهران برای افزایش سرعت اجرای کلان پروژه‌ها

کاهش ارزش پوند انگلیس به کمترین میزان تاریخی

کاهش 2.5درصدی تورم پیش‌نگر/ نگاهی به فراز و فرودهای تورم در یک سال اخیر

رویترز: آمریکا با کمبود گاز مواجه است

ایران آمادگی پذیرش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ژاپنی‌ را دارد

رویکرد تهاجمی با تولیدکنندگان سوخت‌های فسیلی‌ جهان را با بحران انرژی مواجه می‌کند

افزایش دما در سواحل خزر و اردبیل/ آسمانی صاف در مشهد مقدس

روغن موتور بدون شناسه کالا قاچاق تلقی می‌شود

صادرات تایر به شرط تأمین نیاز داخل آزاد شد

معامله 476 میلیون گواهی سپرده کالایی در بورس کالا

آغاز سال آبی جدید با کسری ذخایر در سدهای تهران

تخصیص یارانه استفاده از خودرو برقی را به‌صرفه می‌کند

تحقق فرمان رییس جمهوری با رشد 50 درصدی تولید در ایران خودرو

ثبت نام 154 هزار نفر در طرح کارورزی/ معافیت بیمه‌ای 11 هزار واحد

فضای مبهم سیاسی و بین‌المللی بازارها را در ابهام فرو برده

منطقه یورو به رکود اقتصادی نزدیک‌تر شد

کاهش 2.5 درصدی تورم پیش‌نگر/ نگاهی به فراز و فرودهای تورم در یک سال اخیر

فصل اقتصاد سایت تخصصی اقتصاد ایران

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.