چطور تجربه بهتری برای مشتری بسازیم؟
5 ابزار لازم برای موفقیت استارتاپ ها بازرگانی

5 ابزار لازم برای موفقیت استارتاپ ها

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - چالش برای استارتاپ ها تمامی ندارد. از مسائل مالی تا استفاده از نیروی انسانی مناسب و ارتباط با مشتری. شاید بتوان گفت این چالش ها یکی از دلایل شکست بسیاری از استارتاپ ها در ماه های نخست فعالیت است. اما استفاده از ابزارها و همکارهای مناسب می تواند به عبور آسان از این مسیر پرتنش کمک کند. سایت TECHDAY در مطلبی به 5 ابزاری پرداخته که برای گذر از چالش ها در هر استارتاپی کمک کننده است.
1 .ابزارهای بازاریابی
بدون تردید در بازار محصول و خدمات استارتاپ شما، کسب وکارهای دیگری هم کار می کنند. این یعنی رقابت بر سر رسیدن به مشتریان بیشتر. اما چطور باید با دیگر کسب وکارها رقابت کرد و به نتیجه رسید؟ مهم ترین نکته در این نقطه از کار استارتاپ ها، سرمایه گذاری در بازاریابی است. اما بازاریابی هم کار آسانی نیست. دشواری بازاریابی زمانی که از ابزارهای تکراری استفاده کنید، بیشتر است. به همین دلیل ابزارهای مدرن در این زمینه اولویت دارد. ابزارهای بازاریابی مدرن ارتباط آنلاین با مشتریان را تسهیل می کند. ارتباطاتی که در آن، هدف قرار دادن گروه بزرگی از مشتریان ممکن است. ساده سازی استراتژی های بازاریابی از بزرگترین کمک های این ابزارها به کسب وکارهاست.
2 .ابزارهای طراحی وب
کار استارتاپ ها بدون وجود وب سایت ها بی معناست. این مسئله در این روزگار که مردم خرید آنلاین را به مراجعه حضوری ترجیح می دهند، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. وب سایت ارتباط با مشتریان را تسهیل می کند و این یعنی درآمد و سود بیشتر. به همین دلیل، ابزارهای ساخت و طراحی وب سایت برای استارتاپ ها نقشی حیاتی بازی می کند. پیش از راه اندازی وب سایت کسب وکارتان، از دسترسی به این ابزارها مطمئن شوید.
3 .ابزارهای ارتباطات تجاری
آشنایی کارکنان با ساختارهای تجاری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان از جمله کارهای مهم در استارتاپ هاست که با اتکا به ابزارهای مناسب برای برقراری ارتباطات در محیط کسب وکار انجام شدنی است. ارتباطات موثر به ساخت گروه های موثر و تقویت روحیه کارکنان کمک می کند. رضایت مشتریان و بهبود تجربه خرید آن ها از استارتاپ ها از دیگر پیامدهای استفاده از این ابزارهاست. می توان برای ارتباطات تجاری از ابزارهای قدیمی استفاده کرد. ارسال مستقیم ایمیل به مشتریان و کارکنان یکی از این ابزارهاست، که امروز کافی نیست. به همین دلیل استفاده از ابزارهای مدرن ضروری است. این ابزارها به بهبود روابط با کارکنان و مشتریان کمک می کند. هم چنین بعضی از آن ها اطلاعات حیاتی را در زمانی که باید ارائه می کند و همین از کندی و تاخیر در کار استارتاپ ها می کاهد.
4. ابزارهای مدیریت روابط با مشتری
موفقیت یک استارتاپ به رضایت مشتریانش بستگی دارد. مشتری بیشتر یعنی فروش بیشتر و این یعنی درآمد و در نهایت سود بیشتر. اما ارتباط با جهانی از مشتریان متنوع کار ساده ای برای استارتاپ ها نیست. در زمینه کنترل مشتری در بازار هر محصولی، غول هایی کار را به دست گرفته اند که رقابت با آن ها برای استارتاپ ها آسان نیست. نکته مهم در این بین، استفاده از ابزارهای درست برای CRM است. اپلیکیشن های بسیاری در این زمینه در بازار محصولات مختلف ساخته شده و قابل استفاده است. این برنامه ها با جمع آوری داده ها، مخاطب هدف محصول شما را مشخص می کند. این داده ها به تشخیص شخصیت مشتریان و درک بهتر آن ها کمک می کند. هم چنین این برنامه ها به استارتاپ ها به مدیریت مشتریان از مراکز متمرکز کمک می کند.
5 .ابزارهای استخدام نیروی انسانی
می توانید کار استارتاپ را به تنهایی شروع کنید اما پس از مدتی نیاز به استخدام نیروی کار به ضرورتی در استارتاپ شما تبدیل می شود. وقتی کار به این نقطه می رسد، استخدام آدم های درست که به نیاز و تقاضا در محیط کسب وکار شما پاسخ دهند، اهمیت دارد. به همین دلیل است که به ابزارهای مناسب برای استخدام آن ها نیاز دارید. صرفه جویی در هزینه و پول نخستین پیامد استفاده از ابزارهای مناسب در این زمینه است. هم چنین مهارت و تجربه سازمان هایی که چنین خدماتی به استارتاپ ها ارائه می کنند را نباید دست کم گرفت. وجود چنین سازمان هایی باعث می شود استارتاپ ها تنها با آدم هایی که برای آن کار مشخص تخصص دارند، گفت وگو کنند.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

نرخ سود اوراق گواهی سپرده خاص چگونه محاسبه می شود؟

اطلاعیه سامانه یکپارچه خودروها ویژه نوبت‌دارهای زمستان؛ متقاضیان ٣ روز برای جایگزینی فرصت دارند

ورودی آب رودخانه‌های اصلی به دریاچه ارومیه 3 برابر شد

سقف منابع تحقق پذیر در بودجه 1403 رعایت شد

افت 78.2 درصدی بارش‌ها در کرمان/ بارش‌ها در کشور 37.9 درصد کم شد

سیاست‌های حمایتی در تنظیم بازار پیاز/ مازاد پیاز صادر می‌شود

مصرف گاز کشور به 650 میلیون متر مکعب می‌رسد/ لزوم مصرف بهینه طی روزهای آتی

پیش‌بینی افزایش 100 میلیون مترمکعبی مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری

برای دریافت سود و اصل سهام عدالت؛ وراث متوفیان تا ١٠ اسفند ماه فرصت دارند

برای دریافت سود و اصل سهام عدالت؛ وراث تا ١٠ اسفند ماه فرصت دارند

سازمان مالیاتی: رسید دستگاه‌های کارتخوان فقط تا سال 1404 معتبر است

هواشناسی ایران 1402/12/06؛ بارش برف و باران در سراسر کشور/ هشدار نارنجی هواشناسی به کشاورزان

انجام پروازهای فرودگاه امام با وجود بارش برف

عقب‌ماندگی شدید پروژه‌های نهضت ملی مسکن پردیس/ پیشرفت 58 درصدی پس از 4 سال

وضعیت راه‌های کشور؛ بارش برف و باران در جاده‌های 24 استان

ایران‌ایر 34 فروند هواپیما دارد

جاده چالوس یکطرفه شد/ بارش برف و باران در جاده‌های 29 استان

تحلیل | اشکال مبنایی «خلق پول» توسط افراد یا نهادهای خصوصی

جزئیات میانگین حقوق کارکنان دولت/ کارمندان در 1401 چقدر حقوق گرفتند؟

روش انتقال سریع و رایگان سود و اصل سهام عدالت متوفیان به وراث

وضعیت هوای تهران 1402/12/06؛ تنفس هوای "قابل قبول" در روز برفی

شارژ مرحله سوم طرح ملّی «یسنا» انجام شد

بلاتکلیفی دو هزار متقاضی مجوز از وزارت میراث فرهنگی

"کشاورزی آینده" - 3 | 10 اتفاق برتر شکل‌دهندۀ آیندۀ «کشاورزی دقیق»

افزایش 11 درصدی رهاسازی بچه‌ماهی در دریای خزر و آب‌های داخلی کشور

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.