چطور تجربه بهتری برای مشتری بسازیم؟
5 ابزار لازم برای موفقیت استارتاپ ها بازرگانی

5 ابزار لازم برای موفقیت استارتاپ ها

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - چالش برای استارتاپ ها تمامی ندارد. از مسائل مالی تا استفاده از نیروی انسانی مناسب و ارتباط با مشتری. شاید بتوان گفت این چالش ها یکی از دلایل شکست بسیاری از استارتاپ ها در ماه های نخست فعالیت است. اما استفاده از ابزارها و همکارهای مناسب می تواند به عبور آسان از این مسیر پرتنش کمک کند. سایت TECHDAY در مطلبی به 5 ابزاری پرداخته که برای گذر از چالش ها در هر استارتاپی کمک کننده است.
1 .ابزارهای بازاریابی
بدون تردید در بازار محصول و خدمات استارتاپ شما، کسب وکارهای دیگری هم کار می کنند. این یعنی رقابت بر سر رسیدن به مشتریان بیشتر. اما چطور باید با دیگر کسب وکارها رقابت کرد و به نتیجه رسید؟ مهم ترین نکته در این نقطه از کار استارتاپ ها، سرمایه گذاری در بازاریابی است. اما بازاریابی هم کار آسانی نیست. دشواری بازاریابی زمانی که از ابزارهای تکراری استفاده کنید، بیشتر است. به همین دلیل ابزارهای مدرن در این زمینه اولویت دارد. ابزارهای بازاریابی مدرن ارتباط آنلاین با مشتریان را تسهیل می کند. ارتباطاتی که در آن، هدف قرار دادن گروه بزرگی از مشتریان ممکن است. ساده سازی استراتژی های بازاریابی از بزرگترین کمک های این ابزارها به کسب وکارهاست.
2 .ابزارهای طراحی وب
کار استارتاپ ها بدون وجود وب سایت ها بی معناست. این مسئله در این روزگار که مردم خرید آنلاین را به مراجعه حضوری ترجیح می دهند، اهمیت بیشتری پیدا کرده است. وب سایت ارتباط با مشتریان را تسهیل می کند و این یعنی درآمد و سود بیشتر. به همین دلیل، ابزارهای ساخت و طراحی وب سایت برای استارتاپ ها نقشی حیاتی بازی می کند. پیش از راه اندازی وب سایت کسب وکارتان، از دسترسی به این ابزارها مطمئن شوید.
3 .ابزارهای ارتباطات تجاری
آشنایی کارکنان با ساختارهای تجاری و پاسخگویی به نیازهای مشتریان از جمله کارهای مهم در استارتاپ هاست که با اتکا به ابزارهای مناسب برای برقراری ارتباطات در محیط کسب وکار انجام شدنی است. ارتباطات موثر به ساخت گروه های موثر و تقویت روحیه کارکنان کمک می کند. رضایت مشتریان و بهبود تجربه خرید آن ها از استارتاپ ها از دیگر پیامدهای استفاده از این ابزارهاست. می توان برای ارتباطات تجاری از ابزارهای قدیمی استفاده کرد. ارسال مستقیم ایمیل به مشتریان و کارکنان یکی از این ابزارهاست، که امروز کافی نیست. به همین دلیل استفاده از ابزارهای مدرن ضروری است. این ابزارها به بهبود روابط با کارکنان و مشتریان کمک می کند. هم چنین بعضی از آن ها اطلاعات حیاتی را در زمانی که باید ارائه می کند و همین از کندی و تاخیر در کار استارتاپ ها می کاهد.
4. ابزارهای مدیریت روابط با مشتری
موفقیت یک استارتاپ به رضایت مشتریانش بستگی دارد. مشتری بیشتر یعنی فروش بیشتر و این یعنی درآمد و در نهایت سود بیشتر. اما ارتباط با جهانی از مشتریان متنوع کار ساده ای برای استارتاپ ها نیست. در زمینه کنترل مشتری در بازار هر محصولی، غول هایی کار را به دست گرفته اند که رقابت با آن ها برای استارتاپ ها آسان نیست. نکته مهم در این بین، استفاده از ابزارهای درست برای CRM است. اپلیکیشن های بسیاری در این زمینه در بازار محصولات مختلف ساخته شده و قابل استفاده است. این برنامه ها با جمع آوری داده ها، مخاطب هدف محصول شما را مشخص می کند. این داده ها به تشخیص شخصیت مشتریان و درک بهتر آن ها کمک می کند. هم چنین این برنامه ها به استارتاپ ها به مدیریت مشتریان از مراکز متمرکز کمک می کند.
5 .ابزارهای استخدام نیروی انسانی
می توانید کار استارتاپ را به تنهایی شروع کنید اما پس از مدتی نیاز به استخدام نیروی کار به ضرورتی در استارتاپ شما تبدیل می شود. وقتی کار به این نقطه می رسد، استخدام آدم های درست که به نیاز و تقاضا در محیط کسب وکار شما پاسخ دهند، اهمیت دارد. به همین دلیل است که به ابزارهای مناسب برای استخدام آن ها نیاز دارید. صرفه جویی در هزینه و پول نخستین پیامد استفاده از ابزارهای مناسب در این زمینه است. هم چنین مهارت و تجربه سازمان هایی که چنین خدماتی به استارتاپ ها ارائه می کنند را نباید دست کم گرفت. وجود چنین سازمان هایی باعث می شود استارتاپ ها تنها با آدم هایی که برای آن کار مشخص تخصص دارند، گفت وگو کنند.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

مجلس معافیت مالیاتی حقوق را تا 10 میلیون تومان افزایش داد/پیش‌بینی200 همت برای تولید و اشتغال در سال 1402

لزوم تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودرو از سامانه یکپارچه

فروش 61 تا 63 هزار تومانی مرغ در اولین روز ماه مبارک رمضان

جزئیات آماری از سفرهای نوروز‌/ جابه‌جایی 2.6 میلیون مسافر نوروزی از طریق ناوگان عمومی جاده‌ای

ساعت کاری ادارات در ماه رمضان شناور شد/ نیم ساعت قبل از آغاز به کار مدارس، پذیرش دانش‌آموزان انجام می‌شود

رشد 20 درصدی‌ جابه‌جایی مسافران ریلی از ابتدای طرح نوروزی/ 634 هزار نفر از امکانات سواحل‌ استفاده کردند

توزیع 123 میلیون لیتر بنزین در روز گذشته

نظافت معابر منتهی به مساجد برای آسایش روزه داران

واریز 7 هزار میلیارد تومان از سودهای رسوبی به حساب سهامداران در سال 1401

افزایش دما در شرق و غرب کشور/ سامانه بارشی جدید کل کشور را در برمی‌گیرد‌

طلا 8 دلار گران شد

بی‌توجهی اوپک پلاس به بحران بانکی آمریکا/ کاهش 2 میلیون بشکه در روز تا پایان سال ادامه دارد

تولید روزانه بنزین به 115میلیون لیتر رسید/ مصرف 144میلیون لیتر بنزین در یک‌روز

نیازمند روش‌های نوین برای اکتشافات عمیق معدنی هستیم

صفر تا 100 معامله گواهی سپرده نفت و میعانات گازی در بورس

سه راهکار قنبری برای "مهار تورم و رشد اقتصادی" کشور

سازمان تنظیم مقررات: در برخی گوشی‌های تلفن همراه تنظیمات توسط تولید کننده به روز نشد

حذف ارز ترجیحی در کوتاه مدت منجر به تشدید تورم شد/ اصلاح بانکها؛ تصمیمِ سخت دولت برای مهار تورم

صنعت خودرو در 1402 به کدام سمت می‌رود؟

وقوع 800 تصادف جاده‌ای در تعطیلات نوروز 1402

ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافته است

تولید روزانه 115 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه‌های کشور

خاندوزی: ایران به بالاترین سطح صادرات نفت خود در 2 سال گذشته دست یافت

ساعت کاری همه ادارات در ماه رمضان شناور شد

ساخت 11 هزار واحد مسکونی با مشارکت شهرداری تهران

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.