10 نکته شگفت انگیز که تسلط شما به زبان انگلیسی را در سال 2022 افزایش می دهد ارتباطات و رسانه

10 نکته شگفت انگیز که تسلط شما به زبان انگلیسی را در سال 2022 افزایش می دهد

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - آیا زبان انگلیسی شما یک مانع است یا یک مزیت؟

بهترین آموزشگاه زبان اصفهان

بهترین آموزشگاه زبان چینی

اگر احساس می‌کنید که این یک مانع است، تغییر روش یادگیری و صحبت کردن به زبان انگلیسی باید هدف شماره یک شما برای سال 2022 باشد. اولین قدم آزادی واقعی است. و برخلاف آنچه ممکن است فکر کنید، قطعاً یک هدف دست یافتنی است!

مطمئناً ساختن زبان انگلیسی یک سفر است. طول می کشد. اما این بدان معنا نیست که این سفر باید طولانی و خسته کننده باشد، و قطعا می تواند سرگرم کننده و موثر باشد.

در طول سال‌ها، من با هزاران نفر کار کرده‌ام و هر یک از آنها می‌خواستند که زبان انگلیسی برای آن ها مانعی نباشد. ترس های آنها شبیه به هم بود، حتی گاهی یکسان بود، و همین طور روش های یادگیری و تمرین زبان. آنها تقریباً با مشکلاتی برخورد میکردند که در گذشته شاهد آن بودم که افراد دیگر هم با همین مشکلات دست و پنجه نرم میکنند و این رویکرد آنها را عقب نگه داشته است.

اما برای بسیاری از آنها، این دیگر درست نیست و انگلیسی به پوست دوم آنها تبدیل شده است.

در زیر برخی از نکاتی را خواهید یافت که به آنها کمک کرده و به شما کمک می کند در سفر انگلیسی خود به جایی که می خواهید برسید. من همچنین یک PDF رایگان با تمام نکات و پیوندهای مفید خود ایجاد کردم تا شما را در سفر راهنمایی کنم و شما را متمرکز نگه دارم.

1. ذهنیت درستی داشته باشید

طرز فکر ما و نحوه درک ما از خود و انگلیسی ما بر عملکرد ما در زبان انگلیسی منعکس می شود. این بر تسلط، صدا، انرژی، پیام رسانی و توانایی ما برای حضور در لحظه و ارتباط واقعی تأثیر می گذارد. طرز فکر ما همچنین بر نحوه یادگیری زبان انگلیسی و یادآوری چیزها منعکس می شود.

2. آماده باشید

همه جلسات به یک اندازه مهم نیستند، و با این حال حتی اگر فقط یک تماس اجتماعی کوتاه داشته باشید، آماده شدن برای آن می تواند راه طولانی را طی کند و شما را به موفقیت برساند. وقتی آماده می‌شوید، به خودتان اجازه می‌دهید تا  فرصت‌هایی را به دست آورید و در حالت ایستا قرار نگیرید.

3. گرفتار توهم یادگیری نشوید

احتمالاً بیشتر زبان آموزان انگلیسی در خواندن و نوشتن و حتی در گوش دادن بیشتر از صحبت کردن احساس اطمینان می کنند. حتی وقتی صحبت از یک محل کار انگلیسی زبان می شود، بیشتر ارتباطات اغلب مکتوب است. اگر می‌خواهید با اطمینان صحبت کنید، کلمات را سریع‌تر بازیابی کنید یا از فرم‌های دستور زبان جدید و پیچیده به راحتی استفاده کنید، باید آنچه را که یاد گرفته‌اید در اسرع وقت پیاده‌سازی کنید.

4. روی آنچه مهم است تمرکز کنید

بسیاری از مدارس زبان بیش از حد آموزش می دهند. هیچ کس نمی تواند همه آن را به خاطر بسپارد و از آن یکپارچه و با اطمینان استفاده کند.  ایده تمرین عاقلانه تا حدی درک این موضوع است که برای مشاهده نتایج قابل توجه و سریع باید چه چیزی را بهبود بخشید. برای مثال، اگر هر بار که جمله‌ای را با «اگر» شروع می‌کنید، گیر می‌کنید، زیرا مطمئن نیستید که چگونه آن جمله را تمام کنید و شما را در یک حلقه عدم قطعیت گیر می‌اندازد این چیزی است که باید روی آن تمرکز کنید. و اگر دروس خصوصی می گذرانید، از معلم خود بخواهید که به شما کمک کند تا روی 20 درصد چیزی که باید یاد بگیرید تمرکز کنید، که 80 درصد پیشرفت را تضمین می کند.

5. دوباره و دوباره تکرار کنید

ایجاد عادات موثر یادگیری، ایجاد عادات تمرینی موثر و ایجاد عادات گفتاری موثر. این هارا به بخشی فعال از روز خود تبدیل کنید.

ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

از تسهیل صادرات هوایی محصولات کشاورزی تا اقدام برای تامین امنیت غذایی

رکوردزنی جدید قیمت سکه/ تجارت ترجیحی با پاکستان فعال شد

افزایش سهمیه پایه ناوگان دیزلی/انتقال آب سد آزاد به خانه های مردم

از اختصاص آفرهای پروازی تا تفکیک وزارت راه و شهرسازی

جزئیاتی از سخت‌ترین پروژه آبرسانی کشور/ کیفیت آب سنندج متحول می‌شود

پیش بینی افزایش قیمت نفت در بازار جهانی

تضمین امنیت غذایی با کشت بهینه خاک/ دلال بازی در بازار تراکتور

دورخیز آمریکا برای نفت 70 دلاری

چین و تایوان، مبدا اصلی واردات پیچ

بیشترین حجم تولید فولاد کشور در بازار داخل

هنر بخشیدن خود

چند دستگاه به درگاه ملی خدمات هوشمند متصل شدند؟

معضل یارانه نقدی

زمانه خود را بشناس

5 ساعت تا «باران برگ»

سوال هایی برای سنجش و افزایش اعتماد مشتری

صحت‏‏‌سنجی ادعای رکوردشکنی مصرف ترافیک داخلی

سقف بهای نفت؛ از خوش‌بینی تا کابوس

نقطه روشن در بازار خاکستری خودرو

معمای «1+2» مذاکرات برجامی

وزن اعتماد در سبد سهام

سفر ابدی آوازه‌خوان توسعه

ماشه حمله به تورم مسکن

دفاع بانک مرکزی از دولت

پیدا کنید تخم مرغ فروش را!

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.