صورت های مالی بانک رفاه تائید و تصویب شد بانک و بیمه

صورت های مالی بانک رفاه تائید و تصویب شد

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - جلسه مجمع عمومی عادی و سالانه بانک رفاه با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار و صورت های مالی این بانک به تائید و تصویب مجمع رسید .
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، در جلسه مجمع این بانک که 16 دی ماه سال‌جاری و با حضور رئیس و اعضای مجمع بانک در محل سالن کنفرانس سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، پس از استماع گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی بانک، صورت های مالی بانک منتهی به95/12/30 به تائید و تصویب مجمع رسید .
دکتر ربیعی پس از تصویب صورت های مالی بانک رفاه طی سخنانی گفت: بانک رفاه طی یک سال گذشته عملکرد و دستاوردهای مطلوبی داشته است. به ویژه اقدامات این بانک در مبارزه با فساد و شفافیت مالی مثال زدنی است و این شاخص های بسیار خوبی برای فعالیت های بانکی است .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع با قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره بانک رفاه به لحاظ دستاورد مطلوب و ثبات در مدیریت بانک، اظهار داشت: هیأت مدیره و مدیریت عالی این بانک هم اکنون بسیار هماهنگ هستند. عملکرد یک سال گذشته هم ناشی از همین ثبات و یکدستی بوده است .
دکتر ربیعی افزود: سهامداران بانک رفاه در سال آینده استراتژی های خاصی برای حمایت و تقویت از آن دارند، یکی از مهم ترین استراتژی ها، تقویت و افزایش سرمایه بانک است که امیدواریم به زودی محقق شود .
در ادامه جلسه مجمع دکتر نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و رئیس مجمع بانک نیز طی سخنانی با قدردانی از حضور وزیر در جلسه مجمع بانک رفاه و همچنین قدردانی از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره این بانک به لحاظ عملکرد مطلوب در سال 95 گفت: حضور وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مجمع بانک رفاه، نشان می دهد این بانک از اهمیت و جایگاه ویژه ای نزد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی برخوردار است .
دکتر نوربخش با اشاره به اینکه سرمایه بانک رفاه متعلق به سرمایه های خرد بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی است گفت: بانک رفاه از تمامی توان خود برای ارائه خدمات مطلوب و ویژه به این قشر معزز استفاده کند .
دکتر سهمانی مدیرعامل بانک رفاه نیز در گزارش هیأت مدیره به مجمع، با قدردانی از حضور دکتر ربیعی در جلسه مجمع و قدردانی از تلاش تمامی کارکنان بانک رفاه، گفت: خوشبختانه بانک رفاه در سال 95 علی رغم تمامی محدودیت ها توانست سودآوری قابل قبولی را داشته باشد .
مدیرعامل بانک رفاه با اشاره به اینکه سود حاصله در این بانک، سودی واقعی و حاصل عملکرد بانک در حوزه های مختلف است، گفت: یکی از مهم ترین اهداف بانک در سال 95 عبور از زیان دهی و دستیابی به سودآوری بود که به حمدالله با هم افزایی تمامی ارکان محقق شد .
دکتر سهمانی در ادامه مهم ترین استراتژی های بانک رفاه در سال 97 را برشمرد و خاطر نشان ساخت: پیگیری و تقویت رویکرد مشتری محوری، افزایش بیش از پیش کیفیت خدمات، تبدیل شدن به یک بنگاه اقتصادی سودآور و عبور از بانکداری سنتی و عمل کردن به مثابه یک بانک مدرن و خدمات محور از جمله مهم ترین استراتژی های بانک در سال آتی است .
-->


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

عملکرد شفاف صندوق‌های بازنشستگی تکمیلی

کاهش ریسک‌های مالی با ورود شرکت‌های خرده فروش برق به معاملات برق تجدیدپذیر

2 هفته از طرح کالابرگ "فجرانه" گذشت، صف‌ها همچنان پابرجاست

خرید نفت روسیه توسط چین افزایش یافت

نرخ ابرنفتکش‌ها به بالاترین رکورد 3 ماهه رسید

1000 سازه‌ انتخاباتی در پایتخت رونمایی شد + عکس

خواربارفروشان، مشاوران املاک و آرایشگران در صدر دارندگان شناسه یکتا

خطوط 8 و 9 مترو از جنوب شرق تهران می‌گذرد

تصادف 2 خودرو در پایتخت و جان‌باحتن 2 جوان + تصاویر

پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش تا 4 برابر میانگین حساب

ترمز دوباره جنرال‌موتورز

آی‌مسیج اپل برای مقابله با فناوری های شکستن رمزنگاری ارتقا یافت

پیش‌بینی تورم روسیه

قیمت نفت اندکی بالا رفت

وال استریت بیت‌کوین را پایین کشید

جزئیات مشاغل خانگی در سال 1401

تشکیل شورای گفتگوی بخش تعاون با رویکرد افزایش صادرات

کاهش نرخ فوتی‌های ناشی از حوادث شغلی در کشور

60 درصد مردم آرژانتین در فقر به سر‌می‌برند

سقوط چشم‌انداز رشد غول اقتصادی اروپا

80 درصد اشتغال خانگی در دست زنان!

بدهی جهانی رکورد زد

تعرفه برق خودروهای برقی تجاری است/ به دنبال توسعه زیرساخت ها هستیم

کارخانه تولیدکننده تراشه گوشی هواوی تحریم شد

31 استان تحت پوشش پایش هوشمند اراضی هستند/ لزوم حفاظت از 5 میلیون هکتار اراضی مرغوب

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.