جلسه توجیهی طرح های تسهیلاتی جدید برگزار شد
کوثر 7 جدیدترین طرح تسهیلاتی موسسه اعتباری کوثر بانک و بیمه

کوثر 7 جدیدترین طرح تسهیلاتی موسسه اعتباری کوثر

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - جلسه توجیهی کارشناسان اعتبارات موسسه اعتباری کوثر با محوریت طرح های تسهیلاتی جدید برگزار شد.
به گزارش فصل اقتصاد، جلسه توجیهی کارشناسان اعتبارات موسسه باحضورجواد فهیمی پورقائم مقام مدیرعامل، حسین کرمی سرپرست معاونت اعتبارات و بازاریابی، قاسم شیرکوند مدیرشعب استان تهران و مدیران اعتبارات و بازاریابی و جمعی از کارشناسان اعتبارات و روسای شعب استان تهران در سالن همایش ساختمان حوزه مرکزی برگزار شد.
قائم مقام مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر با تشریح شرایط سخت پیش روی نظام بانکی گفت: در شرایطی که نظام بانکی سال های سختی را می گذراند باید تهدید ها را به فرصت تبدیل کنیم و با به خدمت گرفتن علم و تکنولوژی به روند توسعه ای کوثر شتاب دهیم .
جواد فهیمی پور با بیان زحماتی که در بدست آوردن جایگاه فعلی کوثر در نظام بانکی مصروف شده است ، افزود: موسسه کوثر با گذر از شرایط دشوار، روز به روز پله های ارتقاء در نظام بانکی را طی می نماید و هم اکنون طبق قوانین و مقررات بانک مرکزی به سمت اهداف پیش بینی شده گام برمی دارد .
وی اظهار داشت: در شرایط فعلی باید با دقت، نگاه علمی و آمادگی کامل بر توسعه فعالیت ها اهتمام داشت.خوشبختانه موسسه اعتباری کوثر در برنامه ریزی های خود همواره نگاه علمی و پژوهشی را بر فعالیت هایش داشته و چابک سازی حوزه مرکزی موسسه در راستای این نگاه انجام شده است.
حسین کرمی، سرپرست معاونت اعتبارات و بازاریابی موسسه اعتباری کوثر با اشاره به طرح های جدید تسهیلاتی گفت: از آنجا که تامین نیاز و جلب رضایت مشتریان همواره در اولویت برنامه های موسسه است، طرح کوثر 7 به عنوان جدیدترین طرح تسهیلاتی و همزمان با هفتمین سال تأسیس کوثر جهت ارائه به عموم مردم در 352 شعبه موسسه ارایه می شود.
وی با اشاره به سقف تسهیلات ارائه شده در این طرح افزود: در طرح تسهیلاتی کوثر 7 مشتریان عزیز می توانند تسهیلات تا سقف 5 میلیارد ریال با نرخ 18درصد و رعایت ضوابط موسسه دریافت نمایند .
کرمی ادامه داد: تمامی مشتریان حقیقی، حقوقی و دارندگان دستگاه های پایانه فروشگاهی متصل به حساب روزشمار شتابی کوثر 7 در صورت تمایل می توانند نسبت به افتتاح حساب اقدام و از مزایای این حساب برخوردار شوند.
وی تصریح کرد: حداکثر مدت بازپرداخت تسهیلات تا سقف یک میلیارد ریال، 48 ماه و مبالغ بیش از یک میلیارد ریال حداکثر 60 ماهه است که مشتریان به ازای هر یک ماه ماندگاری بیشتر از 2 ماه موجودی، 6 ماه به دوره بازپرداخت اولیه تسهیلات افزوده خواهد شد.
به گفته کرمی، ذائقه‌ مشتریان در حال تغییر است و صنعت بانکداری کشور طی سال‌های گذشته با عبور از فراز و فرود‌های مختلف و گذر از شیوه‌‌های متفاوت مدتی است در حال عبور از شیوه‌ای سنتی به نوین است. ما در موسسه اعتباری کوثر باید برنامه هایمان را متناسب با این ذائقه و نیاز مشتریان به روز کنیم.
در پایان جلسه جزئیات طرح کوثر 7، تسهیلات تشویقی جامعه هدف، ابلاغیات اخیر اعتبارات و بازاریابی از سوی مدیران و کارشناسان اعتبارات و بازاریابی تشریح و جلسه با پرسش و پاسخ شرکت­ کنندگان خاتمه یافت.
-->


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

17 نفر برای آتش سوزی های جنگل های لرستان دستگیر می‌شوند

اقتصاد، سیاست و ما

هت‌تریک تورم داغ

10 پرسش فعالان اقتصادی از نامزدها

کروکی زمین 200 متری

راه آهن: منتظر افزایش قیمت بلیت قطار هستیم

راه آهن: 13 ماه است قیمت بلیت قطار افزایش نیافته است

پرداخت 25 هزار میلیارد تومان یارانه به ایرلاین‌های داخلی

هواشناسی ایران1403/04/03؛هشدار تشدید فعالیت سامانه بارشی

شبیه‌ساز 3 بعدی برج کنترل تمام ایرانی افتتاح شد

وزارت دفاع: آماده تجهیز فرودگاهها با سامانه‌های ایرانی هستیم

احداث 850 کیلومتر خطوط ریلی در دولت سیزدهم/ ترانزیت کود پتاس و زغال سنگ از روسیه

مشتریان دنا پلاس دستی با اولویت تابستان 1403 بخوانند

آغاز عرضه 31 خودروی وارداتی در سامانه یکپارچه + جدول

تولید بیش از 118 هزار و 338 دستگاه خودرو در گروه سایپا

400 هزار دستگاه موتورسیکلت برقی در کشور تولید می شود

نرخ تورم به 36.1 درصد کاهش یافت + جدول

آنکتاد: ایران 1.4 میلیارد دلار سرمایه خارجی در 2023 جذب کرد

خودداری نخست وزیر چین از دیدار با معاون صدراعظم آلمان

فراخوان خودروهای لوکس بنتلی در روسیه به دلیل نقص فنی

ابلاغ تصویب نامه هیات دولت مبنی بر اصلاح دستورالعمل اخیر نرخ خوراک و فرآورده‌های پالایشی/ پالایشگاه ها موظف به افشا آثار آن شدند

شرایط رایگان شدن قبوض آب اعلام شد

قرارداد احداث واحدهای آمونیاک و اوره پتروشیمی گلستان امضا شد

توجه ویژه به اصلاح شبکه فرسوده آب در دولت سیزدهم

جذب 1میلیارد و422میلیون دلار سرمایه خارجی توسط ایران در2023

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.