چطور وسایل سفر را در یک چمدان جا دهیم؟ گردشگری

چطور وسایل سفر را در یک چمدان جا دهیم؟

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - برترین ها: مهم نیست قصد دارید آخر هفته به یك سفر كوتاه بروید یا سفری كه یك ماه یا بیشتر طول می كشد، بستن چمدان كاری بسیار دشوار تر از آن چیزی است كه فكر می كنید. البته سفر های مختلف نیاز به بردن وسایل های مختلف دارند. برای رفتن به یك تفریح ساحلی، نیازی به بردن پالتو ندارید یا برای گردش آخر هفته در شهر، نیازی به بردن كفش های كوهنوردی ندارید.
با این حال چیز هایی وجود دارد كه هیچ وقت نباید در سفر كوتاه یا بلند مدت، آنها را در چمدانتان قرار دهید. از مجموعه محصولات آرایشی و مو گرفته تا كتابخانه شخصی سفرتان و هر چیزی كه می توانید بعد از رسیدن به مقصد خریداری كنید. در این مطلب چیز هایی كه بهتر است در خانه نگه دارید و بعد از برگشت از سفر از آنها استفاده كنید ارائه شده است.
مقدار بسیار زیادی پوشاك و لباس
آیا مثل من هستید كه هر زمان آماده سفر می شوید، وسوسه می شوید تا لباس های زیادی را با خود ببرید، زیرا فكر می كنید در سفر لازم است همه آنها را بپوشید.
چیز هایی كه نباید هیچگاه هنگام سفر در چمدان تان قرار دهید
دچار این وسوسه نشوید. به شما نشان می دهیم چگونه باید به طور مفید، چمدانتان را پر از لباس برای سفر كاری تان كنید: چیزی كه باید به خاطر داشته باشید، بردن لباس به تعداد 5، 4، 3، 2، 1 عدد است. اولا 5 جفت جوراب و زیرپوش بردارید. سپس 4 عدد تاپ، 3 دست شلوار، شلوارك یا دامن، 2 جفت كفش و 1 كلاه بردارید. البته می توانید این موارد را طبق نیازتان برای آن سفر خاص تغییر دهید.
قصد سفر به ساحل دارید؟ لباس شنا باید به همراه داشته باشید. می خواهید به عروسی بروید؟ یك یا دو لباس بردارید. می خواهید آخر هفته را در یك كنفرانس كاری بگذرانید؟ كت تان را فراموش نكنید. برای انتخاب بقیه لباس های مورد نیازتان، طبق این فرمول انتخاب كنید و مطمئن باشید همه چیز هایی كه واقعا نیاز داشتید را برداشته اید.
تعداد زیادی كفش
كفش، فضای زیاد و با ارزشی از چمدان تان را می گیرد. بیایید برای چند لحظه صادق باشیم: بگویید آخرین باری كه كفش های نوك تیز و خیلی بلندتان را با خود بردید و خود را دلخوش كردید تا كل شهر را به سختی با آنها راه بروید، كی بوده است؟
طبق گفته كتاب راهنمای سفر "لونلی پلانت" یا "سیاره تنها،" نباید بیشتر از دو جفت كفش با خود ببرید مگر این كه دلیلی برای بردن جفت سوم وجود داشته باشد. اگر می خواهید در رویدادی حاضر شوید كه نیاز به كفش خاصی دارد می توانید آنها را ببرید. در غیر این صورت آنها را در خانه بگذارید.
چیز هایی كه نباید هیچگاه هنگام سفر در چمدان تان قرار دهید
ابزار های مربوط به مو
آیا هر باری كه می خواهید چند روز به سفر بروید، مشكل بردن دستگاه فر كننده مو، سشوار و اتو مو را دارید؟ اگر می خواهید كه در یك هتل، خانه اجاره ای مجهز و آپارتمان بمانید یا با دوست بخشنده تان سفر كنید نیاز به بردن این وسایل نیست.
پائول فرولیچ، در مصاحبه با سایت برتر گردشگری "تریپ ادوایزر" یا "مشاور سفر"، گفت: سشوار و اسپری مو تقریبا در اكثر هتل ها وجود دارد و هتل های بهتر هم فر كننده مو قرض می دهند. این موضوع را با هتل یا میزبانی كه می شناسید چك كنید تا ببینید كه آیا این ابزار ها را قرض می دهند، در این صورت می توانید همه این دستگاه های حالت دهنده را در كشو قرار دهید و با خود به سفر نبرید.
لباس هایی كه با آن ها راحت نیستید
پر كردن چمدان و قراردادن انواع لباس ها در چمدانتان، كه به ندرت پیش می آید در زندگی عادی روزمره تان آنها را بپوشید، كاری راحت است. اگر معمولا لباسی را نمی پوشید، دلیلی برای نپوشیدن آن دارید.
اگر از پوشیدن آن لباس در خانه احساس ناراحتی می كنید یا به هر دلیل دیگر، پس قطعا نباید آن را با خود به سفر ببرید. باید در سفر راحت باشید و از آن لذت ببرید نه اینكه احساس عذاب وجدان از پوشیدن لباسی داشته باشید. پس آن لباس هایی كه در آن راحت نیستید، مخصوصا لباس های شنا و همه نگرانی های مرتبط را در خانه بگذارید. آنها آخرین چیزی هستند كه در سفر دلتان برایشان تنگ خواهد شد.
چتر
بستن درست چتر به طوری كه فضای كمی اشغال كند سخت است زیرا فضای زیادی اشغال می كند. می توانید چتر خود را در خانه گذاشته و از این فضا برای بردن وسایل دیگر استفاده كنید. طبق وبلاگ راهنمای سفر به نام "سفر معتبر"، بسیاری از هتل ها، مهمانخانه ها و خانه های كرایه ای در صورت نیاز به صورت رایگان به شما چتر خواهند داد. اگر واقعا به چتر نیاز پیدا كردید به بخش گردشگری شهر بروید و یك چتر ارزان بخرید و نگران شكستن آن یا آوردن آن به خانه نباشید زیرا می توانید آن را بعد از سفر به كسی ببخشید یا دور بیاندازید.
چیز هایی كه نباید هیچگاه هنگام سفر در چمدان تان قرار دهید
كیف كامل لوازم آرایشی تان
همان طور كه نباید مجموعه كامل دستگاه های مربوط به مو را به سفر بیاورید این قضیه برای وسایل آرایشی هم صدق می كند. طبق گفته كارشناسان سفر در سایت "سفر هوشمندانه تر"، از وسایل ها یا لوازم آرایشی-بهداشتی چندكاره فراهم شده در هتل ها استفاده كنید. می توانید برخی از چیز ها را با همراهان سفرتان شریك شوید و وسایل آرایشی كه حاوی چند رنگ هستند را بخرید. در نتیجه مجبور نیستید بسیاری از اقلام را با خود ببرید، زیرا فضای زیادی اشغال می كنند.
وسایل آرایشی ضروری تان را با خود ببرید مگر اینكه دلیلی برای نبردن این وسایل باشد. هیچ دلیلی برای آوردن همه خرت و پرت ها و وسایل با خودتان به سفر وجود ندارد آنها فقط فضا اشغال می كنند.
هر چیزی را در صورت نیاز با خود به سفر ببرید
اندی كرانز ، بنیان گذار شركت "چمدان پاراول"، در یك مصاحبه با ماهنامه آمریكائی "راهنمای سفر عالی"، انتخاب ساك كوچك تر را برای بردن وسایلی كه فكر می كنید ضروری باشد توصیه كرد. به طوری كه با انتخاب ساك كوچكتر مجبور خواهید شد فقط وسایلی كه نیاز دارید را با خود ببرید.
كتاب
كتاب سنگین است، پس صادقانه بگوییم كه كتاب های خوب تان را در خانه بگذارید. جاناتان ساك، در یك مصاحبه با سایت برتر گردشگری گفت: با اینکه یك نرم افزار كتابخوان الكترونیكی نمی تواند جای كتاب را بگیرد اما یك تصمیم عالی برای سفر، بردن این كتابخوان های الكترونیكی است، زیرا هزاران كتاب را در یك نرم افزار می توانید ذخیره كنید. همچنین می توانید كتاب های بیشتری را در صورت اتصال به اینترنت وایرلس دانلود كنید.
چیز هایی كه نباید هیچگاه هنگام سفر در چمدان تان قرار دهید
چیز هایی كه می توانید بعد از رسیدن به مقصد خریداری كنید
شاید هوشمندانه به نظر برسد كه بعد از رسیدن به مقصد، وسایلی كه نیاز دارید را خریداری نمایید، اما نیازی به صرف هزینه برای خرید چیزهایی كه قبلا در اطرافتان بوده ندارید. زمانیكه دنبال كم كردن فضا در چمدان تان هستید، خرید چیزهایی كه به راحتی در مقصد سفرتان در دسترس است ایده ای هوشمندانه است. اگر قصد دارید چیزی را در حین سفر خریداری كنید، آن وسیله را در اندازه كوچك خریداری كنید یا مطمئن شوید كه قابل دور انداختن هستند زیرا نمی خواهید مجدد آنها را با خودتان برگردانید و بعد از راه افتادن كارتان، می توانید آن را دور بیاندازید.
چیز هایی كه نباید هیچگاه هنگام سفر در چمدان تان قرار دهید


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

جزئیات برنامه بخش تعاون برای تامین و توزیع کالای اساسی

پیشنهاد برگزاری شورای گفتگوی دولت با بخش تعاون و صنوف

پایان موازی کاری در تدوین مقررات استاندارد/ صادرات به عراق بر اساس استاندارد عراق

سامانه مدیریت هوشمند توزیع کالاهای اساسی راه اندازی شد

تعاونی‌ها می‌توانند دست دلالان را از شبکه توزیع کوتاه کنند

رشد صنعت مثبت شد/ رحمانی: ظرفیت های خالی زیادی در بخش تولید داریم

گفتگو با رئیس اتاق تعاون|3 مشکل اصلی تولید زاییده تحریم است؟

سه اتاق برای تحقق اقتصاد مقاومتی متحد شدند

برای انتقال رایگان سهام عدالت متوفیان به وراث چه کار کنیم؟

هواشناسی ایران 1402/12/07؛ تداوم بارش برف، باران و کاهش دما/ سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می‌شود

محدودیت تردد در جاده چالوس و هراز/ بارش برف و باران در جاده‌های 27 استان

وزارت راه: سرمایه‌گذاران فاقد دانش حق مداخله در ساخت مسکن را ندارند

فرودگاه هاشمی‌نژاد مشهد عملیاتی است/ پروازهای فرودگاه رشت لغو شد

16 محور شریانی و غیرشریانی کشور مسدود شد/ ترافیک سنگین در آزادراه تهران-ساوه

امضای قرارداد بانک‌ها با 29 درصد متقاضیان وام ودیعه مسکن

برف‌روبی 15800 کیلومتر-باند در محورهای برف‌گیر

آغاز پیش‌فروش بلیت‌های نوروزی قطار از فردا

آقایان مسئول! با این راهکار ساده مانع اتلاف روزانه 1.2میلیون لیتر بنزین در تهران شوید!

دهمین حراج حضوری شمش طلا فردا برگزار می‌شود

‏آغاز عرضه ارز مسافرتی با شرایط جدید از امروز

قیمت روز ارزهای مبادله‌ای/ دلار چند شد؟

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1402/12/07

10 اسفند، آخرین فرصت برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402

فرصت 8 ماهه به تولیدکنندگان شیرخشک برای پرداخت مابه‌التفاوت ارز/ اعتبار ریالی پیش‌بینی شود

جلسه هماهنگی برگزاری مجمع سرمایه‌گذاری سهام عدالت قزوین برگزار شد

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.