بهترین بازی‌های آیفون در سال 2017 (3) دیجیتال

بهترین بازی‌های آیفون در سال 2017 (3)

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - وب سایت تکراتو: در این مطلب قصد داریم تا به معرفی 49 بازی برتر آی او اس برای آیفون و آیپد که تا سال 2017 عرضه شده‌اند، بپردازیم. عناوین این لیست تمام ژانرها و سبک‌ها را شامل می‌شوند و تمام سلیقه‌ها را نیز در بر می‌گیرند
21. Framed
قیمت : 3.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
یکی از غیر معمول‌ترین بازی‌ها که کلمات در آن جایی ندارند. در واقع یک کمیک نوآر که در آن از هیچ کلمه‌ای استفاده نشده و شخصیت‌های اصلی داستان در آن در عین فرار از قانون، یکدیگر را نیز فریب می‌دهند. گیم پلی Framed حرکت محور نیست و در اصل، محتوا محور است. شما باید هر صفحه را موشکافی کنید و مطمئن شوید که اتفاقات، در جهت فرار امن کاراکتر یا موارد دیگر پیش می‌رود. درست است که در ظاهر بازی جذابی به نظر می‌رسد، اما تا زمانی که آن را تجربه نکنید، نمی‌توانید عالی بودن واقعی آن را مورد مقایسه قرار دهید. همچنین، هدفون را نیز هنگام بازی فراموش نکنید. دنباله دوم بازی یعنی Framed 2 نیز در 2017 برای iOS عرضه شد.
22. Beholder
قیمت: 4.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
بازی پرطرفدار Beholder در کنار بازی‌های Replica و Papers, Please و This War of Mine شایسته تقدیر است. اتفاقات از این قرار است که شما به عنوان صاحبخانه یک آپارتمان، در حکومتی توتالیتاریسم، باید مستاجرهای خود را تحت نظارت قرار دهید؛ یعنی شغل شما جاسوسی آن‌ها برای دولت است. می‌توانید با توجه به قوانین دولت بازی را انتخاب کنید یا بطور محرمانه به افراد کمک کنید، هر چند که ریسک بزرگی است. توجه داشته باشید، هر عملی که انجام می‌دهید، عواقبی به دنبال دارد.
23. Disney Crossy Road
قیمت : رایگان
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
بعید به نظر می‌رسید فرمول Crossy Road بتواند جای بهتر شدن داشته باشد، اما نسخه دیزنی می‌تواند به سرگرمی هر روز شما تبدیل شود! و حتی یکی از بهترین بازی های آیفون محسوب می‌شود. گیم پلی‌های متفاوتی در سطوحی متفاوت وجود دارد و تعداد کاراکترها نیز زیاد است. کاراکتر Hipster Whale نیز تاثیر زیادی داشته و نتیجه آن شگفت انگیز است!
24. Out There
قیمت: 3.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
بازی موبایل Out There درباره بقا و استراتژی است و در سفرهای بین ستاره‌ای، باید منابع خود را با دقت مدیریت کنید. جدا از این، این بازی روایت یک انزوای غریب و نهایی است؛ داستان آن درباره فضانوردی است که از خواب سرمایشی بیدار می‌شود و می‌فهمد که دیگر در مدار اطراف قمر مشتری یعنی گانمید نیست. در واقع حتی دیگر در منظومه شمسی هم نیست. او هم هیچ چیزی از جایی که هست، نمی‌داند و تنها همراه او، تکنولوژی بیگانه و غیر قابل اعتمادی است که او را راهنمایی می‌کند. باید در شرایط خطرناک با دقت عمل کنید و منابعتان را مدیریت کنید؛ چرا که با مرگ فضانورد، بازی تمام می‌شود. در عین حال هم هیچ راهی برای دانستن درستی راه خانه که به دنبالش می‌روید، وجود ندارد.
25. Slayaway Camp
قیمت: 2.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
Slayaway Camp یک بازی پازل در سبک سوکوبان است، اما با مقداری تفاوت که آن را برجسته کرده است. شما نقش شخصیت شرور فیلم‌های اسلشر را بر عهده دارید و باید تمام نوجوانان کمپ تابستانی را به قتل برسانید! گرافیک آن نیز واکسلی است که آن را کارتونی و سرگرم کننده ساخته است. البته برخی مراحل دارای محدودیت یا ویژگی‌های خاصی هستند و همچنین می‌توانید با دریافت سکه، روش‌های ویژه به قتل رساندن را آنلاک کنید. به عنوان یک تجربه خون آلود، این بازی یک سرگرمی مطلق است.
26. Lifeline
قیمت: 1.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
Lifeline نمونه‌ای از ماجراجویی متنی است، اما از نوعی متفاوت و بهتر از آنچه قبلا امتحان کرده‌اید. شما در Lifeline شخصیت اصلی داستان را بازی نمی‌کنید و راهنمایی‌‌های شماست که تاثیرگذار است و حتی تصمیماتتان می‌تواند منجر به کشته شدن آن شود.
تیلور تنها بازمانده سقوط Varia در قمری بی حاصل در جایی در نزدیکی ستاره تاو نهنگ است و با پیدا کردن راه ارتباطی، توانسته فردی تنها راهی برای زنده ماندن پیدا کند که آن شما هستید. در عین حال که تیلور محیط بی رحم را مورد کاوش قرار می‌دهد، شما با تصمیم گیری‌هایتان می‌توانید به او کمک کنید و کاری که باید انجام دهد را بگویید. بخش چالش برانگیز، این است که هیچ یک از تصمیمات خوب نیستند و یک حرکت اشتباه می‌تواند تیلور را در مشکلی جدی بیندازد.
نکته جالب بازی، این است که در زمان واقعی طراحی شده و شما را با اعلان مطلع می‌کند و می‌توانید به تیلور پاسخ دهید و با او در تعامل باشید. از آن جایی که می‌دانیم، Lifeline اولین بازی موبایلی است که می‌توان با صفحه نمایش قفل نیز آن را بازی کرد. با اپل واچ نیز سازگار بوده و اعلان‌های تیلور از این طریق نیز قابل دریافت است. با شروع برقراری ارتباط با تیلور، Lifeline به طرز غافلگیر کننده‌ای غم‌ناک و دل شوره آور می‌شود؛ زمانی که می‌دانید امید برای زنده ماندن بسیار اندک است. اگر تصمیماتتان را بر اساس نکشتن تیلور برنامه ریزی کنید، ماجراجویی در Lifeline: Silent Night و Lifeline: Halfway to Infinity قابل ادامه دادن است.
27. Crashlands
قیمت: 4.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
در Crashlands شما راننده یک کامیون فضایی را بازی می‌کنید که در سیاره‌ای بیگانه سقوط کرده است. این بازی بسیار سرگرم کننده خواهد بود.
28. Xenowerk
قیمت: 0.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
Xenowerk یک بازی شوتر دوال استیک با نمای بالا به پائین است که در آن آزمایشی علمی به نتیجه‌ای اشتباه رسیده و شما باید با طی کردن مراحل در یک مرکز علمی زیرزمینی به کاوش بپردازید و با سلاح‌های جدیدی که بدست می‌آورید، دشمنان را از راه بردارید و راهی برای خروج پیدا کنید. همچنین از تعدادی مهارت اضافی مانند انجماد دشمنانتان برخوردارید تا سرعت آن‌ها را کم کنید. موسیقی دلهره آور و مراحلی با تم تاریک، این بازی را وحشتناک کرده، اما در عین حال با وجود افکت‌های نوری و حرکات مداوم، آن را برای طرفداران بازی‌های اکشن مناسب ساخته است.
29. Mushroom 11
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
این سکوبازی (پلتفرمر) مشابه هیچکدام از دیگر بازی‌های این سبک نیست. شما باید با هرس قسمت‌های خراب قارچ که باعث رشد خرابی‌ها می‌شود، مراحل را پشت سر هم طی کنید. با هرس‌های مداوم قارچ‌ها را تغییر شکل دهید تا با آن‌ها بتوانید پازل‌ها را حل کنید، ارگانیسم‌ها را جمع آوری کنید و به پایان برسید. Mushroom 11 حرکتی هوشمندانه در سبک پلتفرمر محسوب می‌شود.
30. Ridiculous Fishing
قیمت : 2.99 دلار
بهترین بازی های آیفون در سال 2017: 49 بازی iOS که باید امتحان کنید
در Ridiculous Fishing شما در کنار یک دریاچه ایستاده‌اید و باید تا می‌توانید، ماهی بگیرید. گیم پلی آن نیز سه بخش است. در اولین بخش، باید قلاب را پائین بیندازید و موبایلتان را به سمت راست یا چپ کج کنید تا با ماهی‌ها برخورد نکنید. وقتی که با ماهی برخورد کردید، طنابتان بالا می‌آید؛ پس بهتر است در بخش اول تا می‌توانید از آن‌ها دوری کنید و هر چه قلابتان را پائین‌تر بیندازید، ماهی با ارزش‌تر و تراکم آن‌ها نیز بیشتر است. سپس باید تا می‌توانید، در راه برگشت، با کج کردن دستگاه، این بار با ماهی‌ها برخورد کنید. زمانی که ماهی‌ها به سطح رسیدند، به هوا پرتاب می‌شوند که در اینجا باید با شلیک، آن‌ها را بگیرید و با دریافت سکه، قلاب بخرید و تفنگ‌تان را ارتقا دهید.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

خوش‌بینی از اقتصاد ژاپن رخت بربست

عقب نشینی بانک‌های اماراتی از تعامل با روسیه از ترس تحریم‌ها

قیمت جهانی طلا امروز 1402/12/02

بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده نفت ایران با دانش‌بنیان‌ها 2 تفاهم‌نامه امضا کرد

شرکت ملی نفت باید تجاری اداره شود/ برای پاسخگویی، لازم است تا اختیارات کافی داشته باشیم

جهش اقتصادی بدون جهش در صنایع نفت و گاز ممکن نیست/ دولت سیزدهم منتظر برجام نماند

تولید روزانه 4.5 میلیون بشکه نفت خام و میعانات ایران در ماه نخست 2024

محدودیت‌های حقوقی مانع تحقق رشد اقتصادی در صنعت نفت است

لزوم حمایت حقوقی مؤثر دولت از مدیران شرکت‌های نفتی

اختصاصی تسنیم/ رشد اقتصادی پاییز 5.1 درصد شد؛ نفت و گاز در صدر

بلیت پروازهای ایران ایر یک ریال بیشتر از مصوب نیست

استفاده از فیلترشکن ممنوع شد؟

موفقیت کانادا در کاهش تورم

سقوط قیمت دلار جهانی

سقوط 80 درصدی سرمایه‌گذاری خارجی در دومین اقتصاد بزرگ جهان

بار هوش مصنوعی توسط 5G سبک‌تر می‌شود!

انتشار اوراق سپرده 30 درصدی باید ادامه یابد/ باید جلوی تشدید ناترازی نظام بانکی گرفته شود

رونمایی از کارتخوان های بومی با قابلیت های جدید در جایگاه ها

ناکامی بیت‌کوین

راه رسیدن به سرمایه

کاش این خبر نادرست باشد

بن‌بست «خصوصی‌سازی»

10 میلیون موتورسیکلت و 2 میلیون خودرو بیمه شخص ثالث ندارند

محنت‌کده‌ای به نام شهر

آمادگی ایران برای اجرای پروژه‌های مشترک با سازمان همکاری شانگهای

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.