با حضور ربیعی و نوربخش صورت گرفت ؛
آغازعملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی فیروزآباد بیمه

آغازعملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی فیروزآباد

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - کلنگ عملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان فیروزآباد با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به زمین زده شد .
به گزارش فصل اقتصاد، علی ربیعی پس از آئین کلنگ‌زنی و آغاز عملیات اجرایی احداث درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان فیروزآباددر شورای اداری این شهرستان اظهار کرد: حرف‌ها و درخواست‌های مردم را شنیدیم و یک تیم با محوریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس تمامی زمینه‌های رشد و توسعه استان و همچنین سند اشتغال شهرستان را بررسی می‌کنند و تصمیمات لازم در این زمینه اخذ خواهد شد .
وی با بیان اینکه برای ادای احترام به مردم شهرستان فیروزآباد و رساندن سلام دکتر روحانی، رئیس جمهور محترم به این شهرستان آمدیم، افزود: امیدوارم حضور بنده و تعدادی از معاونان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این شهرستان مثمر ثمر باشد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه دولت تدبیر و امید بدون هیاهو آنچه به نفع مردم است، انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد: کشور از ابتدای دولت تاکنون در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته است .
دکتر ربیعی تصریح کرد: با تلاش‌های انجام شده در بودجه ٩٧ و با برنامه‌های کارشناسی، طبقات پائین‌ ٣,٤ درصد بیشتر تحت پوشش حمایتی قرار گرفته‌اند .
وی با اشاره به اینکه هزینه‌های جاری کشور افزایش یافته است، عنوان کرد: ماهانه ٦٠ هزار میلیارد تومان توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مستمری بگیران پرداخت می‌شود اما هنوز وضعیت معیشت بازنشستگان مناسب نیست و باید به صورت پلکانی از پائین به درآمدها آنها افزوده شود .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: حوزه تامین اجتماعی به درآمدهای خود متکی است اما صندوق‌های بازنشستگی طی ٤٠ تا ٥٠ سال گذشته به بی‌‌برنامگی دچار شده است که باید ساماندهی شود .
دکترربیعی در مورد شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند گفت: باید مجموعه‌های ورزشی در این شهرستان‌ها تکمیل شود و با توجه به اینکه درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان فیروزآباد کلنگ‌زنی شد در هر سه شهر، مرکز درمانی به مردم خدمات ارائه خواهد داد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان فیروزآباد عنوان کرد: این مرکز مجهزتر می‌شود تا بتواند خدمات بهتری به مردم ارائه کند .
وی گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنها ٧ درصد از سهام پتروشیمی فیروزآباد را دارد اما اگر سهامداران بزرگ این مجموعه همچون قرارگاه و بانک پای کار بیایند ما نیز حمایت خواهیم کرد .
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شهرستان فیروزآباد در حوزه‌های کشاورزی، صنایع دستی، تولید و پرورش زنبور عسل، تولید خرما، گردشگری، صنایع بسته‌بندی، حمل و نقل و غیره ظرفیت‌های خوبی دارد، تاکید کرد: این ظرفیت‌ها بررسی و راهکارهای مناسب به منظور ایجاد اشتغال ارائه خواهد شد و سرمایه‌گذاری در این موارد مورد حمایت قرار می‌گیرد .
دکترربیعی بیان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی محدویتی برای تخصیص اعتبار به روستاییان در مشاغل خانگی به ویژه فرش ندارد و صنایع تبدیلی در کنار باغداری نیز می‌تواند بخشی از اشتغال شهرستان را پوشش دهد . به گزارش ایستانیوز، وی عنوان کرد: اگر برای ایجاد ٥ تا ٦ هزار شغل برنامه منسجم، ارزان و اثربخش تعریف شود نیاز شغل منطقه برطرف خواهد شد .
-->


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

27 درصد از جمعیت کشور را جوانان تشکیل داده‌اند

سایه ناامنی بر سر بورس‌های غربی

اوکراین معترضان را دور زد

آماده‌سازی 20 هزار تن میوه شب عید/ خرمای ماه رمضان 15 درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود

پذیرش اوراق گام برای تسویه بدهی تولیدکنندگان

پیگیر رفع ممنوعیت ساخت و ساز در زیتون سرخه‌حصار هستیم

کاهش بروکراسی با تبدیل مجوزهای کاغذی به شناسه یکتا

53 هزار مجوز کاغذی به شناسه یکتا تبدیل شد

اقدام دیر هنگام واردکنندگان موبایل درخصوص پیش فروش متقلبانه آیفون

ضرورت توسعه مدل هاى خلق ارزش پایدار در فضای مدیریتی کشور

جزئیات مزایده 3 هزار میلیارد تومانی املاک

معاون وزیر رفاه: حذف یارانه‌ها شایعه است

جزئیات درآمد و هزینه سازمان اموال تملیکی در 7 سال اخیر

752 میلیون دلار انواع کشنده وارد کشور شد

وزیر اقتصاد: انتشار گواهی اوراق سپرده خاص تصمیم دولت بود

درآمد وصولی گمرک و واریزی به خزانه به 196 هزار میلیارد تومان رسید

آغاز ویرایش ثبت‌نام‌ خودرو وارداتی جانبازان و ثبت‌نام جاماندگان از 6 اسفند ماه

استفاده از کودکان در مدیریت پسماند ممنوع است

روی خوش بازار تونس به تجار ایرانی/ توافق‌نامه‌ تجاری و کمیسیون مشترک ایران و تونس احیا می‌شود

واکنش پیمان‌پاک به اظهارنظر همتی درباره رشد واردات

قانون پولشویی بالای سر درآمدهای مشکوک در سال آینده

بارش برف و باران، وقوع مه و کولاک برف در مناطق کوهستانی تهران

افزایش حقوق کارگران در سال آینده بیشتر خواهد بود

مصوبه ممنوعیت استفاده از فیلترشکن مخاطب عمومی ندارد/ خطاب مصوبه دستگاه‌ها هستند

بنزین گران نمی‌شود/ تورم سال آینده قطعا کمتر از امسال است

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.