بهترین موتورسیکلت‌های سفری 2017 خودرو

بهترین موتورسیکلت‌های سفری 2017

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: مسافرت در هر حالتی جذاب و دوست‌داشتنی است، اما زمانی جذاب‌تر می‌شود که وسیله نقلیه مناسبی برای مسافرت داشته باشید. از طرف دیگر وقتی صحبت از وسیله نقلیه برای مسافرت به میان می‌آید ذهن انسان به صورت ناخودآگاه به سمت خودروهای مسافرتی کشیده می‌شود.
اما مسافرت با موتورسیکلت تجربه‌ای را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد که در سایر حالت‌های مسافرت کمتر می‌توان این تجربه را تکرار کرد. حس خش‌خش برگ‌های پاییزی زیر چرخ‌های موتورسیکلت یا عبور از جاده‌ای خلوت و نمدار که بوی طبیعت ذهن راننده را با خود می‌برد را می‌توان از تجربه‌های نابی ذکر کرد که مسافرت با موتورسیکلت به ارمغان می‌آورد. به همین دلیل خالی از طرف نیست اگر با هم در ادامه به بهترین موتورهای مسافرتی دنیا نگاهی داشته باشیم.
موتور بی‌ام‌و 1600 GTL Exclusive
گل‌ سرسبد موتورهای مسافرتی را می‌توان موتور بی‌ام‌و 1600 GTL Exclusive دانست. این موتور همانند سایر محصولات بی‌ام‌و از جدیدترین فناوری‌های روز دنیا برای امنیت هر چه بیشتر سرنشین بهره گرفته است.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
بی‌ام‌و برای این موتور از چراغ‌های ال‌ای‌دی و زنون کمک گرفته تا شب‌ها از فاصله‌ای بسیار دور به خوبی تشخیص داده شود. جالب اینجاست که این موتور حضور راننده را از فاصله دو متری تشخیص می‌دهد و قفل‌ فرمان‌ به صورت خودکار باز می‌شود. البته کاملاً مشخص است که این ویژگی‌ها برای مشتری ارزان تمام می‌شود و مدل‌های مختلف این موتور مسافرتی بی‌ام‌و از 12،095 تا 24،395 دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
موتور هارلی‌دیویدسون CVO Limited
برند آمریکایی هارلی‌دیویدسون ید طولایی در ساخت موتورسیکلت‌های مسافرتی دارد، هارلی‌دیوید‌سون CVO Limited به عنوان گل سرسبد موتورهای مسافرتی هارلی‌دیوید‌سون شناخته می‌شود و یک موتور دوقولو به همراه رادیاتور و سیستم سرمایش مایع در این محصول خودنمایی می‌کند.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
سیستم‌های هوشمندی نظیر تشخیص فشار بادلاستیک‌ها، چراغ راهنمای ال‌ای‌دی و سیستم ضدسرقت داخلی را نیز به عنوان ویژگی‌های برتر هارلی‌دیویدسون CVO Limited می‌توان ذکر کرد. اگر از طرفداران برند هارلی‌دیویدسون باشید حتماً به خوبی می‌دانید که تقریباً تمام موتورهای ساخت این برند در گروه موتورهای مسافرتی قرار دارند و این موتور در 10 مدل مختلف در اختیار مشتری قرار می‌گیرد که قیمت آن از 19 هزار تا 26،900 دلار متفاوت است.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
هوندا Gold Wing Audio Comfort Navi XM ABS
برند ژاپنی هوندا نام آشنایی برای ما ایرانی‌هاست و احتمال زیادی دارد که شما هم تاکنون سوار مدل‌های قدیمی موتور هوندا شده‌ باشید اما موتوری که امروز به آن اشاره می‌کنیم کجا و چیزی که احتمالاً تجربه سوار شدنش را دارید کجا!
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
این موتور مسافرتی هوندا تجربه‌ موتورسواری لذت‌بخش و آرامی را در اختیار راننده قرار می‌دهد. بدنه این موتور نیز به صورت اختصاصی برای استفاده در تمام ساعت‌های روز ساخته شده است. شیشه محافظ جلو، قسمتی برای قرار دادن وسایل،‌ سیستم گرمایش داخلی برای صندلی و دستگیره فرمان موتور را می‌توان از مواردی ذکر کرد که در این موتور مسافرتی هوندا شاهد آن‌ها هستیم.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
ایندیان رُودمَستر کلاسیک
برند موتورسازی ایندیان از آن دسته برندهای معروف در صنعت موتورسیکلت‌سازی است که به حفظ اصلالت در ساخت موتور مشهور است. در مدل ایندیان رُودمَستر کلاسیک (Indian Roadmaster Classic)، با موتور مسافرتی طرف هستیم که شباهت‌های زیادی به موتورهای مسافرتی هوندا و هارلی‌دیوید‌سون دارد.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
برند ایندیان همیشه سعی دارد موتورهای مسافرتی خود را با ظاهری کلاسیک طراحی کند تا حالتی نوستالژیک و قدیمی را در ذهن تداعی کنند. به همین منظور قسمت‌های مختلفی از بدنه موتور با چرم به زیبایی پوشش داده شده است. چراغ‌های ال‌ای‌دی، شیشه محافظ کوچکی در جلو، ترمزهای ABS، سیستم گرمایش داخلی برای صندلی و دستگیره‌های فرمان موتور به همراه ویژگی‌های هوشمند دیگر را می‌توان از امکانات اصلی ایندیان رُودمستر کلاسیک نام برد. این موتور مسافرتی زیبا حدود 27 هزار دلار برای مشتری آب می‌خورد.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
کاواساکی وُلکان 1700 Voyager ABS
این موتور تجربه‌ای منحصر به فرد از یک موتور مسافرتی قدرتمند را به همراه سیستم ترمز پیشرفته ABS در اختیار راننده قرار می‌دهد. سیستم Cruise Control نیز یکی دیگر از ویژگی‌های جالب این موتور سفری کاواساکی است.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
این سیستم در دنده 3 یا هر سرعتی بین 48 تا 136 کیلومتر فعال می‌شود. بدنه کاواساکی ولکان به گونه‌ای آیرودینامیک طراحی شده و کمترین مقاومت در برابر هوا را دارد. قسمتی برای قرار دادن وسایل و سیستم ارتباط داخلی موتور با کلاه ایمنی برای گوش فرا دادن به موسیقی در حین موتوسواری از دیگر ویژگی‌های جالب این موتور سفری کاواساکی است. مدل‌های مختلف این موتور از 9 هزار تا 16،800 دلار قیمت‌گذاری شده‌اند.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
سوزوکی Boulevard C90T
سوزوکی در گروه موتورهای سفری تنها یک موتور معرفی کرده است و این موتور را با نام سوزوکی Boulevard C90T می‌شناسیم. این محصول به لحاظ ابعاد نسبت به سایر موتورهای سفری، ابعادی کوچکتر دارد و به لحاظ قیمت نیز با موتور سفری و مقرون‌ به صرفه‌ای طرف هستیم.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
شیشه محافظ بزرگ، محفظه‌ای برای قرار دادن لوازم و صندلی‌ چرمی و شیک را می‌توان از مواردی نام برد که در اولین نگاه به سوزوکی Boulevard C90T به چشم می‌خورد. همان‌گونه که اشاره شد سوزوکی در گروه موتورهای سفری خوش‌قیمت قرار دارد و قیمت این موتور مسافرتی از 9400 دلار به بالا شروع می‌شود.
یاماها FJR1300ES
برند ژاپنی یاماها نیز از آن برندهایی است که قدیم‌ها موتورسیلکت‌هایش را در ایران شاهد بودیم. این برند از آن زمان تاکنون ید طولایی در ساخت موتور دارد، موتور مسافرتی یاماها FJR1300ES به عنوان گل‌سرسبد موتورهای مسافرتی یاماها به حساب می‌آید و با موتوری پرقدرت طرف هستیم که از فناوری‌های پیشرفته‌ای بهره گرفته است.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
این سیستم‌ها به راننده امکان این را می‌دهند که در سر پیچ‌ها و زمانی که موتور خم می‌شود بتواند نقاط کور را مشاهده کند. ارتفاع شیشه جلو موتور سفری یاماها FJR1300ES نیز از جانب راننده قابل تنظیم است. سیستم گرمایش دستگیره‌های فرمان به همراه قسمتی برای قرار دادن لوازم و باک بنزین بزرگ 25 لیتری را می‌توان از دیگر ویژگی‌های بارز یاماها FJR1300ES نام برد.
نگاهی به بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017
مدل‌های مختلف این موتور مسافرتی مجهز و زیبا در بازارهای جهانی بین 10 هزار تا 16،390 هزار دلار قیمت‌گذاری شده‌اند. در این قسمت به پایان فهرست بهترین موتورسیکلت‌های سفری دنیا در سال 2017 رسیدیم، اگر شما هم از علاقه‌مندان سینه‌چاک مسافرت و گشت‌وگذار با موتور هستید و موتور مسافرتی تراز اولی را می‌شناسید که ما به آن اشاره‌ای نکردیم، پیشنهاد می‌کنیم نام این موتور را در قسمت نظرات با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

محمودزاده: تولید مسیری برای مهار تورم/ افزایش نرخ بیکاری در کشور از رشد تورم هم مهلک تر است

دیدار های جداگانه رئیس کل دیوان محاسبات با نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان فارس/ دستغیب: برقراری انضباط مالی یکی از راه های مهار تورم است/ تدوین دستورالعمل رای نظارت دقیق بر عملکرد شرکت ها

لاجوردی: دولتمردان اقتصادی برای مهار تورم پیوند ریال با دلار را بشکنند/ ارزش‌گذاری‌ها با دلار متوقف شود

سرمایه‌گذاری 200 میلیارد تومانی بیمه مرکزی در پلاسمای خون

روند رو به کاهش رشد نقدینگی+جدول

روند قیمت نفت افزایشی شد

چهار جلد خاطرات به خط ناصرالدین شاه در کاخ گلستان به نمایش درآمد

رشد توزیع زمانی و‌ مکانی سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته

حقوق ورودی تلفن همراه بالای 600 دلاری حد اقل 15 درصد شد

حضور 10 میلیون مودی در سامانه سازمان امور مالیاتی

احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های تهران طی امروز و فردا

از راه‌اندازی لیست انتظار در مسیرهای پرتقاضا تا افزایش قیمت بلیت اتوبوس

اعلام آخرین وضعیت کرونا در کشور/ افزایش آمار جان باختگان کرونایی

ارائه خدمت نوروزی به بیش از 4 میلیون مسافر

هشدار هلال احمر به کوهنوردان/ از صعود به ارتفاعات و حضور در کنار رودخانه‌ها خودداری کنید

شرایط دریافت وام ازدواج در سال 1402

حمایت مدعی‌العموم از کاسبان خسارت دیده خیابان بهار / شهرداری موانع تردد خیابان بهار حدفاصل سمیه تا طالقانی را رفع کند

یک سالگی امکان مشاهده رایگان و نامحدود عمق مظنه

فعالان اقتصادی به آینده امیدوار شدند/ رشد سرمایه گذاری دربخش مولد

دولت از نیروهای خوش‌فکر و جوان در تیم اقتصادی استفاده کند

جزئیات مصوبات شورای عالی اشتغال/ اختصاص 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در سال جاری

توسعه مالچ‌های غیرنفتی با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان برای مقابله با بیابان‌زایی

کمک‌های امداد و نجات به مردم گرفتار در سیل/ ادامه امدادرسانی در جیرفت و رودبارجنوب

تولید دست مصنوعی در مرکز توانبخشی هلال احمر/تحویل300 آمبولانس تا اواخر اردیبهشت‌ماه

آماده‌باش 400 آتش‌نشان در 175 نقطه از تهران برای خدمت‌رسانی به شهروندان

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.