ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس 2017 خودرو

ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس 2017

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - وب سایت جی اس ام - علی دلبخواه : منطق حکم می‌کند که خودروهای لوکس از نظر ایمنی در بین بهترین‌ها قرار بگیرند چراکه به هر حال پرداخت یک هزینه گزاف، چنین توقعی را هم به وجود می‌آورد. اطلاعات جمع آوری شده توسط موسسهIIHS آمریکا هم این موضوع را تایید می‌کند و 11 خودرو شاسی بلند لوکس، در میان بهترین خودروها از نظر عملکرد ایمنی جای می‌گیرند.
باتوجه به قیمت گزاف این خودروها، ممکن است انتظار داشته باشیم که سیستم ترمز اضطراری در سرعت‌های بالا به صورت خودکار عرضه شود. این اتفاق تنها در بخشی از خودروهای حاضر در لیست زیر افتاده اما در باقی موارد، باید برای در اختیار داشتن آن، هزینه جداگانه بپردازید. البته برای سفارش این ویژگی، لازم است پکیج‌هایی را به صورت آپشن سفارش دهید که قیمت بالایی دارند.
1. آکورا MDX
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
این شاسی بلند 3 ردیفه و بزرگ، به صورت استاندارد به سیستم ترمز اضطراری مجهز شده است. آکورا 2 موتور مختلف برای این محصول در نظر گرفته: یکی موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر با 290 اسب بخار و دیگری موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر با 321 اسب بخار قدرت. امکان سفارش سیستم انتقال قدرت به صورت چهار چرخ متحرک و یا دیفرانسیل جلو وجود دارد. همچنین نیرو به وسیله جعبه دنده اتوماتیک منتقل می‌شود. برای خرید این خودرو باید حداقل 45 هزار دلار هزینه کنید.
2. آکورا RDX
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
RDX برادر کوچک‌تر MDX محسوب می‌شود و همچون این خودرو، از سیستم ترمز اضطراری بهره می‌برد. البته این سیستم بخشی از پکیج‌های قابل سفارش AcuraWatch Plus و یا Advance هستند. در صورت خرید این کراس اوور، موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر را دریافت خواهید کرد که 279 اسب بخار قدرت خود را از طریق جعبه دنده اتوماتیک به هر چهار چرخ و یا چرخ‌های جلو منتقل می‌کند. پیش از اقدام برای خرید RDX از وجود 38 هزار دلار پول در حساب بانکی‌تان اطمینان حاصل کنید.
3. آئودی Q7
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
از دیدن نام آئودی Q7 در این لیست هرگز نباید تعجب کرد چراکه آئودی سیستم ترمز اضطراری را به صورت استاندارد بر روی این شاسی بلند لوکس و پیشرفته تعبیه کرده است. به علاوه در صورت علاقه می‌توانید پکیج دستیار راننده را برای آن سفارش دهید که سیستم ترمز اضطراری در سرعت‌های بالا را در خود گنجانده و البته در نسخه‌های رده بالا قابل دریافت است. برای قوای محرکه، خریداران 2 گزینه پیش رو دارند: یکی موتور 2. لیتری 4 سیلندر توربو با 252 اسب بخار قدرت و دیگری موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر با 333 اسب بخار قدرت. در تمامی نسخه‌ها قدرت به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به هر چهار چرخ منتقل می‌شود. اگر قصد خرید شاسی بلند لوکس آئودی را دارید، باید 56350 دلار پرداخت کنید.
4. کادیلاک XT5
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
مشتریانی که به دنبال خرید شاسی بلند کادیلاک هستند، می‌توانند پکیج ویژه موسوم به Driver Awareness Package را سفارش دهند که در این صورت، سیستم ترمز اضطراری در سرعت بالا و پایین را دریافت خواهند کرد. البته این پکیج در نسخه‌های رده بالا قابل سفارش است. کادیلاک یک موتور 3.6 لیتری 6 سیلندر را برای XT5 در نظر گرفته که قادر است 310 اسب بخار قدرت تولید کند. این قدرت به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ انتقال پیدا می‌کند. برچسب قیمتی 47 هزار دلار در مقابل شماست.
5. اینفینیتی QX60
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
این شاسی بلند سایز متوسط خوش استیل ژاپنی، در صورت علاقه مشتری می‌تواند به سیستم ترمز اضطراری با امکان تشخیص عابر پیاده تجهیز شود که این بخشی از پکیج تکنولوژی اینفینیتی است. کمپانی ژاپنی دو موتور 2.5 لیتری 4 سیلندر و 3.5 لیتری 6 سیلندر را در نظر گرفته که به ترتیب 250 و 295 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. این نیرو به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ منتقل می‌شود. 56 هزار دلار برای خرید این شاسی بلند کنار بگذارید.
6. لکسوس RX
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
این شاسی بلند خوش‌نام و پرآوازه ژاپنی به صورت استاندارد از سیستم ترمز اضطراری با امکان تشخیص عابر پیاده به صورت استاندارد بهره می‌برد. این شاسی بلند سایز متوسط لوکس، به موتور 3.5 لیتری 6 سیلندر مجهز شده که 295 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. این قدرت به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ انتقال داده می‌شود. برای خرید محصول لوکس لکسوس، 52 هزار دلار هزینه لازم است.
7. لینکلن MKX
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
کراس اوور سایز متوسط لوکس لینکلن، در تریم‌های بالا به سیستم ترمز اضطراری مجهز شده است. لینکلن برای این خودرو، موتور 3.7 لیتری 6 سیلندر با 303 اسب بخار، جعبه دنده اتوماتیک، سیستم انتقال قدرت چهار چرخ متحرک و یا دیفراسیل جلو را در نظر گرفته است. اگر تمایل به خرید آن دارید، 49 هزار دلار از جیب کنار بگذارید.
8. مرسدس بنز GLC کلاس
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
سیستم ترمز اضطراری مرسدس بنز به صورت استاندارد بر روی این کراس اوور کامپکت لوکس نصب شده ولی خریداران می‌توانند به سفارش پکیج‌ها و نسخه‌های بالاتر می‌توانند سیستم‌های دیگری از جمله تشخیص عابر پیاده را دریافت کنند. موتور 2.0 لیتری به کار رفته در این مرسدس، 241 اسب بخار قدرت تولید می‌کند. برای خرید GLC کلاس باید 40 هزار دلار هزینه بپردازید.
9. مرسدس بنز GLE کلاس
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
همانند GLC، این شاسی بلند ساخت مرسدس بنز هم به صورت استاندارد از سیستم ترمز اضطراری بهره می‌برد ولی با پرداخت پول بیشتر، ویژگی تشخیص عابر پیاده را هم بر روی خودرو خواهید داشت. مرسدس بنز دو موتور 3.0 لیتری 6 سیلندر توربو و 3.5 لیتری 6 سیلندر تنفس طبیعی را برای GLE در نظر گرفته که به ترتیب 329 و 302 اسب بخار قدرت تولید می‌کنند. این قدرت به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ منتقل می‌شود. 53 هزار دلار، برچسب قیمتی است که در مقابل شما قرار دارد.
10. ولوو XC60
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
دیدن نام ولوو در این لیست هرگز جای تعجب ندارد چراکه سوئدی‌ها بسیار به ایمنی خودرو اهمیت می‌دهند. کراس اوور سایز متوسط ولوو به سیستم ترمز اضطراری مجهز شده که قابلیت تشخیص عابرین پیاده و دوچرخه سواران را هم دارد. البته این سیستم تنها در سرعت‌های پایین عمل می‌کند و برای فعال بودن آن در سرعت‌های بالا می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر آن را دریافت کنید که در تریم‌ها و نسخه‌های بالاتر موجود است. یک موتور 2.0 لیتری 4 سیلندر برای این خودرو در دسترس است که قدرت‌های متفاوت 240، 316 و 400 اسب بخار را تولید می‌کند. ولوو قیمت 46 هزار دلار را برای این خودر در نظر گرفته.
11. ولوو XC90
ایمن‌ترین شاسی‌بلندهای لوکس سال 2017
اما می‌رسیم به یکی از خوش‌نام‌ترین محصولات حاضر در این لیست یعنی ولوو XC90 که در زمره ایمن‌ترین خودروهای جهان قرار می‌گیرد. همانند XC60، این شاسی بلند هم به سیستم ترمز اضطراری در سرعت‌های پایین به صورت استاندارد مجهز شده و با پرداخت هزینه بیشتر می‌توانید امکانات دیگری را هم دریافت کنید. در بخش قوای محرکه تفاوتی بین دو محصول ولوو وجود ندارد و همان قدرت به وسیله جعبه دنده اتوماتیک به چرخ‌های جلو و یا هر چهار چرخ انتقال پیدا می‌کند. 46745 دلار برای خرید این شاسی بلند باید پرداخت شود.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

لغو وضعیت فورس ماژور در بزرگترین میدان نفتی لیبی

آژانس بین‌المللی انرژی: نفت جهانی تا سال 2025 به بشکه‌ای 70 دلار می‌رسد

کاهش واردات نفت چین با پر شدن مخازن ذخیره سازی

روسیه رتبه دوم صادرات نفت به چین را کسب کرد

قطر بودجه خود را بر اساس نفت 40 دلاری تنظیم می‌کند

محکومیت قطعی شِل به پرداخت 467 میلیون دلار خسارت آلودگی نفتی در نیجریه

عراق نمی‌خواهد از توافق اوپک برای کاهش تولید نفت معاف شود

پیش بینی نفت 40 تا 45 دلاری در سال 2021

کنفرانس انرژی عرب به سال 2023 موکول شد

آژانس بین المللی انرژی پیش بینی خود را برای تقاضای جهانی نفت در سال 2021 کاهش داد

خیز غول‌های نفتی جهان در جهت تولید انرژی از باد

پوتین: تصمیمات ائتلاف اوپک پلاس امید به عادی شدن اقتصاد جهان را زنده می‌کند

پیش‌بینی اوپک برای افزایش شدید تقاضای نفت در نیمه دوم 2021

محدودیت های کرونایی جدید در اروپا تهدیدی برای صنعت نفت است

کشف میدان بزرگ گازی در روسیه

شیوع انواع جدید کرونا تقاضای جهانی نفت را تهدید می‌کند

کویت: اوپک ممکن است افزایش 400 هزار بشکه نفت در روز را لغو کند

ذخایر نفت روسیه با سطح تولید فعلی برای 30 سال دیگر کافی است

مواجهه غول نفتی انگلیس با جریمه 240 میلیون دلاری به علت پرونده رشوه در خاورمیانه

آمادگی روسیه برای رساندن تولید نفت به سطح قبل از همه گیری کرونا

برندهای بزرگ خواستار توافق جهانی برای کاهش تولید پلاستیک شدند

کانادا واردات نفت از روسیه را ممنوع کرد

روسیه فروش نفت خام به هند را افزایش داد

بلومبرگ: هند به دنبال خرید نفت بیشتر از روسیه است

کرملین: روسیه به تحریم‌های نفتی اتحادیه اروپا پاسخ می‌دهد

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.