سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری پرطرفدار و هوندا آکورد خاص خودرو

سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری پرطرفدار و هوندا آکورد خاص

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - برترین ها - ترجمه از محمد کاملان: انصافاً باید اعتراف کرد خودرهای 2018 شاهد تغییرات ویژه‌ای هستند. این امر انتخاب برای خرید خودرو را دشوارتر می‌کند به‌خصوص زمانی که هدف شما خرید یکی از خودروهای پرطرفدار بازار باشد.
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
در حال حاضر تویوتای کمری 2018 به عنوان یکی از بهترین سدان‌های بازار به‌حساب می‌آید، از طرف دیگر هوندای آکورد 2018 نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و توانسته‌ است شانه‌به‌شانه کمری 2018 در فهرست بهترین سدان‌های سال قرار بگیرد. به همین دلیل خالی از لطف نیست اگر به دید مقایسه‌ای، نگاهی به این خودروهای تراز اول بازار داشته باشیم.
قیمت
برنده: تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
وقتی صحبت از مقایسه بین 2 محصول مطرح می‌شود در بیشتر مواقع امکانات و حتی کیفیت کالا فدای قیمت می‌شود و این قیمت کمتر یک محصول است که حرف اول را برای خرید می‌زند. در خصوص مدل‌های 2018 تویوتا کمری و هوندا آکورد باید گفت با دو سدان باکیفیت و خوش‌قیمت طرف هستیم. مدل‌ پایه هوندا آکورد 2018 در بازارهای جهانی قیمتی معادل با 23،570 دلار دارد و مدل پایه 2018 تویوتا کمری با قیمت 23،495 دلار در بازار‌های جهانی معامله می‌شود. به این ترتیب با یک حساب سرانگشتی می‌توان گفت که تویوتا کمری مدل 2018 قیمت مناسب‌تری دارد اما انصافاً هوندا آکورد 2018 نیز به لحاظ قیمت تفاوت زیادی ندارد.
پشتیبانی و خدمات‌ پس‌ از فروش
برنده: بعداً مشخص می‌شود
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
از آنجایی که این دو خودرو تازه راهی بازار شده‌اند هنوز زود است تا در خصوص وضعیت پشتیبانی و اعتمادی که به این خودروها می‌توان داشت صحبت کرد، به‌خصوص اینکه هر دو خودرو در مدل‌های 2018 دستخوش تغییرات زیادی شده‌اند. هر دو مدل 2018 تویوتا کمری و هوندا آکورد با 3 سال وارانتی راهی بازار ‌شده‌اند و باید دید هوندا و تویوتا چه تدابیر جدیدی را برای خدمات پس‌از‌فروش و پشیبانی این خودورها در پیش‌ خواهند گرفت.
راحتی سرنشینان
برنده: مساوی
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
هوندا و تویوتا به لحاظ طراحی داخلی برای مدل‌های 2018 کمری و آکورد چیزی کم نگذاشته‌اند و صندلی‌های این دو خودرو بسیار راحت طراحی شده‌ است. صندلی راننده نیز در هر دو خودرو بسیار راحت طراحی شده و به سادگی راننده می‌تواند وضعیت نشستن خود را برای دید بیشتر تنظیم کند. در مدل پایه هر دو خودرو شاهد حضور تودوزی معمولی هستیم اما مدل‌های گران‌تر آکورد 2018 از تودوزی چرم و صندلی‌های برقی در قسمت جلو بهره گرفته‌اند. کمری 2018 هم در مدل‌های گران‌تر خود از تودوزی چرم و صندلی‌ها‌ برقی بهره گرفته است.
صندوق عقب
برنده: هوندا آکورد 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
صندوق عقب تمامی مدل‌های 2018 هوندا آکورد چیزی حدود 1.5 مترمربع را در اختیار راننده قرار می‌دهند در صورتی که صندوق عقب تویوتا کمری 2018 تنها 1.3 مترمربع فضا دارد. البته صندلی‌های عقب هر دو خودرو تا می‌شوند تا فضای بیشتری برای قرار دادن لوازم وجود داشته باشد اما باز هم در مجموع باید گفت هوندا آکورد صندوق عقب بزرگ‌تری دارد.
کیفیت تجهیزات داخل خودرو
برنده: تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
همان‌گونه که اشاره کردیم تویوتا کمری و هوندا آکورد هر دو در مدل 2018 به طراحی جدیدی در داخل و بیرون خودرو مجهز شده‌اند. در نتیجه منتقدین صنعت خودرو بر این باور هستند که طراحی داخلی هر دو خودرو زیبا و کارآمد انجام شده است. اما باز هم در زمینه کیفیت تجهیزات داخل خودرو، کفه ترازوی کمری 2018 نسبت به هوندا آکورد سنگین‌تر است.
ویژگی‌های داخل خودرو
برنده: تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
در هر دو خودرو شاهد حضور صفحه‌نمایش 7 اینچی برای تعامل با سیستم اینفوتیمنت هستیم. این صفحه‌ در کمری با انگشت دست قابل تعامل است اما در هوندا آکورد امکان تعامل با انگشت با صفحه‌نمایش اینفوتیمنت وجود ندارد. سیستم‌ صدای کمری به 8 اسپیکر مجهز است در صورتی که آکورد تنها 4 اسپیکر دارد. از طرف دیگر در آکورد حضور 2 پورت یو‌اس‌بی به چشم‌ می‌خورد در صورتی‌ که کمری تنها یک پورت دارد. به این ترتیب می‌توان گفت ویژگی‌های داخل هر دو خودرو باج زیادی به یکدیگر نمی‌دهند اما عدم پشتیبانی تویوتا کمری 2018 از سیستم‌های اندروید آتو یا اپل کار‌پلی را می‌توان از نقاط ضعف این خودروی جدید و امروزی دانست اما باز هم به لحاظ فنی تویوتا کمری 2018 امکانات بیشتری را در داخل خودرو در اختیار راننده و سرنشینان قرار می‌دهد.
شتاب خودرو
برنده: تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
اگر از آن دسته رانندگان علاقه‌مند به خودروهای پرشتاب هستید پیشنهاد می‌کنیم تویوتا کمری 2018 را انتخاب کنید. موتور پایه این خودرو از نوع 2.5 لیتری ساخته شده است و 203 اسب‌بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌‌دهد. از طرف دیگر در هوندا آکورد 2018 با یک موتور توربوشارژ 1.5 لیتری چهار سیلندر طرف هستیم که 192 اسب‌بخار نیرو دارد. به این ترتیب می‌توان گفت آکورد 2018 شتاب خوب و دلچسبی دارد اما قادر به رقابت با کمری 2018 نیست.
بهینه‌بودن مصرف
برنده: تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
مدل پایه تویوتا کمری 2018 که از یک موتور چهار سیلندر و گیربکس اتوماتیک بهره می‌گیرد مصرف کمتری نسبت به هوندا آکورد دارد. انصافاً مدل‌های مختلف هوندا آکورد 2018 نیز مصرف بهینه‌ای دارند اما وقتی صحبت از مقایسه مصرف بنزین بین این دو خودرو به‌میان می‌آید تویوتا کمری 2018 مصرف‌ کمتری دارد.
رانندگی و هندلینگ خودرو
برنده: مساوی
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
منتقدین صنعت خودرو پس از رانندگی با آکورد و کمری 2018 همگی بر این باور هستند که این خودروها تجربه‌ای بسیار دلنشین از رانندگی را در اختیار راننده قرار می‌دهند. مدل 2018 کمری نسبت به سال‌های قبل خود پیشرفت‌های زیادی را در هندلینگ داشته است و هر دو سدان دقت بسیار بالایی در پیچ‌و‌خم‌های جاده دارند.
ایمنی راننده
برنده: بعداً مشخص می‌شود
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
در حال حاضر تویوتا کمری برای میزان خسارت وارد شده به خودرو و سرنشین در حین تصادف‌ها به میزان کافی مورد آزمایش قرار نگرفته است. این وضعیت برای آکورد 2018 نیز صدق می‌کند. در نتیجه به همین راحتی نمی‌توان در خصوص ایمنی این خودروها حکم صادر کرد.
چیزی که تاکنون می‌دانیم این است که هر دو خودرو از ویژگی‌های پیشرفته‌ ایمنی نظیر دوربین در عقب خودرو، سازوکار هشدار برای برخورد از جلو با سایر خودروها، ترمز اضطراری خودکار، اخطار برای خروج از لاین جاده و امکانات پیشرفته دیگر بهره گرفته‌اند. در نتیجه باید دید این خودروها در جاده تا چه میزان ایمنی را برای سرنشینان به ارمغان خواهند آورد.
برنده‌نهایی
تویوتا کمری 2018
سپر به سپر؛ مصاف تویوتا کمری 2018 و هوندا آکورد 2018
اگر از ابتدای این بررسی با ما همراه بوده باشید حتماً متوجه شدید که در بیشتر موارد تویوتا کمری 2018 توانست با اختلاف کمی هوندا آکورد 2018 را پشت‌سر بگذارد. کاملاً‌ مشخص است که این موارد از ویژگی‌های برتر هوندا آکورد 2018 کم نمی‌کند و با یکی از بهترین سدان‌های سال طرف هستیم اما اگر به دنبال خرید بهترین‌ِ بهترین‌ها هستید، این تویوتا کمری 2018 است که به هر لحاظ پیشنهاد می‌شود.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

مصوبه ممنوعیت استفاده از پالایش‌شکن‌ها "مخاطب عمومی" ندارد/ خطاب مصوبه دستگاه‌ها هستند

مصوبه مربوط به ممنوعیت استفاده از پالایش‌شکن‌ها "مخاطب عمومی" ندارد/ خطاب مصوبه دستگاه‌ها هستند

آماده‌سازی 20 هزارتن میوه شب عید/خرمای ماه رمضان 15درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود

افزایش قیمت خودروها بر اساس صورت‌های مالی است/ قیمت‌ها به روز شده‌اند

شاخص بورس اندکی کاهش یافت

افزایش انگیزه‌ سرمایه‌گذاران با توسعه ابزارهای مالی

بازار سرمایه ناجی شرکت‌های دانش‌بنیان شود

رفع گستردگی جغرافیایی با برگزاری مجامع استانی از طریق سامانه «دیما»

کاهش 573 واحدی نماگر تالار شیشه‌ای

ارتقای انگیزه ماندگاری منابع در صندوق‌های درآمد ثابت با ابلاغیه افزایش حد نصاب

آغاز به کار نهمین دوره کارآموزی همراه اول

تکذیب شایعه حذف یارانه‌ نقدی با دریافت یارانه تشویقی

ونزوئلا از روسیه نفت وارد کرد

واتس‌اپ مانع گرفتن اسکرین‌شات از عکس پروفایل می‌شود

امسال 3 فروند ATR زمین‌گیر به چرخه باز می‌گردد

ادوات حفاظتی شبکه انتقال برق کشور به فیبر نوری مجهز می شود

تشکیل شورای گفت‌وگوی بخش تعاون در استان تهران

بزوس 14 میلیون سهام آمازون را فروخت

شیکاگو از شرکت‌های بزرگ نفتی شکایت کرد

سود 250 میلیارد دلاری غول‌های نفتی غربی از جنگ اوکراین

قیمت نفت رو به افزایش گذاشت

سالانه 6 میلیون بشکه در روز تولید جهانی نفت از بین می‌رود

افزایش 20 تا 40 درصدی کارت‌های سوخت جایگاه‌ها در ایام نوروز

کسب در آمد ارزی برای ایرانی ها

خلف وعده سازمان بوستان‌های شهرداری تهران برای توزیع نهال رایگان در منازل!

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.