رفاه و خدمات اجتماعی

معلولان نگران هزینه‌های توانبخشی نباشند/ 70 درصد از هزینه‌ها را پرداخت می‌کنیم

فصل اقتصاد - مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: ارائه خدمات توانخبشی در بیمه سلامت تعریف شده است و افراد دارای معلولیت می‌توانند با تعرفه دولتی، تخفیف 70 درصدی این خدمات را دریافت کنند.

بازنشستگان چشم انتظار شورای عالی کار

فصل اقتصاد - رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: در تعیین حقوق و دستمزد بازنشستگان فرمایشات مقام معظم رهبری در سیاساتهای ابلاغی به تامین اجتماعی و همچنین نرخ تورم مورد توجه قرار گیرد.

فرزندان شهدا چشم‌های بینای جامعه هستند

فصل اقتصاد - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: فرزندان شهدا چشم‌های بینای جامعه، راهبر و هدایتگری هستند که باید الگوی جامعه باشند.

سرپرست شرکت آپاداناسرام برکنار شد

فصل اقتصاد - مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در نامه‌ای خطاب به مدیرعامل یکی از هلدینگ های صندوق، سرپرست شرکت آپاداناسرام، را براساس گزارش های رسیده به سامانه نظارت مردمی این صندوق برکنار کرد.

آماده شدن طرح پژوهشی اجرای‌ سیاست‌های کلی تأمین اجتماعی

فصل اقتصاد - مشاور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در امور زنان و خانواده گفت: سیاست‌های کلی خانواده و تأمین‌اجتماعی ابلاغی مقام معظم رهبری، سند تحول دولت مردمی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مهم‌ترین اسناد بالادستی مدنظر هستند و با تمرکز بر آنها برنامه‌ها و سیاست‌های حوزه زنان و خانواده در سازمان تامین اجتماعی دنبال می‌شود.

تحویل 81 هزار جهیزیه به نوعروسان در سال 1401

فصل اقتصاد - معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: یکی از خدمات ما امسال تحویل جهیزیه بوده که 81هزار سری جهیزیه از کالای داخلی و در راستای سیاست های جوانی جمعیت از شرکت های داخلی تهیه شده و به مددجویان سراسر کشور تحویل شده است.

سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان 32 درصد افزایش داشته است

فصل اقتصاد - اسکندر مومنی گفت: طبق گزارش دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد، سطح زیر کشت خشخاش در افغانستان 32 درصد افزایش یافته و پیش سازهای شیمیایی به یک تجارت دو سویه تبدیل شده است.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.