بازار

روند صعودی بیت‌کوین و اتریوم

فصل اقتصاد - بیت‌کوین و اتریوم پس از انتشار بیانیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده روند صعودی طی می‌کنند.

پیش‌بینی قیمت مسکن در سال جاری

فصل اقتصاد - یک کارشناس بازار مسکن گفت: ساخت سالانه یک میلیون مسکن در کنار بهبود روابط بین‌الملل که نشانه‌های آن اواخر سال گذشته بروز کرد، می‌تواند منجر به تقویت ارزش پول ملی، افزایش اشتغال، ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای مسکن، رشد صنایع وابسته و بالا رفتن سطح رفاه عمومی شود و تاثیر قابل توجهی در مهار تورم و حتی ریزش قیمت مسکن دارد.

طلا بالا رفت؛ دلار پایین آمد

فصل اقتصاد - قیمت طلا امروز (پنجشنبه) در حالی افزایش یافت که فدرال رزرو آمریکا نرخ بهره را 25 واحد پایه افزایش داد و نشان داد که با توجه به آشفتگی‌های اخیر در بخش مالی در آستانه توقف افزایش‌های آینده است.

قیمت مصوب "زولبیا و بامیه" اعلام شد

فصل اقتصاد - رئیس اتحادیه دارندگان قنادی تهران گفت: قیمت مصوب هر کیلوگرم زولبیا و بامیه درجه یک برای فروش در ماه رمضان 120 هزار تومان و درجه دو 100 هزار تومان است.

قیمت‌ مصوب خرما 39 و 71 هزار تومان اعلام شد

فصل اقتصاد - براساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار، قیمت مصوب خرمای کبکاب برای عرضه در ماه مبارک رمضان 39 هزار تومان و خرمای مضافتی 71 هزار و 400 تومان است.

هش‌ریت چیست و چه اهمیتی دارد؟

فصل اقتصاد - هش‌ریت به مجموع قدرت رایانشی که برای استخراج و انجام فرآیند تراکنش در یک بلاک‌چین مانند بیت‌کوین و اتریوم استفاده می‌شود، اشاره دارد.

وام مسکن چند؟

فصل اقتصاد - طبق آخرین قیمت، متاهل‌های ساکن پایتخت برای اخذ اوراق مسکن باید 100 میلیون و 704 هزار تومان پرداخت کنند.

سقوط بازار رمزارزها

فصل اقتصاد - ارزش بازار رمزارزها افول کرده و اتر بیش از چهار درصد از دست داده است.

حکاکی لیزری چیست؟

فصل اقتصاد - حکاکی لیزری ، فرآیند اعمال یک الگو، طرح یا متن بر روی یک محصول با استفاده از پرتو لیزر است.

افزایش قیمت گوشت مهندسی‌شده بود

فصل اقتصاد - رییس مجمع ملی صادرکنندگان دام زنده گفت: قرار است 250 هزار تن گوشت (معادل 6.5 میلیون راس دام سبک 40 کیلویی) وارد کشور کنیم و این بدان معناست که ریشه کل دام سبک کشور را بدون اینکه برنامه‌ای برای تولید داخل داشته باشیم، می‌زنیم.

اوج‌گیری بیت‌کوین دوام نیافت

فصل اقتصاد - بیت‌کوین به 26هزار دلار رسید که بالاترین قیمت از ژوئن گذشته تاکنون است اما این سطح چندان پایدار نبود و در حال حاضر با ارزش حدود 25 هزار دلار معامله می‌شود.

10 درصد بازدهی مثبت در بازار بیت کوین

فصل اقتصاد - در سایت کوین گکو، 86 درصد از کاربران وضعیت این روزهای بازار بیت کوین را مناسب ارزیابی می کنند.این امیدواری اما محدود به بازار بیت کوین نیست و در بازار اتریوم هم 82 درصد از کابران، وضعیت بازار را خوب می دانند.

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز 1401/12/23

فصل اقتصاد - امروز در بازار آزاد تا این لحظه قیمت طلای 18عیار هر گرم 2میلیون و 181 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 27میلیون و 200هزار تومان است.

بیت کوین تقریباً 10 درصد افزایش یافت

فصل اقتصاد - طبق داده‌های معاملاتی پورتال کوین دسک CoinDesk، قیمت بیت‌کوین در جلسه معاملاتی روز دوشنبه تقریباً 10 درصد افزایش یافت و به 22500 دلار رسید.

دلار جهانی سقوط کرد

فصل اقتصاد - در حالی که بخش بانکی ایالات‌متحده آمریکا بازارها را نگران کرده، دلار سقوط کرد.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.