بازار

قیمت بیت کوین بالا نمی رود

فصل اقتصاد - قیمت بیت کوین برای نخستین بار در 2 هفته گذشته به بیش از 17 هزار دلار رسید. این افزایش قیمت درحالی است که تحلیل گران انتظار رشد بیشتر قیمت را ندارند.

بنگاه‌ها سوت و کورند!

فصل اقتصاد - بررسی‌های میدانی از ادامه رکود بازار مسکن در آذرماه 1401 حکایت دارد و کمتر کسی حتی برای اطلاع از قیمت‌ها به دفاتر املاک مراجعه می‌کند.

پنجره آفتاب تولید کننده پنجره دوجداره UPVC

فصل اقتصاد- پنجره دوجداره آفتاب تولید کننده انواع پنجره ازجمله پنجره دوجداره کشویی و پنجره دوجداره لمینت با قیمت مناسب و کیفیت عالی است.

همه چیز در مورد کلاس رباتیک

فصل اقتصاد - اگر میخواهید در کلاس رباتیک شرکت کنید باید بدانید که اولین بار در اواخر دهه 1960، تاجر/مهندس جوزف انگلبرگر حق اختراع ربات Devol را به دست آورد و توانست آن را به یک ربات صنعتی تغییر دهد و شرکتی به نام Unimation را برای تولید و بازاریابی ربات‌ها تشکیل دهد.

آپارتمان نقلی در شرق تهران چند؟

فصل اقتصاد - درحال حاضر برای خرید آپارتمان 40 تا 50 متری در جنوب شرقی تهران باید دست کم یک میلیارد تومان هزینه کنید؛ البته خانه‌هایی با این کف قیمتی به ندرت وجود دارد.

معرفی انواع پکیج دیواری و کارکرد آنها

فصل اقتصاد - خوب است بدانید که برای خانه‌هایی با فضای کم، استفاده از پکیج بوتان دیواری بهترین گزینه است. در حالی که برای خانه‌هایی با متراژ بالا استفاده از پکیج ایستاده مناسب‌تر است.

جدیدترین قیمت های میوه در بازار/خودنمایی میوه های تابستانه در هوای ملس پاییزی

فصل اقتصاد - میوه های پاییزی با قیمت های مناسب و فراوان است،‌ صیفی جات به حدی پایین آمده که این بار صدای تولید کننده در آمده است و میو های تابستانه هم انگار قصد دل کندن از هوای ملس پاییزی را ند ارند.

طلای جهانی مسیر صعود را در پیش گرفته است

فصل اقتصاد - قیمت طلا امروز (جمعه) در مسیر افزایش هفتگی تقویت شد که به دلیل کاهش ارزش دلار در استراتژی افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات‌متحده افزایش یافت.

تشک فنری چه ویژگی هایی دارد؟

فصل اقتصاد - امروزه، افراد برای تجربه خواب راحت خرید تشک فنری، تشک رویا و تشک برن را مد نظر قرار می دهند.

طلای جهانی بالا رفت

فصل اقتصاد - قیمت طلا امروز پنجشنبه بالاتر از سطح کلیدی 1750 دلار در هر اونس بود و پس از صورت‌جلسه آخرین جلسه سیاست‌گذاری فدرال رزرو آمریکا که نشان از افزایش آهسته‌تر نرخ بهره داشت، تثبیت شد.

بیت‌کوین سطح حمایتی را از دست داد؟

فصل اقتصاد - کاهش ارزش ارزهای دیجیتال پس از ریزش نقدینگی یکی از صرافی‌های رمزنگاری، تقریباً به همه دارایی‌های دیجیتال از جمله بیت‌کوین (BTC) سرایت کرد.

نرخ رشد قیمت مسکن کاهش یافت

فصل اقتصاد - آبان ماه 1401 تورم ماهیانه مسکن کل کشور در هر دو بخش قیمت و اجاره بها 3.7 درصد اعلام شد. این در حالی است که ماه گذشته نرخ رشد قیمت مسکن 6.1 درصد بود که آمار از افت 2.4 درصدی شتاب رشد قیمت‌ها در یک ماه اخیر حکایت دارد.

بیت کوین به کانال 15 هزار دلار سقوط کرد

فصل اقتصاد - افت قیمت بیت کوین به کمتر از 16 هزار دلار در حالی است که از هفته گذشته، با اعلام ورشکستگی صرافی اف تی ایکس، بازار رمزارزها آشفته تر از همیشه به کار ادامه می دهد.

قیمت زمین و مسکن پیشران فشار اقتصادی به مردم/ رفع معضل مسکن سه راهکار اساسی دارد

فصل اقتصاد - بر اساس اطلاعات مرکز آمار، قیمت زمین و مسکن طی سال‌های 1393 تا سال 1400 از نرخ تورم پیشی گرفته و این حوزه به پیشرانی برای افزایش فشار معیشتی به خانواده‌ها بدل شده است.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.