مسکن

کاهش قیمت مسکن در 10 منطقه تهران + جزئیات

فصل اقتصاد - در حالی متوسط قیمت مسکن در منطقه یک تهران رکورد 166میلیون تومان را ثبت کرده است که قیمت مسکن در 10 منطقه پایتخت طی دی‌ماه امسال کاهش یافته است.

نرخ تورم مسکن تهران به 82.8 درصد کاهش یافت

فصل اقتصاد - نرخ تورم سالانه دی ماه 1402 آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران به عدد ٨٢,٨ درصد رسیده که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل(٨٥.٧ درصد)، ٢.٩ واحد درصد کاهش داشته است.

بازار مسکن نرفته برگشت!

فصل اقتصاد - حرکت عقیم بازار ارز در گام اول به افزایش خریدهای سرمایه‌ای در بازار مسکن منجر شد اما دیری نپایید که با کاهش قیمت دلار، آرامش به بازار ملک برگشت. یک کارشناس مسکن گفت: اگر دولت بتواند بازار ارز را کنترل کند می‌توان به رونق ساخت و ساز و کنترل بازار ملک در سال آینده امیدوار بود.

خرید 8.5 متر خانه با وام 960میلیونی مسکن

فصل اقتصاد - در حالی متوسط قیمت مسکن به بالای 80میلیون تومان رسیده است که با وام 960میلیونی مسکن با احتساب هزینه اوراق حق‌تقدم وام می‌توان حدود 8.5 متر خانه خریداری کرد.

خرید مسکن ایرانیان از ترکیه به حداقل رسید

فصل اقتصاد - تب خرید مسکن در ترکیه توسط ایرانیان با قوانین سختگیرانه، تورم بالا وچشم انداز ضعیف اقتصادی در این کشور به شدت کم شد و به کمترین میزان از سال 2018 تاکنون رسید.

کاهش قیمت مسکن پایتخت بر سایر نقاط کشور تاثیر دارد

فصل اقتصاد - عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، گفت: کاهش قیمت مسکن در تهران می‌تواند الگو باشد و موجب تعدیل قیمت خانه در شهرهای اقماری و سپس سایر استان‌های کشور شود.

قیمت اجاره انواع انبار برای وسایل منزل چقدر است؟

فصل اقتصاد - معمولا افرادی که قصد مهاجرت دارند و تمایل دارند تا وسایل منزل خود را نفروشند و آنها را در محیطی امن نگهداری کنند یا افرادی که قصد انبار کردن جهیزیه خود را دارند و بسیاری از مردم دیگر که به هر دلیلی قصد انبار کردن وسایل منزل خود را دارند به دنبال اجاره انبار برای نگهداری از وسایل منزل خود می‌باشند.

کاهش 40 درصدی قیمت مسکن در برخی شهرها

فصل اقتصاد - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کاهش 40 درصدی قیمت مسکن با مدیریت بازار، گفت: برای ثبات قیمت مسکن با روش نظارت بر مشاوران املاک، اقداماتی انجام خواهد شد.

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.