اخذ گواهینامه ایزو بازار

اخذ گواهینامه ایزو

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - سازمان ایزو International Organization for Standardization یک نهاد بین المللی غیر دولتی در ژنو سوئیس قرار دارد. بطور کلی این سازمان مسئول تعریف و اجرای همه استانداردهاست. البته سازمان ISO چیزی را تأیید نمی کند، صدور گواهینامه های ایزو توسط سازمان های شخص ثالث انجام می گردد. اخذ گواهینامه ایزو یعنی تأییدیه شخص ثالثی که طبق استانداردهای بین المللی توسط سازمان ایزو تهیه و منتشر گردیده، اجرا می گردد.

گواهینامه ایزو یک مدرک رسمی است که نشان می‌دهد سازمانها در فرایند تولید، خدمات و مستندسازی همه الزامات استاندارد را مطابق با استانداردهای بین المللی سازمان استانداردسازی ISO انجام می دهند.

اخذ گواهینامه ایزو و مراحل اخذ گواهینامه ISO یعنی طی‌کردن مراحل لازم تا زمان صدور ایزو برای سازمان است. در صورتی که مراحل اخذ گواهینامه ایزو  بدرستی انجام گردند، منجر به دریافت گواهینامه ایزو معتبر برای سازمان یا شرکت  مرتبط می گردد. دریافت ایزو (گرفتن ایزو) حتما بایستی از مراجع معتبر انجام گیرد. کلیه مراحل صدور ایزو باید با کمک شرکت‌های دارای پروانه رسمی و مراجعی که تحت اعتبار IAF هستند انجام گردند.

گواهینامه ایزو در واقع یک کالای لوکس برای شرکت هاست. بطور کلی سازمانها برای رسیدن به اهداف کاری اقدام می نمایند. گواهینامه ایزو مدرک مورد تایید یک مرجع شخص ثالث، شرکت درخواست کننده را مطابق با استانداردهای بین المللی توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) ممیزی و تاکید نموده است. بنابراین اخذ گواهینامه ایزو یعنی شرکت دارنده مدرک ایزو الزامات استاندارد بین المللی را رعایت کرده است.

اکثر مدیران و سازمان‌هاست خواهان دریافت گواهینامه ایزو ارزان و فوری هستند. اما روند اخذ گواهینامه ایزو معتبر و پیاده ‌سازی الزامات استانداردها خیلی آسان یا ارزان نیست. این فرایند شامل مواردی چون مدت زمان، تخصص و منابع هستند. اما چیزی ثابت گردیده است این است که میزان سود حاصل از اخذ گواهینامه ISO بسیار بیشتر از هزینه اولیه است.

گواهینامه ایزو فوری مستلزم طی کردن سریع فرآیندهای اجرایی مستند سازی ، پیاده سازی ، ممیزی داخلی و ممیزی صدور گواهینامه ایزو است. با وجود تکنولوژی فراوان و ارتباطات بین مشاوران و مراجع صادر کننده امکان ثبت و صدور فوری گواهینامه ایزو فراهم هست. شما عزیزان می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران با شماره تماس 79165-021 بصورت 24 ساعته استفاده نمایید.

گواهینامه های ایزو به عنوان معیاری در سطح جهانی، تعهد سازمان شما نسبت به کیفیت و بهبود مستمر را نمایش می دهند. دریافت این گواهینامه ها مزایای متعددی مانند افزایش اعتبار برند، جلب اعتماد مشتریان، بهبود عملکرد و افزایش سهم بازار را برای سازمان شما به ارمغان بیاورند.

اما چالش بسیاری از سازمان ها در مسیر دریافت گواهینامه های ایزو، فرآیند ممیزی است. این فرآیند می تواند زمانبر، پرهزینه و گاهی طاقت فرسا باشد. به همین خاطر، بسیاری از سازمانها به دنبال راه حل جایگزین هستند که بدون نیاز به ممیزی، مزایای گواهینامه های ایزو را برای آنها فراهم نماید.

گواهینامه ISO بدون ممیزی راه حل مناسبی برای سازمانهایی که دنبال دریافت سریع و مقرون بصرفه برای گواهینامه ایزو هستند. این نوع گواهینامه برای شرکتهای تولیدی، خدماتی و پیمانکاری که خواهان استفاده از مزایای ایزو در مناقصات داخلی و ارتقای جایگاه خود در بازار داخلی هستند، مناسب است.

بطور کلی سازمان ها با دریافت گواهینامه ایزو مطرح می نمایند که تمامی فرآیندهای کاری آنها استانداردسازی گردیده است. پس اخذ فوری گواهینامه ایزو برای آنها بسیار حائز اهیمت است. چون می توانند به اهدافی که دارند در کمترین زمان ممکن برسند. جهت اخذ فوری گواهینامه ایزو می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان مرکز سیستم کاران با شماره تماس 79165-021 بصورت 24 ساعته بهره مند شوید.

اگر برای سازمان و یا شرکت خود بدنبال انجام صادرات برای کالای خود هستید.

اگر تصمیم دارید در مناقصات و مزایدات شرکت نمایید.

اگر به دنبال بهبود برند و افزایش فروش سازمان خود هستید.

اخذ گواهینامه ایزو به شرکت یا سازمان کمک می کند تا:

بازار کاری خود را گسترش دهید و همچنین به بازارهای جدید دسترسی پیدا نمایید.

رضایت مشتریان خود را افزایش دهید.

فرآیندهای کاری خود را بهبود ببخشید و هزینه‌های فرآیندها را کاهش دهید.

میزان رقابت‌پذیری خود را در بازار کسب و کار افزایش دهید و بصورت متفاوت ظاهر شوید.

مهمترین انواع گواهینامه های ایزو کاربردی برای سازمان ها و یا شرکتها در زیر نام می بریم:

گواهینامه عمومی ISO 9001 بر کیفیت فرآیندهای سازمان، نیازهای مشتری، افزایش رضایتمندی متمرکز است. اخذ گواهینامه ایزو 9001 یکی از الزامات اصلی برای هر کسب و کاری محسوب می گردد.

گواهینامه ISO 14001 برای تعیین معیارهای سیستم مدیریت محیط زیست کاربرد دارد.

گواهینامه  ISO 45001 (OHSAS 18001) برای کمک به ارتقا و محافظت از سلامت بهداشت و ایمنی است . سلامت کارکنان چه از نظر بهداشتی و چه از نظر روحی جز اولویت های اساسی مشاغل است .

ISO 27001 بر امنیت سایبری توجه دارد. در واقع اخذ ایزو 27001  نشان می دهد سازمان شما امنیت سایبری را در نظر گرفته است.

مرکز سیستم کاران با تلفن تماس 79165-021 بصورت 24 ساعته آماده ارائه مشاوره رایگان به شما عزیزان است. شما می توانید با مشاوره کارشناسان مرکز ما جهت اخذ گواهینامه های ایزو مختلف تحت اعتبار IAF در کمترین زمان و کمترین هزینه اقدام نمایید.

گواهینامه ایزو بدون ممیزی

دلیل اصلی شرکتها جهت اخذ فوری و ارزان گواهینامه ISO و HSE و گواهینامه CE معتبر معتبر به همراه کد رهگیری قابل استعلام از مراجع معتبر داخلی و خارجی صادره کننده ایزو ، جهت شرکت در مناقصات است. در بسیاری از مناقصات، گواهینامه ایزو بعنوان یک الزام مطرح است، اما الزامی جهت پیاده‌سازی الزامات وجود ندارد. این شرکتها جهت دریافت گواهینامه ایزو بدنیال یک مدرک هستند نه یک سیستم مدیریت.

نحوه اخذ گواهینامه ایزو بدون ممیزی

بسیاری از سازمانها و شرکتها بدنبال دریافت گواهینامه‌های ایزو هستند. برخی از این سازمان‌ها تمایل به پیاده‌سازی الزامات و مستندات را ندارند و بدنبال دریافت گواهینامه ایزو بدون ممیزی هستند. متقاضیان عزیز می توانند درخواست اخذ ایزو ، مراحل ، شرایط ، مدارک و نحوه اخذ گواهینامه ایزو را از طریق ایمیل ، تلگرام ، واتساپ و یا هر پیام رسان دیگر به شماره همراه 09198386295 ارسال نمایند.

اخذ فوری گواهینامهISO 

بطور کلی اخذ فوری گواهینامه ISO معتبر دو مبحث کلی است. مبحث اول اخذ فوری گواهینامه ایزو بدون اعتبار IAF است. مبحث دوم اخذ فوری گواهینامه ISO با اعتبار IAF و معتبر است.

امروزه اخذ گواهینامه‌ ایزو جهت حضور در مناقصات جزو مهمترین مدارک لازم برای پیمانکاران از طرف کارفرمایان است. سازمانها یا شرکتها جهت حضور در مناقصات معمولا زمان و وقت کافی ندارند و اخذ فوری گواهینامه ایزو را درخواست مینمایند.جهت دریافت اخذ فوری گواهینامه ISO معتبر کلیک فرمایید.

مراجع صدور گواهینامه ایزو فوری در کشور بسیار زیاد است. ولی اکثر آنها دارای اعتبار و اصالت نیستند. کاربران و درخواست کنندگان انواع گواهینامه‌های ایزو معتبر و فوری بایستی در زمان درخواست گواهینامه ایزو به این موضوع توجه ویژه نمایند.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

خدمات پیام‌رسان‌های داخلی به نامزدهای انتخابات اعلام شد

تورم آمریکا همچنان بالا است

ترانزیت ریلی زغال سنگ از روسیه به هندوستان از مسیر ایران برای اولین بار

ارتقاء جایگاه بازار سرمایه در تامین مالی بنگاه‌های تولیدی/ ضرورت ترویج سرمایه‌گذاری غیرمستقیم

دستورالعمل مرابحه پروژه‌ای با هدف تأمین مالی فعالیت‌های اقتصادی به شبکه بانکی ابلاغ شد

سایه تصمیمات ناگهانی بر سر صادرات؛ موانع را کنار بزنید

نرخ تورم بزرگترین اقتصاد جهان

فروش اعتباری 120 همت مواد اولیه پتروشیمی به صنایع پایین دستی

صادرات 14 میلیون پوندی انگلیس به ایران در 3 ماه

جنگل‌های ایران بزرگتر شدند/ رشد 15درصدی در 20 سال

ارتقای سطح آموزش مهارتی کارگران

افتتاح اتاق طلای جدید موته توسط رئیس هیئت عامل ایمیدرو

پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی مسکن به 700 میلیون تومان

موثقی نیا: ارایه تسهیلات صندوق بیمه معدنی حمایت از معدنکاران، اشتغالزایی و رونق تولید را به همراه خواهد داشت

دولت سیزدهم 5000 واحد تولیدی در کشور را احیا کرد

بیت‌کوین ثابت ماند

جلسه آغاز پروژه فرهنگ سازمانی در فولاد اکسین برگزار شد

در دومین اجلاس ملی مدیران روابط عمومی صورت گرفت؛ کسب نشان عالی ارتباطات رسانه‌ای توسط فولاد هرمزگان

شما فرماندهان اقتصادی کشور هستید

دکتر ابراهیمی از شرکت‌های گل گهر و گهرزمین بازدید کرد/ مشارکت بانک سپه در پویش «چله خدمت» با حمایت از رونق تولید و اشتغالزایی

نیروی انسانی مهم‌ترین دارایی بنگاه اقتصادی

پرداخت وام اشتغال به زوجین روستایی دهه 60 با سود 4درصد

کشاورزی عامل مستقیم انتشار 13.5 درصد از گازهای گلخانه‌ای

3 هدف مهم سازمان بورس در سال 1403/  نرخ بهره بالا سرمایه‌گذاری را توجیه‌ناپذیر می‌کند

اینترنت فیبر نوری در مقابل اینترنت LTE: مقایسه‌ای جامع به زبان ساده

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.