انجام 5 میلیون و 437 هزار تردد دریایی تا 11 فروردین تولید و تجارت

انجام 5 میلیون و 437 هزار تردد دریایی تا 11 فروردین

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در نوروز 1403 از انجام 5میلیون و 437 هزار تردد دریایی از 24 اسفندماه تا 11 فروردین ماه‌ امسال خبر داد و گفت: جابجایی مسافران و گردشگران دریایی با ترافیک روان در حال انجام است.

کاپیتان اله‌مراد عفیفی‌پور در مورد آخرین وضعیت طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1403 با بیان اینکه تا صبح یکشنبه 12 فروردین ماه، معادل 3میلیون و 230 هزار تردد مسافری دریایی به همراه 2 میلیون و 207 هزار تردد گردشگری دریایی صورت گرفته است، اظهار داشت: جمعا 5 میلیون و 437 هزار تردد دریایی از ابتدای طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1403 (24 اسفند 1402) تا 11 فروردین‌ماه سال جاری در بنادر شمالی و جنوبی کشور انجام شده است.
وی افزود: در همین بازه زمانی، 605 هزار دستگاه خودرو بین سرزمین اصلی و جزایر کیش و قشم جابجا شده‌ است و در عین حال 27 هزار تردد شناور مسافری، وظیفه جابجایی و حمل مسافران عزیز را عهده‌دار بوده‌است.
سخنگوی سفرهای دریایی سازمان بنادر و دریانوردی در نوروز 1403 با تاکید بر اینکه خوشحال هستیم که با توجه به برنامه‌ریزی، نظارت، پایش و رصد مداوم همکاران سازمان بنادر و دریانوردی در تمامی مبادی مجاز مسافری و گردشگری دریایی شمال و جنوب کشور، هیچ گونه حادثه‌ای رخ نداده است، عنوان کرد: همچنین جابجایی مسافران و گردشگران دریایی با ترافیک روان در حال انجام است.
شماره تماس 1550 جهت اعلام اضطرار دریایی
عفیفی‌پور اعلام کرد: مسافران دریایی می‌توانند از هر کجای استان‌های ساحلی در صورت بروز هرگونه سانحه دریایی با شماره چهار رقمی 1550 جهت اعلام اضطرار دریایی و بدون نیاز به گرفتن کد پیش شماره به راحتی و به طور مستقیم با مرکز هماهنگی جستجو و نجات دریایی جهت ارائه گزارش حادثه و درخواست کمک تماس حاصل کنند.
مسیرهای تردد مجاز دریایی در هرمزگان
وی درباره مسیرهای تردد مجاز دریایی در استان هرمزگان، بیان کرد: تردد از بندر شهیدحقانی به بندر شهید ذاکری قشم و بالعکس، از بندر شهیدحقانی بندرعباس به هرمز و بالعکس، از بندر شهید ذاکری قشم به هرمز و بالعکس، از بندر شهید ذاکری قشم به جزیره لارک و بالعکس، از بندر پل به بندر لافت و بالعکس، از بندر شهید حقانی به جزیره بوموسی و بالعکس، از بندر آفتاب به جزیره کیش و بالعکس، از بندر چارک به جزیره کیش و بالعکس، از بندر شیب‌دراز به جزیره هنگام و بالعکس و تردد از بندر کندالو به جزیره هنگام و بالعکس از جمله مسیرهای دریایی مجاز است.
سخنگوی سازمان بنادردر طرح تسهیل سفرهای دریایی نوروز 1403 خاطر نشان کرد: تردد از بندر شهید باهنر بندرعباس به بندر بهمن قشم و بالعکس، از بندر لنگه به جزیره کیش و بالعکس و همچنین تردد از بندر لنگه به جزیره بوموسی و بالعکس به عنوان مسیرهای پشتیبان در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

اختلال دوباره در یک پیام‌رسان داخلی

چمران: خطر زلزله بیخ گوشمان است

تراشه‌های خارجی از شبکه‌های مخابراتی چین حذف می‌شوند

پارکینگ طبقاتی حرم عبدالعظیم(ع) سریع‌تر به بهره‌برداری برسد

عصبانیت مقامات آمریکایی از رونمایی لپ‌تاپ جدید هواوی

اعلام زمان دومین حراج شمش طلا/ خریداران تا پایان امروز 350 میلیون تومان واریز کنند

بهره‌برداری از 26 تقاطع بزرگراهی در سال 1403

سرویس‌های جدید پستی در حوزه تجارت الکترونیک در راه است

اقتصاد هند شتاب گرفت

افزایش بودجه مناطق شهرداری تهران به 25 همت

تغییر ذائقه مردم از خانه های ویلایی به خانه های قوطی کبریتی

قیمت طلای جهانی در اوج

تخمین سطح زیرکشت 13 محصول راهبردی کشاورزی کشور با هوش مصنوعی

دعوت از پژوهشگران دانشگاهی برای بازنگری محدوده‌های ترافیکی

هوای تهران همچنان به دور از آلودگی

افت و خیز سرمایه گذاری چینی ها در اقتصاد ایران

شاخص توسعه هر کشوری به نیروی انسانی آن بر می‌گردد

خانه‌های قوطی کبریتی، با وجود وسعت زمین

اتهام تقلب در پرداخت حقوق کارگران علیه تسلا

ریزش اتریوم و بیت‌کوین

تورم جهانی شکست‌ناپذیر است

سقوط یورو در برابر دلار

تورم آرژانتین رکوردی جدید ثبت کرد

از 25 اردیبهشت 1403 همه مجوزهای کاغذی بی اعتبارند.

پیش نیاز رونق و جهش تولید, سرمایه انسانی ماهر و متخصص است

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.