رونمایی شرکت باران از اولین نرم افزار رستوران رایگان + لینک دانلود بازار

رونمایی شرکت باران از اولین نرم افزار رستوران رایگان + لینک دانلود

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - شرکت باران با ارائه نرم‌افزار رستوران رایگان، به رستوران‌دارها ثابت کرده است که دیگر برای انجام امور حسابداری و مالی به شیوه گذشته احتیاجی ندارند؛ در واقع این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا بیشتر وقت و انرژی خود را به ارائه خدمات هر چه بهتر نزد مشتریان اختصاص دهید. اگر صاحب یک فست‌فودی یا رستوران هستید، باید بگوییم نرم‌افزار رستوران می‌تواند منجر به سهولت انجام کارهایتان گردد؛ بنابراین می‌توان گفت نرم‌افزار رستوران رایگان، بهترین گزینه پیشنهادی برای شما محسوب می‌شود.

امکانات نرم‌افزار رستوران رایگان، مزایای این نرم‌افزار و... از جمله عناوینی هستند که در این مقاله به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت. برای کسب اطلاعات هر چه بیشتر از این موضوع می‌توانید تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

مزایای نرم‌افزار رستوران رایگان

شرکت باران، نرم‌افزار رستوران اختصاصی خود را به صورت رایگان در اختیار صاحبان مشاغل قرار داده است. این نرم‌افزار رستوران رایگان، هیچ‌گونه محدودیتی از لحاظ تعداد فاکتور، تعداد کالا، مشتری و... ندارد.

نرم‌افزار رستوران کاملا رایگان، مهلت استفاده یک‌ساله دارد و بعد از یک‌سال با خرید یک بسته می‌توانید به فعالیت خود ادامه دهید. این نرم‌افزار رستوران رایگان، شما را با دنیای جدیدی از نحوه عملکرد در فضای رستورانی آشنا می‌کند.

به کمک نرم‌افزار رایگان رستوران، می‌توانید به سرعت، میزان پول نقدی که در هر ماه وارد حساب رستوران شما می‌شود را نظارت کنید. به‌عنوان یک کارآفرین پرمشغله، باید به همه امور مالی کسب‌وکارتان در هر کجا که می‌روید دسترسی داشته باشید؛ بنابراین می‌توانید برای رسیدگی به امور کاری خود از نرم‌افزار رستوران رایگان استفاده کنید. نرم‌افزار رستوران، مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه این بخش از مقاله به بررسی دقیق هر یک از آن‌ها پرداخته‌ایم؛ این مزیت‌ها عبارت‌اند از:

مشتریان وفادار

مشتریان وفادار، معمولا در شبکه‌های اجتماعی با شما ارتباط برقرار می‌کنند؛ در حقیقت، مشتریان همیشگی رستوران تمایل دارند که بیشترین مشارکت را در میان تمام بخش‌های کسب‌وکار شما داشته باشند.

سیستم باشگاه مشتریان که به افزایش تعداد اعضای وفادار تیم کمک می‌کند، سبب می‌شود تا تنها یک‌بار روی مشتریان سرمایه‌گذاری کنید؛ پس از آن، این مشتریان دائمی هستند که به رستوران برای کسب درآمد بیشتر جهت می‌دهند.

توسعه و گسترش کسب‌وکار

به کمک ابزارهای رستوران رایگان به راحتی می‌توانید در جهت گسترش و بهبود هر چه بهتر مجموعه و رستوران خود حرکت کنید. با در اختیار داشتن نرم‌افزار رستوران دیگر از بابت رشد و توسعه کسب‌وکار خود نگران نباشید.

دسترسی به داده‌ها

وقتی یک رستوران موفق را مدیریت می‌کنید، اطلاعات از همه جا به دست شما می‌رسند؛ بنابراین نحوه دریافت داده‌ها مهم است تا بتوانید کسب‌وکار خود را با موفقیت توسعه دهید. شما داده‌های ورودی و خروجی در مورد فروش، حساب‌ها (پرداختنی و دریافتنی)، فاکتورها، صورت‌حساب‌های معلق، موجودی، سفارشات و تحویل‌های آتی و بسیاری موارد دیگر را در اختیار دارید.

ارتباط‌ خودکار با منوی دیجیتال و سایر ابزارها

نرم‌افزار رستوران باران به همه راهکارهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری همچون پرینتر، پوز بانکی، نمایشگر قیمت، منوی دیجیتال رستوران،. کیوسک سفارشگیر و... متصل می‌شود. شما کافی است قیمت منوی رستوران خود را در نرم‌افزار به‌روز کنید تا قیمت‌ها در همه دستگاه‌ها به صورت خودکار آپدیت گردد. همچنین در صورت ثبت سفارش در منوی دیجیتال، بلافاصله فاکتور مشتری در نرم‌افزار باران قابل مشاهده خواهد بود.  

سهولت در انجام وظایف حسابداری

عدم نیاز به دانش حسابداری، یکی دیگر از مزایای نرم‌افزار کاملا رایگان رستوران است که در اختیار شما قرار می‌دهد. نرم‌افزار رستوران برای راحتی در انجام کار حسابداران و مدیران امور مالی رستوران‌ها و فست‌فودها طراحی شده است. وارد کردن اطلاعات مالی و حسابداری به صورت دستی یک امر هولناک است؛ نه تنها زمان زیادی را از شما می‌گیرد، بلکه خطر خطای انسانی را نیز افزایش می‌دهد. احتمالاً برخی از ارقام را دو بار وارد می‌کنید یا برخی دیگر را بدون اطلاع حذف می‌کنید؛ نرم‌افزار رستوران رایگان با اطمینان از صحت و دقت داده‌های وارد شده، امکان اینگونه اضافه کاری‌ها را از بین می‌برد. این به شما اطمینان بیشتری در گزارش‌های مالی ایجاد شده می‌دهد.

کسب سود

بعد از جذب مشتریان وفادار، نرم‌افزار رستوران رایگان به شما در جهت کسب درآمد و سود بیشتر کمک می‌کند. ازاین‌رو می‌توانید تبلیغ کنید، فضای رستوران خود را گسترش دهید یا تعداد شعبات خود را زیادتر کنید.

مدیریت هوشمندانه

نرم‌افزار حسابداری رستوران به‌طور سفارشی برای کسب‌وکار شما طراحی شده است؛ بنابراین شما می‌توانید فعالیت‌های روزانه خود را به صورت هوشمندانه مدیریت کنید. نرم‌افزار کاملا رایگان رستوران از مدیریت کارکنان (حضور در لیست حقوق و دستمزد) گرفته تا گزارش‌های تولید شده خودکار را بررسی می‌کند و اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

تاثیرات مثبت نرم‌افزار رستوران رایگان

تاثیرات مثبت رایگان شدن نرم‌افزار رستوران به شما در بودجه‌بندی، مدیریت فروش، پیش‌بینی فروش، حقوق و دستمزد، دریافت فاکتور، ساده‌سازی سفارشات، مدیریت موجودی، فعالیت‌های پشتیبان، مدیریت حساب، برنامه‌ریزی کارکنان، گزارش‌های حق رای روزانه کمک می‌کند. یکی از تاثیرات مثبت نرم‌افزار رستوران رایگان، صرفه‌جویی در زمان و تلاش مورد استفاده در فرآیندهای حسابداری، مدیریت و... است. با اتوماسیونی که نرم‌افزار رستوران ارائه می‌کند، فرآیندهای مدیریتی درون رستوران، زمان کوتاه‌تری را از شما می‌گیرد.

استفاده از ابزارهای مناسب برای رستوران شما و رشد آن بسیار مهم است. هر کسب‌وکاری باید روی ابزارهایی سرمایه‌گذاری کند که سطح بهره‌وری را افزایش داده و رستوران شما را بالاتر از رقبایتان نگه دارد. نرم‌افزار رستوران می‌تواند به افزایش دید کسب‌وکار از طریق استفاده از رایانه و تلفن‌های هوشمند کمک کند. همچنین این نرم‌افزار، قابلیت گسترش و رشد رستوران‌های متوسط، کوچک و کسب‌وکارهایی که به تازگی راه‌اندازی شده‌اند را هم در اختیار دارد.

امکانات اصلی نرم‌افزار رستوران رایگان

راز یک رستوران موفق که بهترین غذاها و خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد در چیست؟ در دنیای دیجیتالی امروزه، بسیاری از رستوران‌دارها، فست‌فودی‌ها و صاحبان کافی‌شاپ به این موضوع پی برده‌اند که استفاده از نرم‌افزار رستوران رایگان به نفع آن‌هاست، در نتیجه تصمیم گرفته‌اند در جهت گسترش کسب‌وکار خود از این نرم‌افزار رستوران استفاده کنند.

نرم‌افزار رستوران رایگان، امکاناتی دارد که می‌تواند موجب وجه تمایز شما با مابقی رقبایتان شود. از جمله بهترین امکانات نرم‌افزار رستوران رایگان عبارت‌اند از:

 • تنظیم آیتم‌های منو، دستور العمل‌ها و وعده‌های غذایی

 • گزارش فروش دقیق

 • تجزیه و تحلیل استراتژی و عملکرد رستوران

 • سرعت بخشیدن به عملیات رستوران

 • افزایش سود و کاهش ضرر و زیان

 • سفارش آنلاین و تحویل غذا

 • مدیریت تولید و دستور پخت

 • بهینه‌سازی برنامه‌ آشپزها، کارکنان و مدیریت رستوران

 • قابلیت تهیه صورت‌حساب بانک، صندوق، مشتریان و ...

 • قابلیت تعیین کردن سقف برای ثبت سفارشات روزانه

 • امکان دسته‌بندی کردن غذاها و موجودی‌های رستوران

 • مدیریت حساب بانکی رستوران

 • رزرو میز به صورت آنلاین توسط مشتریان

 • قابلیت ثبت اطلاعات مورد نیاز برای اظهارنامه مالیاتی کسب‌وکار

 • ارائه منوی آنلاین به مشتریان

 • مدیریت بازاریابی برند

 • مدیریت یکپارچه رستوران

 • امکان جذب مشتریان وفادار

مهم‌ترین نکات هنگام خرید نرم‌افزار رستوران

قبل از دریافت نرم‌افزار کاملا رایگان رستوران لازم است شما مقیاس رستوران، فست‌فودی و کافی‌شاپ خود را در نظر بگیرید و با توجه به آن اندازه، نرم‌افزار مورد نیاز خود را تهیه کنید. در مرحله دوم می‌بایست لیستی از نیازهای خود را که برای گسترش کسب‌وکار و مدیریت هر چه بهتر مجموعه به آن نیاز دارید، تهیه نمایید. امکانات آن نرم‌افزار را بررسی و با نرم‌افزارهای مشابه مقایسه کنید؛ در نهایت هم از شیوه پشتیبانی شرکت نرم‌افزاری اطمینان حاصل کنید.

مطمئن شوید که یک سیستم نرم‌افزاری متناسب با حوزه کاری خودتان را انتخاب کرده‌اید؛ به‌گونه‌ای که بتوان گفت آن نرم‌افزار رستوران رایگان به‌صورت اختصاصی برای صنعت شما ایجاد شده است. نرم‌افزارهایی که برای رستوران‌ها، فست‌فودی‌ها و کافی‌شاپ‌ها طراحی شده‌اند به شما این امکان را می‌دهند که به راحتی کارهای کلیدی روزانه خود را بدون دغدغه انجام دهید. این فعالیت‌ها فروش پیشنهادات وعده‌های غذایی و ترکیبات (مثلاً پیشنهادات قهوه و کیک)، تقسیم صورت حساب، ارسال سفارشات مستقیم به آشپزخانه و مدیریت را شامل می‌شود.

به صورت خلاصه در هنگام تهیه نرم‌افزار کاملا رایگان رستوران، این نکات را رعایت کنید تا در نهایت با مشکل مواجه نشوید. این نکات در ادامه برای شما ذکر شده‌اند:

 • اطلاع دقیق از مقیاس و مساحت رستورانتان

 • تهیه لیستی از نیازهای درون مجموعه

 • مقایسه نرم‌افزار رستوران رایگان با دیگر نزم‌افزارها

 • اطمینان حاصل کردن از نحوه پشتیبانی تیم سازنده نرم‌افزار

 • تهیه نرم‌افزار اختصاصی برای صنعت مربوطه

تخصص لازم برای کار با نرم‌افزار رستوران رایگان

نرم‌افزار رستوران رایگان، انجام اعمال مربوط به حسابداری، مدیریت و پشتیبانی را برای شما راحت کرده است؛ در واقع، شما بدون اینکه تخصصی در زمینه‌های مذکور داشته باشید، می‌توانید از نرم‌افزار رستوران رایگان استفاده کنید. نرم‌افزار ساخته شده توسط شرکت باران، به‌گونه‌ای طراحی شده که شما بدون دانش تخصصی و دانشگاهی می‌توانید با آن کار کنید. همین که با اندک کارهای کامپیوتری آشنا باشید به راحتی می‌توانید این نرم‌افزار را در صنعت خود به کار ببرید.

پس از مدت کوتاهی کار کردن با این سیستم می‌توانید رویه‌های مهمی مانند مدیریت سفارشات، ردیابی فروش، تولید فاکتورها و غیره را انجام دهید. شیوه درست کار کردن با این نرم‌افزار می‌تواند نرم افزار تا حد زیادی به کسب‌وکار شما کمک کند و آن را بهبود بخشد.

کلام‌آخر

در این مقاله به بررسی دقیق هر آنچه که شما از نرم‌افزار رستوران رایگان نیاز داشتید، پرداختیم. همانطور که در متن مقاله اشاره کردیم، شرکت نرم‌افزاری باران با ارائه نرم‌افزار رستورانی به سهولت در انجام فعالیت‌های رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و فست‌فودی‌ها کمک کرده است و در نهایت هم امیدواریم پاسخگو به سوالات شما در این زمینه بوده باشیم.


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

محمودزاده: تولید مسیری برای مهار تورم/ افزایش نرخ بیکاری در کشور از رشد تورم هم مهلک تر است

دیدار های جداگانه رئیس کل دیوان محاسبات با نماینده ولی فقیه، استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی استان فارس/ دستغیب: برقراری انضباط مالی یکی از راه های مهار تورم است/ تدوین دستورالعمل رای نظارت دقیق بر عملکرد شرکت ها

لاجوردی: دولتمردان اقتصادی برای مهار تورم پیوند ریال با دلار را بشکنند/ ارزش‌گذاری‌ها با دلار متوقف شود

سرمایه‌گذاری 200 میلیارد تومانی بیمه مرکزی در پلاسمای خون

روند رو به کاهش رشد نقدینگی+جدول

روند قیمت نفت افزایشی شد

چهار جلد خاطرات به خط ناصرالدین شاه در کاخ گلستان به نمایش درآمد

رشد توزیع زمانی و‌ مکانی سفرهای نوروزی نسبت به سال گذشته

حقوق ورودی تلفن همراه بالای 600 دلاری حد اقل 15 درصد شد

حضور 10 میلیون مودی در سامانه سازمان امور مالیاتی

احتمال سیلابی شدن رودخانه‌های تهران طی امروز و فردا

از راه‌اندازی لیست انتظار در مسیرهای پرتقاضا تا افزایش قیمت بلیت اتوبوس

اعلام آخرین وضعیت کرونا در کشور/ افزایش آمار جان باختگان کرونایی

ارائه خدمت نوروزی به بیش از 4 میلیون مسافر

هشدار هلال احمر به کوهنوردان/ از صعود به ارتفاعات و حضور در کنار رودخانه‌ها خودداری کنید

شرایط دریافت وام ازدواج در سال 1402

حمایت مدعی‌العموم از کاسبان خسارت دیده خیابان بهار / شهرداری موانع تردد خیابان بهار حدفاصل سمیه تا طالقانی را رفع کند

یک سالگی امکان مشاهده رایگان و نامحدود عمق مظنه

فعالان اقتصادی به آینده امیدوار شدند/ رشد سرمایه گذاری دربخش مولد

دولت از نیروهای خوش‌فکر و جوان در تیم اقتصادی استفاده کند

جزئیات مصوبات شورای عالی اشتغال/ اختصاص 100 هزار میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغال در سال جاری

توسعه مالچ‌های غیرنفتی با کمک شرکت‌های دانش‌بنیان برای مقابله با بیابان‌زایی

کمک‌های امداد و نجات به مردم گرفتار در سیل/ ادامه امدادرسانی در جیرفت و رودبارجنوب

تولید دست مصنوعی در مرکز توانبخشی هلال احمر/تحویل300 آمبولانس تا اواخر اردیبهشت‌ماه

آماده‌باش 400 آتش‌نشان در 175 نقطه از تهران برای خدمت‌رسانی به شهروندان

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.