بسیج نماد اقتدار ملی است شهری

بسیج نماد اقتدار ملی است

  بزرگنمايي:

فصل اقتصاد - عضو شورای شهر تهران گفت: بسیج را باید نمادی از اقتدار ملی دانست که با بهره‌مندی از سلاح بصیرت ، آگاهی ، اخلاص و ایثار راهگشای بسیاری از موانع پیش رو در کشور بوده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، نرگس معدنی پور در یادداشتی به مناسبت هفته بسیج آورده است:«بسیج نماد اقتدار ملی است.
بسیج را باید نمادی از اقتدار ملی دانست که با بهره مندی از سلاح بصیرت، آگاهی، اخلاص و ایثار راهگشای بسیاری از موانع پیش روی در کشور بوده است.
این نیروی مردمی در روزهای نفس گیر شکل گیری انقلاب اسلامی و همزمان با شروع جنگ تحمیلی لباس رزم برای دفاعی جانانه از خاک میهن عزیز ایران اسلامی بر تن کرد و با شعار یا حسین (ع) و یا زهرا (س) سینه خود را در برابر گلوله های دشمن بعثی سپر کرد.
یقینا نقش و جایگاه بسیج در این دفاع جانانه هیچ گاه به فراموشی سپرده نخواهد شد و از آن در تاریخ مقاومت کشور به نیکی یاد خواهد شد.
با گذشت بیش از 4 دهه از عمر پر برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هم اکنون بسیج به پشتوانه کشور در حوزه جنگ های شناختی و جنگ های فرهنگی مبدل شده و همچنان بر نقش موثر خود در دفاع از کیان کشور در حوزه های مختلف تاکید دارد، در حالی که دشمنان در طول سالیان متوالی تلاش بسیاری برای خدشه دار کردن سیمای مردمی این ارگان داشته اند و این در شرایطی است که بسیج با داشتن روحیه مردمی، انقلابی و خودشکوفایی در میان اذهان عمومی مردان و زنان ایران زمین ماندگار شده است.
امروز کشور در ابعاد مختلف نیازمند پیشرفت روز افزون است که این مهم جز با قطع وابستگی و تکیه بر توان داخلی میسر نخواهد بود؛ در این راه بسیج بهترین الگو برای کار و تولید است.
ایران عزیز اسلامی بیش از هر دوران تاریخی به همدلی، هم افزایی و تلاش واحد برای عبور از تنگناهای تحریمی و مشکلات معیشتی و اقتصادی نیاز دارد و این مهم در گرو یکدلی و بسیج امکانات و منابع کشور است.
با تبریک هفته بسیج به تمامی بسیجیان انقلابی، جان برکف و مبارز در سراسر کشور و به خصوص در مجموعه مدیریت شهری تهران، آرزوی توفیقات الهی در مسیر تعالی اسلام و کشور و خدمت صادقانه به مردم عزیز ایران اسلامی را برای تک تک بسیجیان از درگاه ایزد منان خواستاریم.
پایان پیام/


ارسال نظر شما

Protected by FormShield

اخبار خواندنی

«مپنا» را دریابید

مالیات و فعالان اقتصادی

اسب‌های مرده و تغییر وزرا

مسیر هموار خودرو در بورس کالا

«تار» در یک قدمی اسکار

مسکن دولتی ماهی 20میلیون

شارژ ارزی با کارت بازرگانی

امیدها در اوکراین برباد رفت

تخت‌‌گاز خودرو در جاده بورس

ضعف «گام» برای صنعتگران

آغاز اصلاحات در صنعت بیمه

اقتصاد جهان در چاله 2023

مدیرکل آژانس هم امیدوار هم نگران

دو محرک صعود بورس

نقص فنی تعطیلی پنج شنبه‌ها

توسعه گازی با بورس انرژی

صاحب پرچم سفید در چین

نابرابری تورمی

طرح توسعه صنایع خاک چینی ایران افتتاح شد

وصول 40 هزار میلیارد تومان مالیات در آبان ماه/ درآمدهای مالیاتی به 310 هزار میلیارد تومان رسید

فراز و فرود شاخص‌ها و بازارهای بورس تهران

آمادگی دخانیات ایران برای کشت فراسرزمینی، سرمایه گذاری مشترک و صادرات به ونزوئلا

11.5 هزار میلیارد ریال دادوستد در هفته آغازین آذر بورس انرژی ایران

حمله سایبری به جایگاههای سوخت شایعه است

مطالبات 27 میلیون و 500 هزار سهامدار با سجام پرداخت شد

© - www.fasleqtesad.ir . All Rights Reserved.