بازرگانی

بازار 1 میلیاردی آسه‌آن و اکو، بهترین فرصت برای همکاری‌های ایران و تایلند

فصل اقتصاد - اتاق‌ بازرگانی، صنایع،معادن و کشاورزی ایران روز دوشنبه میزبان هیات سرمایه‌گذاری تایلندی متشکل از نمایندگان سازمان سرمایه‌گذاری و موسسه تحقیقاتی سیاست مالی این کشور بود که با محمدرضا کرباسی معاون امور بین‌الملل اتاق ایران دیدار داشتند.

اتاق مسئول تخلفات کارت بازرگانی نیست

فصل اقتصاد - دبیرکل اتاق ایران می‌گوید: اتاق بازرگانی به همراه وزارت صنعت فقط متولی صدور کارت بازرگانی هستند و اگر تخلفی با استفاده از این کارت‌ها انجام شد نمی‌توان صادرکننده کارت را مقصر دانست همان‌گونه که اگر کسی گواهینامه رانندگی داشت و تخلف کرد کسی راهنمایی و رانندگی را به عنوان صادرکننده گواهینامه مقصر نمی‌داند بلکه شخص راننده باید پاسخگو باشد.

ضرورت عبور از دیدگاه‌های سنتی در حوزه گردشگری

فصل اقتصاد - نایب‌رئیس اتاق ایران در همایش توسعه اکوتوریسم و رشد کارآفرینی رسیدن به رشد 8 درصدی اقتصاد را با توجه به شرایط امروز، بعید دانست و استفاده از صنعت گردشگری و رشد ابعاد فعالیت‌های خدماتی را تنها راهکار تقویت رشد اقتصاد عنوان کرد.

بخش خصوصی در زمینه شرکت‌های بزرگ منطقه‌ای ضعف دارد

فصل اقتصاد - علیرضا رزم حسینی، استاندار سابق کرمان معتقد است اکنون شرایط بهتری نسبت به قبل از برجام داریم زیرا در آن زمان چهار نوع تحریم سنگین داشتیم اما اکنون فقط یک نوع از آن تحریم‌ها برگشته است.

دولت با حمایت خود فشار را از دوش تولید کنندگان بر دارد

فصل اقتصاد - سید کمال حسینی رئیس اتاق سنندج می گوید زمانی که در اقتصاد کشور با مشکلاتی روبرو می شویم باید توجه به تولید کنندگان بیشتر شده تا فشار از روی شانه های آنها برداشته شود.

بررسی وضعیت قیمت‌گذاری گچ از سوی فعالان اقتصادی سمنان

فصل اقتصاد - هفدهمین نشست اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی استان سمنان با محوریت بررسی مسائل حامل‌های انرژی و قیمت‌گذاری محصول گچ، در محل سالن اجتماعات اتاق سمنان برگزار شد.

تأکید بر تکمیل پروژه تأسیس فدراسیون اتاق‌های D8

فصل اقتصاد - رئیس اتاق ایران در نشست با دبیرکل جدید گروه هشت کشور اسلامی در حال توسعه(D8) از سطح پایین مبادلات بین کشورهای عضو و اجرایی نشدن موافقت‌نامه‌هایی که سال‌ها از زمان امضای آن‌ها بین اعضا می‌گذرد انتقاد کرد.

سند کارنه‌تیر بدون توجه به تحریم‌های آمریکا اجرا می‌شود

فصل اقتصاد - دبیر کل اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل جاده‌ای (ایرو) که به ایران سفر کرده است، صبح امروز با غلامحسین شافعی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران دیدار کرد. او در این دیدار بر تعهد اتحادیه بین‌المللی حمل‌ونقل جاده‌ای به اجرای سند کارنه‌تیر فارغ از هر گونه اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران خبر داد.

نگرانی بخش خصوصی از نحوه تخصیص ارز و تأمین مواد اولیه تولید

فصل اقتصاد - غلامحسین شافعی رئیس اتاق ایران در نامه‌های جداگانه‌ای به محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی، نگرانی فعالان بخش تولید از شیوه تخصیص ارز و تأمین مواد اولیه را ابراز کرد.

بخش خصوصی واقعی طالب ارز یارانه‌ای نیست

فصل اقتصاد - مسعود خوانساری، نائب رئیس اتاق ایران بسیاری از این تخلفات حوزه ارز و سکه و واردات را ناشی از سیاست‌گذاری‌هایی دانست که خود دولت در آن دخیل است و بدون مشورت با بخش خصوصی اتخاذ و اجرایی شده‌اند. او تأکید می‌کند بخش خصوصی از سال‌ها پیش بر لزوم یکسان‌سازی نرخ ارز تأکید داشته و هرگز طالب بازار دو نرخی و دریافت ارز یارانه‌ای نیست.

تقویت بخش صنعت کشور، حمایت از صنایع کوچک و متوسط را می‌طلبد

فصل اقتصاد - هانی فیصلی، رئیس اتاق خرمشهر می گوید بهترین راه برای ایجاد تحرک و پویش اقتصادی، تقویت بنیه های صنعتی با راه اندازی و حمایت از صنایع کوچک و متوسط و تقویت و افزایش کیفیت کارخانه های تولیدی عظیم است.

معادن کوچک و متوسط معطل تأمین مالی و ساختار فراوری

فصل اقتصاد - کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران پس از پایش مشکلات معادن کوچک و متوسط کشور و استخراج 14 مشکل عمده آنها، مسائل مربوط به تأمین مالی و همچنین نبود ساختار فراوری را از جمله مشکلات اصلی معدن کشور عنوان کرده و البته پیشنهاد‌هایی برای رفع آنها و استفاده از ظرفیت معادن در توسعهٔ پایدار و اشتغال فراگیر ارائه داده است.

محدودسازی واردات کارت‌های بازرگانی جدید، سد راه شرکت‌های کاغذی

فصل اقتصاد - اخیراً با ابلاغ مصوبه هیات وزیران، سقف مشخصی برای ارزش واردات سال اول از طریق کارت‌های بازرگانی اشخاص حقیقی و حقوقی تعیین شده که علیرضا اشرف، دبیر کل اتاق ایران یکی از مزیت‌های آن را جلوگیری از تشکیل شرکت‌های کاغذی می‌داند.

واحدهای صنعتی بدهکار مازندران احیا می شوند

فصل اقتصاد - محمد اسلامی، استاندار مازندران از تشکیل کارگروه احیای واحدهای صنعتی بدهکار تملیک شده بانک ها در استان خبر داد و می گوید این واحدها در شرایط حساس کنونی باید به خط تولید بازگردند.

مسائل حقوقی در صدر مشکلات تاجران مراجعه کننده به سفارت پاکستان

فصل اقتصاد - محمدرضا کرباسی معاون امور بین‌الملل اتاق ایران صبح امروز با نظر محمد رانجها رایزن بازرگانی پاکستان در ایران دیدار کرد و در این نشست صمیمانه بر ضرورت حل‌وفصل اختلافات بین تجار دو کشور ایران و پاکستان تأکید شد.

منطقه‌بندی، راه نجات کشور در توسعه متوازن است

فصل اقتصاد - کیوان کاشفی رئیس اتاق کرمانشاه می گوید باید برای هر استان یک ماموریت مشخص و بر اساس پتانسیل ها و سازگاری با فضای کسب و کار منطقه، برایشان پروژه ای تعریف کنیم که با استان های منطقه همپوشانی داشته باشد.

رویدادهای گردشگری همدان 2018 شکوفایی اقتصادی به دنبال خواهد داشت

فصل اقتصاد - علی اصغر زبردست، رئیس اتاق همدان می گوید صنعت گردشگری توسعه اقتصادی، سیاسی و بهره برداری مطلوبتر در توسعه منابع انسانی را در برداشته و موجب بهبود زندگی، صلح و ثبات منطقه ای می شود.

ورود دو واحد جدید به حوزه رتبه‌بندی بنگاه‌های اقتصادی

فصل اقتصاد - در چهارمین جلسه کمیته ارزیابی صلاحیت مؤسسات رتبه‌بندی وابسته به مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق ایران دو موسسه دیگر جواز ورود به حوزه رتبه‌بندی بنگاه‌های اقتصادی را دریافت کردند.

ظرفیت حمل و نقل دریایی در فارس 30 درصد افزایش پیدا می‌کند

فصل اقتصاد - جمال رازقی، رئیس اتاق شیراز می گوید حمل و نقل از عوامل مهم و موثر دررشد صادرات است که تقویت زیرساخت های آن می تواند تا اندازه قابل توجهی هزینه ها و قیمت تمام شده کالاها را کاهش دهد.

تمرکززدایی لازمه توسعه متوازن است

فصل اقتصاد - غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران معتقد است اگر بخواهیم به توسعه متوازن برسیم باید تمرکز قدرتی که اکنون در مرکز کشور داریم، شکسته شود.

عراق مهمترین بازار منطقه در 20 سال آینده است

فصل اقتصاد - رئیس و دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق و مشاور معاون اول رئیس جمهور به کرمان سفر کرده و نشست مشترکی با رئیس اتاق کرمان و جمعی از فعالان اقتصادی استان با محوریت بررسی مشکلات در حوزه بازار عراق برگزار و بیش از 50 مورد را مطرح کردند.

محسن محبی به‌عنوان عضو افتخاری دیوان داوری بین‌المللی ICC انتخاب شد

فصل اقتصاد - طبق اعلام دیوان داوری بین‌المللی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC)، محسن محبی دبیرکل مرکز داوری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به‌عنوان عضو افتخاری دیوان داوری انتخاب شد.

راهکارهای هفتگانه برای کمک فناوری اطلاعات به توسعه اقتصادی کشور

فصل اقتصاد - محمدرضا طلایی، رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات، ارتباطات و اقتصاد رسانه اتاق ایران معتقد است استفاده از ظرفیت‌های فناورانه در حوزه‌های مختلف به‌ویژه در شرایط کنونی اقتصاد می‌تواند، تهدیدهای موجود را به فرصت‌های توسعه تجاری کمک کند.

هدایت سرمایه‌گذاری خارجی نیازمند آموزش و تهیه بانک‌های اطلاعاتی است

فصل اقتصاد - در نشست مشترک کمیسیون جوانان، کارآفرینی و کسب و کارهای نوین و دانش بنیان اتاق ایران و کمیته دانش‌بنیان سازمان سرمایه‌گذاری خارجی بر ضرورت آموزش فعالان اقتصادی و تهیه بانک‌های اطلاعاتی برای هدایت سرمایه‌گذاری خارجی در کشور تاکید شد.

ابلاغیه کاهش زمان بازگشت ارز حاصل از صادرات را لغو کنید

فصل اقتصاد - کمیسیون توسعه صادرات اتاق ایران با ارسال نامه‌ای به مجتبی خسروتاج، رئیس سازمان توسعه تجارت، توقف صدور ابلاغیه‌ها و بخش‌نامه‌های متعدد علیه صادرکنندگان بخش خصوصی و لغو ابلاغیه جدید مبنی بر کاهش زمان بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه اقتصاد کشور از 6 ماه به 2 ماه را خواستار شد.

بررسی اصلاح روش تعدیل نرخ خرید تضمینی برق تجدید پذیر

فصل اقتصاد - به دنبال برنامه‌ریزی برای توسعه انرژی‌های تجدید پذیر در کشور بخشی از مسائلی که سرمایه‌گذاران خارجی این صنعت با آن مواجه هستند در نشست اخیر کارگروه کمیته ماده 12 بررسی شد. در این نشست ضریب تعدیل بازخرید تضمینی برق تجدید پذیر و شرایط و نحوه تأمین ارز مورد توجه قرار گرفت.

اخبار خواندنی

صادرکنندگان واقعی را از بخشنامه‌های ارزی معاف کنید

گلایه‌های واردکنندگان از موانع گمرکی

ضرورت آموزش به کودکان برای مشارکت در کسب‌و کارهای آینده

رسیدگی به امور کودکان با کمک استارتاپ‌ها

نسخه واحدی در تجارت خارجی نداریم

همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند برگزار می‌شود

چالش‌های جدید خشکسالی در استان فارس

آئین‌نامه تشویق و حمایت سرمایه‌گذار خارجی اصلاح شود

بخش‌خصوصی خواستار رفع مشکلات بانکی است

تفاهم اتاق ایران و سازمان صنایع کوچک برای اجرای پروژه ISPX

مجوز فعالیت اولین موسسه رتبه‌بندی صادر شد

در نشست سی‌و‌هفتم هیات نمایندگان اتاق ایران چه گذشت؟

نخستین نشست گفت‌وگو و توسعه برگزار می‌شود

فعالان اقتصادی خواستار تسهیل در مقابل تحریم هستند

اروپا بنگاه‌های کوچک و متوسط را به ایران معرفی می‌کند

هیات تجاری اتاق ایران راهی فرانسه شد

ستادی از نخبگان مامور رسیدگی به مشکلات کشور می‌شوند

نشست توجیهی تشکیل کمیته مشترک ایران-ژاپن برگزار شد

ستاد مقابله با تحریم تشکیل شود

توسعه زیرساخت‌های مرزی، پیش‌نیاز استفاده از ظرفیت بازار عراق

توسعه مناسبات اقتصادی با ایران در برنامه کاری دولت یونان

رتبه‌بندی اقتصادی، بهترین راهکار برای شفاف‌سازی محیط کسب‌وکار

مشارکت استان فارس در برنامه‌های جام جهانی 2022 قطر

آمادگی اندونزی برای توسعه تجارت با ایران

بار محدودیت‌های قانونی داخلی، سنگین‌تر از فشارهای ناشی از تحریم است

اقتصاددان به‌مثابه لوله‌کش

آینده‌پژوهی؛ اجتناب از آینده‌های نامطلوب، خلق آینده‌های دلخواه

چکیده آمارهای اقتصادی اردیبهشت‌ماه منتشر شد

مجمع مؤسس اتاق ایران و تاجیکستان 30 تیرماه برگزار می‌شود

راه‌اندازی کارگروه بررسی قیمت زمین شهرک‌های صنعتی در یزد

شاخص‌های رتبه‌بندی صنایع غذایی و دارویی تدوین می‌شود

سهم بالای شیلات در اشتغالزایی خوزستان

تدوین سند توسعه تجارت کرمانشاه با محوریت صادرات به عراق

لزوم برنامه‌ریزی بنگاه‌های اقتصادی برای مقابله با شرایط تحریم

تاکید بر همکاری در حوزه گردشگری‌سلامت و خدمات فنی و مهندسی

ظرفیت‌های اقتصادی کشور در دور باطل تصمیمات بلااستفاده مانده است

مسائل بانکی و ایجاد خط پرواز مستقیم میان تهران و ژوهانسبورگ

جمهوری چک بازار هدف مناسبی برای ایران است

هیات تجاری اتاق اهواز به صربستان می‌رود

کشت بادام را به عنوان یک محصول اقتصادی‌، حمایت کنیم

توسعه گردشگری خراسان شمالی نیازمند حمایت دستگاه‌های اجرایی است

محصولات کشاورزی استان از پیمان‌سپاری ارزی مستثنی شوند

فعالیت کارگروه سفارت انگلیس برای تقویت حضور شرکت‌های انگلیسی در ایران

تقویت بخش خصوصی موجب تقویت دولت می‌شود

کالاهای اساسی از وصول مالیات علی‌الحساب مستثنی شوند

محصولات غیرنفتی از مصوبه ارزی 4200 تومانی مستثنی شود

بررسی عملکرد صندوق بیمه کشاورزی

به دنبال افزایش سهم کالاهای ایرانی در سبد مصرف جهانی باشیم

آمادگی کنسرسیوم ایران-چین برای مشارکت در طرح‌های عمرانی شهرکرد

بندر بوشهر برای دروازه کریدور شمال- جنوب آماده شود

آژانس‌های جامعه تور گردانان وارد سمنان می‌شوند

فضای ملتهب اقتصادی برای صاحبان کسب‌و‌کار نفس‌گیر شده است

سیاست ارزی دولت، واردات را 3 برابر می‌کند

اولین موسسه رتبه‌بندی مجوز فعالیت خود را دریافت کرد

اتاق ایران، سرمایه‌گذاران را به صاحبان فناوری معرفی می‌کند

رتبه‌بندی 2500 شرکت فوروادر در دستور کار قرار گرفت

چینی‌ها فقط به فکر صادرات به ایران نباشند

کمیته مشترک بازرگانی ایران و شیلی تشکیل شود

از تهران تا وین؛ قطب دیپلماسی جهان

زیرساخت های توسعه صادرات به عراق تقویت شود

70 دانش آموز مستعد کردستانی تحت پوشش بورسیه تحصیلی قرار گرفتند

کارگروه تخصصی توسعه تجارت استان بوشهر تشکیل می‌شود

ضرورت همکاری بخش‌خصوصی و نخبگان برای تقویت تولید

کمیته مشترک بازرگانی ایران و نروژ تشکیل می‌شود

پیشنهادات ارزی رئیس اتاق ایران به رئیس جمهور

بررسی تطبیقی لزوم ایجاد مراجع تخصصی رسیدگی به دعاوی مالکیت معنوی

صادرات پسته و فرش از قانون ارائه ارز 4200 تومانی مستثنی شوند

رتبه‌بندی شرکت‌ها، ضرورتی ملی

انعقاد قرارداد تجارت ترجیحی، خواسته بخش خصوصی ایران در تعامل با صربستان

ضرورت هم‌صدایی واردکنندگان برای عبور از مشکلات

کمیته مشترک بازرگانی ایران و اندونزی خردادماه تشکیل می‌شود

گسترش فعالیت بنگاه‌های کوچک و متوسط در قالب پروژه ISPX

بررسی مکانیسم عرضه و تعیین قیمت مواد اولیه صنایع تکمیلی

ایجاد اعتماد متقابل بین سرمایه‌گذار و سرمایه پذیر با ابزار رتبه‌بندی

مرکز ملی رتبه‌بندی اتاق ایران یک ساله شد

تشکیل نهاد فراقوه­‌ای، سرآغاز حل مشکلات شود

فعالیت مرکز ملی رتبه‌بندی، شفافیت اقتصادی را به دنبال خواهد داشت

بانک‌ها به کمک اقتصاد کرمانشاه بیایند

استمرار تولید در گرو حل مشکلات بخش خصوصی است

بررسی پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی طرح‌های نیمه‌تمام

پیمان ارزی سامانه نیما برای واحدهای کوچک و متوسط حذف شود

جزئیات نخستین رویداد تجاری فن‌آوری‌های پیشرفته ایران؛ از ایده تا عمل

همه بنگاه‌های اقتصادی باید رتبه‌بندی شوند

آغاز هفتمین دوره طرح پایش ملی محیط کسب‌وکار ایران از امروز

فلسفه تشکیل صندوق توسعه ملی، کمک به بخش خصوصی بوده است

ایجاد ثبات اقتصادی مهمترین عامل در بهبود فضای کسب و کار

لزوم برقراری پروازهای مستقیم میان ایران و ویتنام

ضرورت عضویت در FATF برای برقراری روابط بین‌المللی بانکی

دستگاه‌های دولتی در خرید کالا، تولیدات داخلی استان را اولویت قرار دهند

بررسی قوانین و شرایط ورشکستکی بنگاه‌ها در ایران و آمریکا

سمنان آمادگی سرمایه‌گذاری خارجی با محوریت معادن را دارد

ظرفیت بالای استان فارس در همکاری‌ مشترک اقتصادی با لهستان

بوشهر بهترین گزینه برای مراوده با قطر است

توانمندسازی بخش‌خصوصی رشد اقتصادی را به دنبال دارد

بررسی طرح احیای شورای عالی تأمین اجتماعی

برگزیدگان نهمین دوره جشنواره ملی بهره‌وری معرفی شدند

بررسی مشکلات ناشی از تخصیص اسناد خزانه اسلامی برای پرداخت مطالبات تأمین اجتماعی

موانع صادرات به عراق در مرز شلمچه بیشر از سایر مرزهاست

باید انگیزه شرکت‌ها برای رتبه‌بندی افزایش یابد

استعلام‌های متعدد، مانع رشد سرمایه‌گذاری در کشور است

حمایت از کارآفرینی با تغییر نظام آموزشی کشور میسر می‌شود

فعالان اقتصادی کرواسی در اتاق ایران به دنبال چه بودند؟

بانک‌های ایرانی می‌توانند در سوئیس شعبه تأسیس کنند

هیات تجاری اتاق ایران 24 تیرماه به آفریقای جنوبی سفر می‌کند

سه ویژگی کسب‌وکارهای کوچک در ایران و راه‌های توسعه آن‌ها

ضرورت مشارکت جدی‌ اتاق‌های مشترک در فضای رسانه‌ای کشور

راهبرد اصلی اتاق کرمان تشکل محوری است

سیاسیون از سیاست برای اقتصاد خرج کنند

لزوم فعال سازی دیپلماسی میان روسیه و مازندران

استانداردسازی خدمات مهمترین نیاز بوم‌گردی سمنان است

نمایشگاه دائمی محصولات مازندران در ولگاگراد راه اندازی می شود

خروج آمریکا از برجام تأثیری در روابط ایران و اتریش ندارد

کارگاه آموزشی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها در بهره‌وری آب در کشاورزی 1 خرداد برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود

اقتصاد دانش‌بنیان؛ الزامات و پیش‌نیازهای اجرایی آن

موازی‌کاری ممنوع، عمانی‌ها به دنبال صدایی واحدند

فرصت‌های برجام را با چندصدایی از دست ندهیم

تأمین زیرساخت‌های اقامتی و حمل‌ونقل، اولویت توسعه گردشگری

قدیمی بودن قوانین، مانع اصلی توسعه کسب‌وکارهای نو

سامانه معرفی شرکت‌های فعال در حوزه فاوا راه‌اندازی می‌شود

تنها راه نجات اقتصاد ایران، جذب سرمایه‌ خارجی است

لزوم سرمایه‌گذاری شرکت‌های هندی در منطقه آزاد چابهار

بررسی شرایط کمک‌های فنی و اعتباری به تولید

اعلام رضایت قطر از کالاهای صادراتی ایران

عزم جدی اروپا برای تداوم و توسعه همکاری‌های اقتصادی با ایران

پاویون ایران در شانگهای، فرصتی برای کسب سهم بیشتر از بازار چین

دیپلماسی اقتصادی به زبان ساده

کشور به تأمین مالی پروژه‌ها از طریق بازار سرمایه نیاز دارد

پیشنهاد تشکیل ستاد بحران برای محصولات کشاورزی کرمان

کمیته ارزی اتاق ایران، برآیند نظر بخش خصوصی را اعلام می‌کند

نباید بار دیگر اقتصاد مکلف به پرداخت یارانه به سیاست شود

بررسی نحوه تخصیص بودجه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر

مکانیزم فعالیت‌های تجاری در شلمچه را اصلاح کنیم

در نشست سی و ششم هیات نمایندگان اتاق ایران چه گذشت؟

گسترش تجارت با آفریقا نیازمند مدیریت قوی در بخش صادرات است

تولید زیرپله‌ای، بلای جان تولید و توزیع کشور است

آب باید محور تمام تصمیم‌گیری‌ها قرار گیرد

حمایت از تولید ماشین‌آلات کشاورزی با افزایش تعرفه واردات

تغییرات یک سویه مقررات، مهمترین مشکل فعالان اقتصادی است

دورنمای تجارت ایران و اروپا با برجام بدون آمریکا

اروپا باید برای حفظ روابط اقتصادی با ایران چه اقداماتی انجام دهد؟

کم‌آبی گریبان نخلستان‌ها را گرفت؛ تولید خرما در خطر

مرزهای رسمی بین ایلام و عراق افزایش یابد

ظرفیت بالای یزد در جذب توریست سلامت

بانک‌ها، سند ثبت اختراع را به عنوان وثیقه بپذیرند

هیات تجاری اتاق ایران 10 تیرماه همراه رئیس جمهور به سوئیس و اتریش می‌رود

می‌توانیم زمینه‌ساز توسعه روابط تجاری مازندران و ازبکستان شویم

مشکل بانکی، همچنان در صدر موانع برقراری روابط تجاری ایران و کرواسی

دست سرمایه‌گذار را باید بوسید

20 درصد درآمدهای مالیاتی کرمان از خوداظهاری است

آگهی ها

  • تامین اجتماعی
  • کرمان موتور
  • ایرانسل
  • بیمه البرز
  • سامسونگ
  • تعرفه آگهی های فصل اقتصاد
  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل اقتصاد
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان