مسکن

نرخ اجاره در استاد معین چقدر است؟ + جدول

فصل اقتصاد - یک دستگاه آپارتمان 136 متری در ابتدای استاد معین با مبلغ 50 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 1 میلیون و 500 هزار تومان اجاره، معامله می‌شود.

بهای اجاره در برخی مناطق تهران

فصل اقتصاد - یک دستگاه آپارتمان 150 متری در دروس، خیابان وارسته با مبلغ 150 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 7 میلیون و 500 هزار تومان اجاره، معامله می‌شود.

بهای اجاره در برخی مناطق تهران

فصل اقتصاد - یک دستگاه آپارتمان 150 متری در دروس، خیابان وارسته با مبلغ 150 میلیون تومان ودیعه و ماهانه 7 میلیون و 500 هزار تومان اجاره، معامله می‌شود.

نرخ فروش آپارتمان در برخی مناطق تهران

فصل اقتصاد - یک دستگاه آپارتمان 117 متری در بلوار فردوس، شقایق جنوبی با مبلغ 994 میلیون تومان و 500 هزار تومان معامله می‌شود.

بازیگران رهن کامل در بازار اجاره + قیمت

فصل اقتصاد - مالکان واحدهای کمتر از 5 سال ساخت، نیمی از خانه‌های رهن کامل را در بازار اجاره تیرماه شهر تهران تشکیل داده‌اند.

قیمت خرید مسکن در شرق تهران+ جدول

فصل اقتصاد - برای خرید آپارتمان در شرق تهران باید حداقل متری 3 میلیون و 260 هزار تومان هزینه کرد.

کدام خانه ها فروش بیشتری دارند؟+ نمودار

فصل اقتصاد - آمارها نشان می دهد واحدهای کوچک و ارزان قیمت همچنان سهم بیشتری از معاملات مسکن شهر تهران را به خود اختصاص داده اند.

علت رکود بازار مسکن در لندن

فصل اقتصاد- آمار و ارقام جدید از رکود بازار مسکن در لندن حکایت دارد.

وضعیت بازار مسکن در سالی که گذشت/ پیش بینی بازار مسکن در سال 97

فصل اقتصاد - نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به تاثیرپذیری مسکن از بازارهای موازی و حبابی شدن نرخ ها در سال 96، گفت: ورود بخش خصوصی و تولید مسکن برای دهک های مختلف جامعه و در سبدهای قیمتی گوناگون لازمه بهبود وضعیت بازار است.

با 150 میلیون تومان کجا خانه بخریم؟ + جدول

فصل اقتصاد - برای خرید آپارتمان با عمر 17 سال و متراژ 43 متر در محدوده زندان قصر باید متری 3 میلیون و 393 هزار تومان هزینه کرد.

روند رشد بهای حقیقی مسکن+اینفوگرافی

فصل اقتصاد - در اینفوگرافی زیر، روند رشد بهای حقیقی مسکن در پنج سال اخیر را می بینید. این ارقام نشان دهنده 18 درصد افت بهای حقیقی مسکن است.

رهبر: 35 درصد گردش اقتصادی کشورمربوط به بخش مسکن است

فصل اقتصاد - رهبر گفت: در حالی که 2 میلیون و 500 هزار واحد مسکونی خالی داریم، اما در بعضی قسمت ها فاقد مسکن مناسب هستیم و این امر به دلیل عدم آمایش سرزمینی در این حوزه است.

آیا ورود مستقیم دولت به بخش مسکن، درست است؟

فصل اقتصاد - سرمایه گذاری و ورود مستقیم سیستم دولتی به بخش مسکن امر موجهی نیست، لذا دولت باید تنها از طریق ابزارهای اعتباری و مالیاتی فعالیت های سوداگرانه را کاهش دهد.

مظنه واحد‌های نوساز در تهران + جدول قیمت

فصل اقتصاد - هر مترمربع آپارتمان نوساز در خیابان شریعتی 10 میلیون و 823 تومان قیمت گذاری شده که برای خرید یک واحد 80 متری به سرمایه 875 میلیون تومانی نیاز است.

نرخ آپارتمان در منطقه شهرک غرب + جدول قیمت

فصل اقتصاد - هر مترمربع آپارتمان در خیابان شفق با عمر 3 ساله بنا متری 17 میلیون و 187 هزار تومان قیمت گذاری شده به طوری که برای خرید یک واحد 128 متری به سرمایه 2 میلیارد و 200 میلیون تومانی نیاز است.

ورود بانکها به طور مستقیم به عرصه لیزینگ مسکن مخالف قانون بانکداری است

فصل اقتصاد - نماینده رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی املاک و نایب اول رئیس اتحادیه املاک استان تهران گفت: سود بانکی بالا برای لیزینگ مسکن منطقی به نظر نمی رسد.

اخبار خواندنی

آگهی ها

  • تامین اجتماعی
  • کرمان موتور
  • ایرانسل
  • بیمه البرز
  • سامسونگ
  • تعرفه آگهی های فصل اقتصاد
  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل اقتصاد
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان