اقتصاد

شوک قیمتی به غول‌های نفتی

فصل اقتصاد - کاهش شدید قیمت‌ها در 40 روز گذشته شرایط بسیار نگران‌کننده‌ای را برای شرکت‌های نفتی رقم زده است. از دست رفتن یک تریلیون(هزار میلیارد) دلار معادل 25 درصد از ارزش دارایی‌ها، موضوعی است که شرکت‌های فعال در حوزه نفت و گاز را نگران کرده که شرایطی مانند آنچه در اواخر سال 2014 برای بازار و شرکت‌های‌ نفتی رقم خورد، مجددا تکرار شود. در حال حاضر نشانه‌هایی در دست است که احتمال رخ دادن چنین اتفاقی را پررنگ می‌کند. رشد تولید نفت شیل، افزایش موجودی انبارهای نفتی و همچنین احتمال نتیجه نداشتن نشست اوپک و مسکوت ماندن طرح کاهش تولید به خصوص درصورتی‌که آمریکا از عربستان درخصوص مرگ خاشقجی حمایت کند، از عواملی است که می‌تواند موجب تداوم افت قیمت‌ها شود.

پیچ سخت بورس تهران

فصل اقتصاد - فاطمه اسماعیلی دنیای اقتصاد : بورس تهران معاملات روز گذشته را با رشد شاخص کل به پایان رساند تا برای دومین روز متوالی در مسیر صعودی گام بردارد. نماگر اصلی سهام دیروز با تقویت 642 واحدی (معادل 4/ 0 درصد) در سطح 176 هزار و 459 واحد قرار گرفت. همان‌طور که در گزارش‌های پیشین «دنیای اقتصاد» نیز مورد تاکید قرار گرفته است، در حال حاضر تداوم عدم قطعیت‌ها و ابهامات موجود بر معاملات سهام سایه افکنده است. در نگاه کلان این عدم قطعیت‌ها از یکسو به روند قیمت‌ها در بازارهای جهانی بازمی‌گردد و از سوی دیگر، با برجام و بازگشت تحریم‌ها در ارتباط است. این چشم‌انداز در تک تک صنایع بورس تهران فضایی مبهم حاکم کرده است. در این گزارش به عدم قطعیت‌ها در پنج صنعت بورسی پرداخته می‌شود.

نبرد مرزی در بازار ارز

فصل اقتصاد - روز گذشته، نوسان‌گیران قصد داشتند دلار را به کانال 13 هزار تومانی ببرند، ولی صرافی‌ها و بازیگران رسمی بازار اقدام به عرضه در انتهای کانال 12 هزار تومانی کردند.

افزایش انتقادها از ظریف

فصل اقتصاد - هجمه‌ها علیه محمدجواد ظریف درباره آنچه از پولشویی گسترده در کشور در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین گفت، حالا به اوج خود رسیده است. در این باره علاوه بر رسانه‌های منتقد دولت، نمایندگان مخالف دولت یعنی نمایندگان نزدیک به جبهه پایداری در مجلس دست به کار شده‌اند و طرحی برای استیضاح وزیر امور خارجه تدوین کرده‌اند. البته این طرح به اذعان علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیات‌رئیسه مجلس، به هیات‌رئیسه پارلمان ارائه نشده است.

وزن چک سنگین شد

فصل اقتصاد - افزایش ارزشی چک‌های مبادله شده در مهرماه نیز تداوم یافت. بر این اساس ارزش میانگین هر چک مبادله شده در اولین ماه پاییز به رقم بی‌سابقه 10 میلیون و 470 هزار تومان رسید. این در حالی است که تعداد چک‌های مبادله‌ای در ماه گذشته عدد پایینی را ثبت کرده است؛ یعنی میل به تسویه چکی در ارقام خرد کاهش پیدا کرده است.

اهرم‌‌های اروپا برای دور زدن تحریم‌های ایران

فصل اقتصاد - پوریا فیروزنژاد اتحادیه ‌اروپا همواره از رهبران کشورهای عضو خواسته است تا استقلال خود را افزایش داده و نقش بین‌المللی مهم‌تری ایفا کنند. با این حال ناتوانی اروپا برای دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران نشان داده است که این اتحادیه فاصله زیادی با رسیدن به این هدف، پیش‌رو دارد. اروپا ابزار متفاوتی برای خنثی کردن تحریم‌های ضدایرانی آمریکا در آستین دارد، به‌گونه‌ای‌که اگر قدرت‌های اروپایی بتوانند شرایط را به‌گونه‌ای ترسیم کنند تا مکانیزم مالی SPV کار خود را آغاز کند قادر خواهند بود تا به شرکت‌های بزرگ نیز اطمینان دهند که براساس «قانون مسدود‌کننده» از بیشترین حمایت‌مالی در برابر تحریم‌های ثانویه آمریکا برخوردار می‌شوند.

بعیدی‌نژاد: مسئولان سال‌هاست اطلاعات دقیقی درباره میزان پولشویی در کشور دارند

فصل اقتصاد - سفیر ایران در لندن، مهمترین مصادیق درآمدهای غیرقانونی در کشور را مربوط به قاچاق موادمخدر، کالا و ارز و سوخت دانست و گفت: مسئولان امنیتی، اطلاعاتی و نظارتی کشور با تمام تلاش از ورود این مبالغ به شبکه پولی و بانکی کشور مقابله می‌کنند.

اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد تشکیل می‌شود

فصل اقتصاد - یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص جلسه امروز (سه‌شنبه، 29 آبان) کمیسیون اقتصادی مجلس، اظهار کرد: در جلسه امروز مقرر شد اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد با هدف رصد اقدامات آمریکا در حوزه بانکی و اقدامات ایران برای تقویت نظام بانکی، تشکیل شود.

ضربه‌های سهمگین جنگ یمن به اقتصاد امارات و عربستان

فصل اقتصاد - روزنامه آسیا تایمز در گزارشی از اوضاع اقتصادی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و به طور خاص امارات، اقتصاد متلاطمی را که بر ساکنان این منطقه اثر گذاشته با عنوان بحران خاموش توصیف کرده است.

افشای گوشه‎ای از پولشویی گسترده در اروپا/انتقال 200 میلیارد یورو پول مشکوک در دانمارک

فصل اقتصاد - توماس بورگن، مدیرعامل بزرگترین موسسه مالی دانمارک پس از اذعان به انتقال حدود 200 میلیارد یورو پول مشکوک از طریق شعبه دانسکه بانک در استونی در فاصله سال های 2007 تا 2015 از سمت خود استعفا کرده است.

سهم خانوار از پرداخت هزینه سلامت به 35.6 درصد رسید

فصل اقتصاد - مرکز آمار اعلام کرد که طی 16 سال اخیر در حوزه سلامت، 18.54 درصد سهم پرداخت‌های دولت و شرکتها و 2.87 درصد سهم پرداخت‌های غیر مستقیم خانوار افزایش یافته است.

چرا هزینه وام مسکن کم شد؟

فصل اقتصاد - در پی کاهش حدود 5000 تومانی تسه در ماه های اخیر و دو برابر شدن قیمت مسکن، معاون توسعه بازار فرابورس ایران، گفت: اینکه در آینده قیمت اوراق تسهیلات مسکن چقدر خواهد بود تابع این است که این تسهیلات چه کسری از قیمت خرید مسکن را پوشش دهد.

کمترین و بیشترین افزایش دستمزد برای کدام مشاغل است؟

فصل اقتصاد - بر اساس آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح‌های عمرانی در استان تهران، بیشترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به "راننده ماشین‌های سبک _ سواری" و کمترین افزایش ساعتی دستمزد مربوط به "جوشکار لوله‌های فولادی" با چهار درصد بوده‌ است.

قیمت سهام خودرویی‌ها در سراشیبی

فصل اقتصاد - در معاملات امروز بورس تهران خودرویی‌ها کاهش قیمت را تجربه کردند، اما نماد شرکت‌های پتروشیمی سعی کردند شاخص کل را تقویت کنند.

90 درصد مصوبات هیات مقررات‌زدایی اجرا نمی‌شود/ ضرورت ارائه گزارش دلایل عدم همکاری به سران سه قوه

فصل اقتصاد - وزیر اقتصاد در بیست و سومین جلسه هیات مقررات زدایی و تسهیل مجوزهای کسب و کار نسبت به لزوم ارایه گزارش دلایل عدم همکاری دستگاهها در اجرای مصوبات این هیات به سران سه قوه تاکید کرد.

بحران خاموش در اقتصاد منطقه: امارات، عربستان و ضربه‌های سهمگین مالی

فصل اقتصاد - روزنامه آسیا تایمز در گزارشی از اوضاع اقتصادی کشورهای حاشیه خلیج‌فارس و به طور خاص امارات، اقتصاد متلاطمی را که بر ساکنان این منطقه اثر گذاشته با عنوان بحران خاموش توصیف کرده است.

ارزش سهام عدالت یک خانوار پنج نفره 12 میلیون تومان است

فصل اقتصاد - رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: ارزش اسمی سهام عدالت عموم مشمولان معادل 532 هزار تومان است که با احتساب چهار برابر شدن این ارزش، این سهم برای هر مشمول حدود 2 میلیون و 200 هزار تومان ارزش دارد.

90 درصد مصوبات هیات مقررات‌زدایی اجرا نمی‌شود

فصل اقتصاد - وزیر اقتصاد در بیست و سومین جلسه هیات مقررات زدایی و تسهیل مجوزهای کسب و کار نسبت به لزوم ارایه گزارش دلایل عدم همکاری دستگاهها در اجرای مصوبات این هیات به سران سه قوه تاکید کرد.

ارایه گزارش دلایل عدم همکاری دستگاه‌ها در اجرای مصوبات هیات به سران قوا

فصل اقتصاد - وزیر امور اقتصادی و دارایی در بیست و سومین جلسه هیات مقررات زدایی و تسهیل مجوزهای کسب و کار نسبت به لزوم ارایه گزارش دلایل عدم همکاری دستگاهها در اجرای مصوبات این هیات به سران سه قوه تاکید کرد.

بازار متشکل ارز آزاد مقدمه ای برای نظام تک نرخی است

فصل اقتصاد - رئیس کل اسبق بانک مرکزی با استقبال از تصمیم اخیر بانک مرکزی در راستای به رسمیت شناختن بازار آزاد ارز گفت: اگر بانک مرکزی تلاش نکند که قیمت خاصی را در این بازار ثابت کند به مرور به سمت نظام تک‌نرخی حرکت می‌کنیم.

فعالان بازار سرمایه منتظر عرضه یک شرکت جدید در فرابورس

فصل اقتصاد - مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران که به تازگی در فرابورس ایران پذیرش شده است، گفت: به بورس آمده‌ایم شفاف باشیم. افزایش قیمت‌ها را نه اخلاقی می‌دانیم و نه قانونی است.

یک مقام بانک مرکزی: 70 درصد پولشویی دنیا در آمریکا و اروپاست/سهم ایران ناچیز است

فصل اقتصاد - بازخوانی اظهارات یک مقام بانک مرکزی در دولت دوازدهم حاکی است، 70 درصد پولشویی دنیا در آمریکا و اروپا انچام می شود و سهم ایران از پولشویی دنیا ناچیز است.

اخبار خواندنی

تولید ٦٧٤ هزار تن تخم مرغ خوراکی

سومین برنامه ملی آمار و شناسه یکتای کشور تصویب شد

عقبگرد دوباره بازار ارز و طلا / کاهش تعداد دادوستدها

زیان انباشته هفت‌تپه، 345 میلیارد تومان بود

معاملات نقدی، دست‌های پشت پرده ارزی را حذف می‌کند

بحران در بازار مالی عربستان سعودی

منتظر عملیاتی شدن SPV نمی‌مانیم/ بخش خصوصی روی حمایت ما برای سرمایه‌گذاری در قشم حساب کند/حذف ایران از معادلات انرژی غیر ممکن است

باید در ایران ایالت‌های اقتصادی ایجاد کنیم/ کارآفرینان ما می‌توانند معجزه دفاع مقدس را در اقتصاد تکرار کنند

برخی بانک‌های ارمنستان اقدام به بستن حساب ایرانیان کرده‌اند

مجلس نمایندگان اردن قانون مالیاتی جدیدی را تصویب کرد

ارائه کارت اعتباری خرید کالای ایرانی در شعب موسسه ملل

رقم صفر سرمایه گذاری خارجی در صنعت کشور طی شهریور ماه + جدول

کشف قاچاق اردک در گمرک

کشف 3.4هزار لیتر سوخت قاچاق

خط اعتباری 1800 میلیاردی صندوق توسعه ملی برای شرکتهای دانش‌بنیان

قیمت‌ها در بورس افزایشی شد

چرا بحران اقتصادی بعدی می‌تواند منجر به یک درگیری جهانی شود

یک و نیم درصد مطالبات بانک قرض الحسنه رسالت غیرجاری است

دریافت مالیات از درآمد تسعیر ارز صادرات غیرقانونی اعلام شد

تاخیر چند ساله در راه‌اندازی سامانه پرونده‌های قاچاق

عوامل موثر بر مدیریت بازار ارز از نگاه رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

ترمز دلار کشیده شد

پایان موازی کاری در تدوین مقررات استاندارد/ صادرات به عراق بر اساس استاندارد عراق

تاکید رئیس مجلس بر توجه بیشتر به اقتصاد دانش‌بنیان

قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/26 | قیمت طلا در دنیا افزایش یافت

مسعود نیلی: نه در ستاد کروبی بودم، نه روحانی

پیش‌بینی اوضاع بورس در سال جاری

دستگیری سارقان خزانه بانک پاسارگاد در ارمنستان

صادرکنندگان تا سقف یک میلیون یورو از فروش ارز در "سامانه نیما" معاف شدند

هزاران راه برای بهبود بودجه کشور وجود دارد

سقوط دو دهک طبقه متوسط به جمع فقرا/ ترکان: درآمد طبقه متوسط نصف شد

اجرای موفقیت‌‌آمیز پروژه‌‌ها، کوبنده‌‌ترین پاسخ به تحریم‌‌هاست

اصلاح نظام بانکی استارت خورد

نرخ طلا و ارز در بازار آزاد امروز استانبول

در حال متقاعد کردن شرکت‌های کوچک انگلیسی برای تجارت با ایران هستیم/ اختلافات سیاسی برطرف شود، مشکلات اقتصادی حل می‌شود

4 راهکار برای خروج از بحران اقتصادی/ 2 دهک به دهک‌های فقیر اضافه شده‌اند/ باید مشاغل نخبگی ایجاد کنیم

اروپا و ایران شش هزار سال است که در زمینه کشاورزی فعالیت می‌کنند/ ارتباط مردم با مردم را هدف‌گذاری کرده‌ایم

نقدی بر واکنش رئیس سازمان خصوصی‌سازی به واگذاری نیشکر هفت تپه

قیمت‌ نفت در انتظار کاهش تولید اوپک جهش کرد

ابلاغ دستورالعمل بانک مرکزی برای بازگشت ارز حاصل از صادرات

جزئیات جلسه وزیر اقتصاد درباره مشکلات کارگران هفت تپه

عناوین اصلی روزنامه های اقتصادی 28 آبان 97

اعطای 3581 هزار میلیارد ریال تسهیلات به بخش های اقتصادی

واگذاری شرکت‌های دولتی ناموفق بوده‌است

محورهای تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی‌سازی اعلام شد

سهام عربستان بیشترین سقوط یکماهه خود را تجربه کرد

شرکت ژاپنی از ژانویه بارگیری نفت ایران را ازسرمی‌گیرد

راه اندازی بازار معامله آزاد ارزی در آینده نزدیک / عرضه بخشی از ارز صادراتی برای تامین ارز خرد مردم

انتقاد آخوندی به اعدام سلطان سکه/فقط برخی جگرها خنک شد

روسیه و ایران با ارزهای ملی تجارت می‌کنند

طرح "تحول سلامت" برای بیمه‌های تکمیلی سودی نداشت

پوری حسینی: وضعیت نیشکر هفت تپه نسبت به قبل خصوصی سازی بهتر است

بازار معاملات نقدی و حواله ارز راه‌اندازی می‌شود

همتی خبر داد: بازار معاملات نقدی و حواله ارز راه‌اندازی می‌شود

ابعاد حقوقی ماجرای رشت

اعتراض چین به حمایت‌گرایی اقتصادی

شهردار منتخب، سرپرست شد

فروکشی تب مجوزدهی

ناکارآمدی «کمپین فشار» ترامپ علیه ایران

افت 36 درصدی تجارت 3 عضو اروپایی برجام با ایران پس از بازگشت تحریم‌ها

برآوردی از دخل‎وخرج دولت در سال98 و 2 راهکار جدید تامین کسری/دلار در بودجه 98 چند؟

کلیات لایحه بودجه سال 1398 کل کشور بررسی شد

دولت الکترونیک هنوز محقق نشده است/تدوین نقشه راه اقتصاد هوشمند

ماموریت طیب‌نیا برای مهار دوباره نرخ تورم

قحط الرجال در دولت/ دست مردم در جیب یکدیگر است!/ تعیین تکلیف سهمیه بندی بنزین/ چرا قیمت سکه و طلا امروز بالا رفت؟

بودجه شرکت‌های دولتی در سال 98 بررسی شد

قیمت طلا، سکه و ارز در روز 27 آبان

حمایت مالی بانک مرکزی از استارتاپ‌ها و شرکتهای نوپا

چشم انداز توسعه آسیا و اقیانوسیه از دیدگاه چین

2گزینه اصلی حضور در گمرک/کدام گزینه جایگزین فرود عسگری خواهد شد؟

اقدامات اروپا در حمایت از برجام محور مذاکرات وزیر خارجه انگلیس و ایران است

بودجه ارتش در لایحه سال 98 بررسی شد

افزایش دوباره نرخ ارز و سکه در بازار

30شرکت به لیست معافیت های مالیاتی افزوده شد

عربستان صادرات نفت به آمریکا را کاهش می‌دهد

سهم هر کشور از رشد جهانی تولید ناخالص چقدر است

تولید کابین ایرانی با 10 درصد قیمت نمونه خارجی

چرا اتحادیه اروپا نمی‌تواند برجام را نجات دهد؟

نرخ خرید دلار در بانک‌ها + قیمت ارز مسافرتی

دوازدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت استراتژیک با پیام رسمی رییس مجلس برگزار می‌شود

تبدیل تهدید تحریم به فرصت در صنعت پست کشور درصورت حمایت دولت

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز در بازار امروز

واردات کالاهای دست دوم مشمول استاندارد اجباری ممنوع شد

صندوق توسعه ملی نباید به سرنوشت حساب ذخیره ارزی دچار شود

نمی‌توان میلیاردها تومان پول کثیف را انکار کرد/ وزیر نیرو به دور از مسائل پوپولیستی در خصوص مساله آب تصمیم‌گیری کنند

اتحادیه اروپا از ترس چین قوانین سرمایه‌گذاری خارجی را سخت‌تر می‌کند

کشف سیب زمینی قاچاق در قالب کیسه های پیاز

ترانزیت 5.7 میلیون تن کالا از کشور

قیمت ها در بورس به سراشیبی افتادند

ویدئو / زیر و بم بازار سرمایه از زبان رئیس سازمان بورس

کاهش 23 میلیارد دلاری ارزش بازار انویدیا در پی فروکش کردن تب استخراج ارز دیجیتال

قیمت خرید دلار در بانک‎ها 1397/08/27|افزایش نرخ ها نسبت به دیروز

قیمت ارز مسافرتی امروز 1397/08/27

سایه روشن بسته 18 میلیون یورویی اروپا/پذیرش برنامه یاحفظ عزت ملی؟

سهم هوش مصنوعی در تولید ناخالص جهان به 16 تریلیون دلار خواهد رسید

ضرورت برگشت منافع کلان ناشی از رانت نرخ ارز به خزانه دولت/ باید با اتکاء به ظرفیت­‌های داخلی به مقابله تحریم­‌ها برویم

رشد اقتصاد آمریکا به 2.8 درصد ر‌سید

تورم هفت ماهه به 20.3 درصد رسید

بازنشسته‌ها رفتند؟

فرهنگی: جز با اصلاحات ساختاری نمی‌توان رکود تورمی را اداره کرد

بزرگترین دموکراسی جهان در دورنمای اقتصادی ایران

کشف محموله قاچاق بالغ بر 10 میلیارد ریال در تانکرهای حامل قیر

ترس صنعت خودرو آمریکا از تبعات جنگ تجاری آمریکا با چین

تحریم‌های ضدایرانی ترامپ پیش نمی‌رود

نرخ انواع ارز ثابت ماند

تعرفه کالاها دراقلیم کردستان عراق با دولت مرکزی یکسان می‌شود

ذرت در صدر واردات کالاهای اساسی / افزایش 22 درصدی واردات دانه روغنی

مذاکرات بانک های مرکزی ایران و عراق برای انعقاد پیمان پولی دوجانبه

تعلل دولت در اعلام نرخ خرید تضمینی، گندمکاران را سردرگم کرده است

قاچاقچیان کالا در تهران 122 میلیارد تومان جریمه شدند

رئیس پیشین سازمان مالیاتی معاون وزیر اقتصاد شد + سند

دیوار بلند گرانی/ پای خصوصی ها به بودجه 98 باز شود/ سهم سوء مدیریت دولت؛ صفر!

پیشنهاد اجرای نظام "بودجه‌ریزی بر اساس عملکرد" در تخصیص اعتبار به پارکهای فناوری

نگاه‌ها به کمیسیون عمران مجلس/مهار سوداگری مسکن با تصویب CGT

خودپردازهای بانکی در برابر هکرها چقدر آسیب پذیرند؟

موشکافی چالش‌های بازار سرمایه و بررسی ابهامات سهام‌داران

پیام ورود طیب‌نیا به شورای پول و اعتبار چیست؟

آلترناتیو دیجیتالی نیازهای مالی توریست‌ها

انتقال نوآوری‌های موبایلی به لپ‌تاپ‌‌ها

رصد تولید در آمار نیمسال

بسته‌ای با دو ضربه‌گیر قیمتی

دو سناریو از برگشت دلار

درجه انبساط هزینه خوراکی‌ تهرانی‌ها

کاهش قیمت بیت‌کوین موقتی و کوتاه است

تحریم‌های ضد ایرانی ترامپ طبق برنامه پیش نمی‌رود

گرانی 13 تا 66 درصدی سفره مردم/وعده شهردار جدید تهران/دلیل اصلی کاهش قیمت دلار/ آژیر بورس به صدا درآمد

جدال عربستان و آمریکا به نفع ایران

شیوه نامه جلوگیری از ازدحام کالاهای صادراتی در بازارچه‌های مرزی

واکنش دادستان تهران به شبهات مطرح شده درباره اعدام وحید مظلومین

علت نوسانات غیرمنتظره در بورس چیست؟

نوبخت خبر داد: اختصاص 17 هزار میلیارد تومان برای ایجاد 82 هزار فرصت شغلی در بخش کشاورزی

دلیل کاهش 15 درصدی بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال چه بود

سافت بانک ژاپن سهام کسب‌وکار موبایل خود را به‌صورت عمومی عرضه می‌کند

استراتژی دولت ترامپ طبق برنامه پیش نمی‌رود/ تهران برای مقابله با تحریم‌ها راه‌حل‌هایی پیدا کرده است

فروش 39 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت در 6 ماه

ریزش یک‌دست در بورس تهران

بلک بری یک شرکت فعال در زمینه هوش مصنوعی و امنیت سایبری خرید

داده‌ها و اطلاعات آماری با کیفیت مستلزم نظام آماری یکپارچه و پاسخگو است/آمار با کیفیت زیر ساخت اصلی حکمرانی شایسته

تفاهم‌نامه ایجاد 82 هزار فرصت شغلی جدید در بخش کشاورزی امضا شد

شرکت‌های آمریکایی مستقر در چین با وجود فشار ترامپ به آمریکا برنمی‌گردند

افزایش حقوق سال 98 بیشتر از سال 97 خواهد بود

دلار در کانال 11 هزار تومان آرام گرفت

قیمت جهانی طلا امروز 1397/08/26

گلایه حجتی از سنگ‌اندازی در پرداخت وام اشتغال روستایی به کشاورزان

بازنگری گمرک در نحوه اخذ ضمانتنامه بانکی جهت ترخیص کالا

شرایط واردات خودرو توسط دیپلمات‌های خارجی اعلام شد + سند

ذرت در صدر واردات کالاهای اساسی/ افزایش 22 درصدی واردات دانه روغنی

روند کُند بهبود فضای کسب و کار/ مسیری پرچالش پیش روی وزیر اقتصاد

یارانه نقدی امشب واریز می شود

احتمال همکاری روسیه با ایران برای توسعه ارزهای دیجیتال

آگهی ها

  • نسخه سریع و مونیتورینگ فصل اقتصاد
  • تعرفه آگهی های فصل اقتصاد
  • باشگاه نخبگان، خبرنگان و کارآفرینان
  • بسته های ویژه خبری فصل اقتصاد
  • حضور فعال گروه رسانه ای فصل اقتصاد و فصل تجارت در نمایشگاه